Gebelikte Cinsel Ilişki

esra27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
123
0
43
ARKADAŞLAR BEN 19 HAFTALIK HAMİLEYİM.
İLİŞKİYE GİRMEK KONUSUNDA TEDİRGİNİM.
KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YAZSIN LÜTFEN. TŞKRLER.

eğerki doktorun herhangi bir sakınca görmediyse tedirgen olmana gerek yok tatlım..
zaten daha çok erken bi dönemdesin
ve ilk riskli üç ayıda atlatmışsın...düşük açısından
zaten son üç ayıda pek tasvip etmiyorlar erken doğum açısından..
sadce arada bi üç ay var...
sadece 20. haftadan sonra içe boşalmayı önermediklerini okumuştum nette ...
tabi yinede doktoruna bu konuyu danışmanı söyleyebilirim...

hamılelık baslarında cınsel ilişkide farklılık oluyormu ?

ben ilk hamileligimde normal cinsel iliski yasadik hic bi sey olmadi cok sukur
halada ole insallah gene bi sey olmaz bu gebeligimde esim bu defa korktu ne bilim gecen dedi bebege bi sey olur dio
dedim korkma bi sey olmaz :)allahin izniyle :)

ben ilk hamileligimde normal cinsel iliski yasadik hic bi sey olmadi cok sukur
halada ole insallah gene bi sey olmaz bu gebeligimde esim bu defa korktu ne bilim gecen dedi bebege bi sey olur dio
dedim korkma bi sey olmaz :)allahin izniyle :)

yaa şöle söliyim benım bu ay hamıle olma ıhtımalım yuksek. dr kontrolunde oldugum için böyle soluyorum. son bırlıkte olurken kasıklarımda yogun bır baskı hıssettım. o yuzden sordum

her nekadar sakıncası yok desede doktorlar bana pek de sağlıklı gelmiyo açıkcasıı hamileyken ilişkiye girmekk.......:1closedeyes::1closedeyes:

:eek: kızlar bende hamileyim ve ilişkıde karnımın altında kötu ağrı oluyo bazan. Bu bebeye zararlımı acaba?

bana doktorum haftada iki dedi ilk üç ay.ama 4.aya girdikten sonrada aynı mı olacak bilmiyorum.zaten doktorun dediğine de bazen uyulmuyo yani :)

Benim dr.um 32. haftaya kadar sorun yok dedi ama bu demek değil ki dikkat etmemek lazım, eğer ağrı v.s. hissediyorsanız biraz dikkatli olun derim. Eşlerinizi de uyarın bu konuda. Son dönemlerde özellikle erkeklerin spermindeki bir madde doğumu başlatabildiği için çok dikkat etmek gerek.

benim dr 7 aya kadar normal dedi...bir sakıncası olsaydı yasaklardı bence...hıç bir sıkıntım yok ilk zamanlar kasık ağrıları oluyordu ama şimdi geçti.bende çok tedirgidim.ama bir sakıncası yokmuş...

yaa ne diyosunuz kızlar?biri demiş ki bence hamileyken cinsel ilişkiye girmek doğru değil,nasıl yani ya...böyle saçma iş mi olur,insanlar hamile diye 9ay seks yapmayacak mı?bu karı koca ilişkisini bitirir bi kere...erkek açısından da çok kötü bi durum olsa gerek...yapmatın Allah aşkına hangi devirdeyiz,özel bi durum olmadığı sürece bi sakıncası yok diye her yerde bangır bangır söylüyolar...hem kadın daha duyarlı oluyor...

yaa ne diyosunuz kızlar?biri demiş ki bence hamileyken cinsel ilişkiye girmek doğru değil,nasıl yani ya...böyle saçma iş mi olur,insanlar hamile diye 9ay seks yapmayacak mı?bu karı koca ilişkisini bitirir bi kere...erkek açısından da çok kötü bi durum olsa gerek...yapmayın Allah aşkına hangi devirdeyiz,özel bi durum olmadığı sürece bi sakıncası yok diye her yerde bangır bangır söylüyolar...hem kadın daha duyarlı oluyor...

yaa ne diyosunuz kızlar?biri demiş ki bence hamileyken cinsel ilişkiye girmek doğru değil,nasıl yani ya...böyle saçma iş mi olur,insanlar hamile diye 9ay seks yapmayacak mı?bu karı koca ilişkisini bitirir bi kere...erkek açısından da çok kötü bi durum olsa gerek...yapmayın Allah aşkına hangi devirdeyiz,özel bi durum olmadığı sürece bi sakıncası yok diye her yerde bangır bangır söylüyolar...hem kadın daha duyarlı oluyor...

hey sen...biraz araştırma yap istersen.biraz bilgilenirsen çok iyi olur.dr'lar kimi özel durumlarda 9 ay yasaklıyor...dünyadan haberin yok senin galiba canım... uyanda balığa gidelim :mymeka:düşük tehdidi olan kişiler özelliklen ilk 12 hafta ilişkiye girmeleri yasaklanıyor...çok okuman lazım senin arkadaşım. çoooookkkk :roflol:

15.haftama giriyorum doktorum hala daha cinsel ilişkiye müsaade etmiyor nekadar sürer bilemem tabiii...:sm_confused:

bana da yasak...en az 4 ay........başka çarelere bakıyoruz,ilişkiye girmiyoruz ama seks hayatımız da bitmedi yanee:eek::eek::eek:

bişi dicem bende 10. haftadayım doktorum bi sakınca yok dedi demesine ama ben de hiç öyle bir istek yok ki..
ilişkiye karşı acayip soguk yaklaşıyorum hiç bir problemim olmammasına rağmen haftada 1 kere ilişkiye girmekk bile inanılmaz zor geliyo bana.
sizde hiç böyle bir sorun olmadı mı? bi tek benmi böleyim yani:KK43:

bende tam tersi oldu ilknurcum..istememe rağmen yasak diye giremiyoruz....belki de yasak olduğundan ilgi çekiyo..

X