kızlar bu halsizliğime bir çözüm lütfen

xxyxixldxixzxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
2.386
8
Merhaba kızlar,
Ben çok halsizim. Sizlerde de olduysa bunun için ne yapabilirim. Kalemi bile tutamıyorum. Doktor son çare hastaneye yatırırım dedi. Ama ben hastaneye yatmak istemiyorum.
Bildiğiniz birşeyler varsa yardımcı olurmusunuz. Şimdiden teşekkürler.

canım valla ben 9 aydır halsizim..5 dak ayakta kalayım elim ayağım titremeye başlıyor,kanı gibi yol yürüdüğüm halde çok çabuk yoruluyorum,eskiden 1 saatte temizlediğim evimi 5 saatte temizleyebiliyorum ve bunun gibi şeyler..hamişliğin başında bu şikayetlerimi doktoruma söyleyince hamilesin olacak tabii bunlar herşeyin eskisi gibi olmasını beklemen yanlış olur demişti..o zaman bana sadece bol bol c vitamini almamı önermişti..bol bol dinlen ayakta fazla kalma işlerini bir anda deil tüm güne yayarak yap demişti..

canım valla ben 9 aydır halsizim..5 dak ayakta kalayım elim ayağım titremeye başlıyor,kanı gibi yol yürüdüğüm halde çok çabuk yoruluyorum,eskiden 1 saatte temizlediğim evimi 5 saatte temizleyebiliyorum ve bunun gibi şeyler..hamişliğin başında bu şikayetlerimi doktoruma söyleyince hamilesin olacak tabii bunlar herşeyin eskisi gibi olmasını beklemen yanlış olur demişti..o zaman bana sadece bol bol c vitamini almamı önermişti..bol bol dinlen ayakta fazla kalma işlerini bir anda deil tüm güne yayarak yap demişti..

Sağol canım. Evde olsam hiç sorun değilde, çalışıyorum bu yüzden de rahatsız oluyorum.

cananda olan şikayetler bendede vardı..
hele temizlik olayı...
ve bana mevlamın cezası bu..
deterjanlarla aram şuan hiç yok..
aşırı şekilde midemi kaldırıyo..
halsizlik olayı genellikle hamileliğin ilk zamanların daha fazla oluyor herhalde..
benimde öyleydi ilk hftalar
bide ramazana denk geldi oruçlarımı bile tutamadım
hep yatmak istiyodum oda daha halsiz ve bitkin hayattan bezmiş bi hale getiriyodu beni
nerdeyse bu halime ağlıyacak durumlara geldim..
şu sıralar biraz daha iyiyim
inşallah sende öyle olursun tatlım..
benden sana tavsiye kendini salmamaya bak
ve arkadaşın dedği gibi meyve tüket...

cananda olan şikayetler bendede vardı..
hele temizlik olayı...
ve bana mevlamın cezası bu..
deterjanlarla aram şuan hiç yok..
aşırı şekilde midemi kaldırıyo..
halsizlik olayı genellikle hamileliğin ilk zamanların daha fazla oluyor herhalde..
benimde öyleydi ilk hftalar
bide ramazana denk geldi oruçlarımı bile tutamadım
hep yatmak istiyodum oda daha halsiz ve bitkin hayattan bezmiş bi hale getiriyodu beni
nerdeyse bu halime ağlıyacak durumlara geldim..
şu sıralar biraz daha iyiyim
inşallah sende öyle olursun tatlım..
benden sana tavsiye kendini salmamaya bak
ve arkadaşın dedği gibi meyve tüket...

Teşekkürler canım inşallah en kısa zamanda atlatırım. Ben ayranı çok içiyorum süt içemediğim için. Acaba onda mı oluyor dedim ama onu içince biraz daha iyi oluyorum. Sonra sonuç yine aynı. Birde meyve yiyeyim bakalım ne olacak.

Teşekkürler canım inşallah en kısa zamanda atlatırım. Ben ayranı çok içiyorum süt içemediğim için. Acaba onda mı oluyor dedim ama onu içince biraz daha iyi oluyorum. Sonra sonuç yine aynı. Birde meyve yiyeyim bakalım ne olacak.

meyve ye birde kuru incir kayısı pekmez kuru üzüm gibi şeyleride ye iyi gelir 3. aydan sonra biraz rahatlarsın canım

cnm seni çok çok iyi anlıyorum ilk 4 ayım benim de ööle geçti ama allahtan yaz tatiline denk geldi de paso yattım okul olsaydı ne yapardım bilmiyorum ama 3,5 -4 ay sonra bitiyo 6 aydan itibaren de müthiş bir performans geliyo kendimi herkül gibi hissediyorum şu anda merak etme geçecek

cnm seni çok çok iyi anlıyorum ilk 4 ayım benim de ööle geçti ama allahtan yaz tatiline denk geldi de paso yattım okul olsaydı ne yapardım bilmiyorum ama 3,5 -4 ay sonra bitiyo 6 aydan itibaren de müthiş bir performans geliyo kendimi herkül gibi hissediyorum şu anda merak etme geçecek

İşlerimiz çok yoğun. Üstelik günlük yapmam gereken işler var ve ben hiç birini yapamıyorum. Bu ilk 3 ay nasıl geçer bilmiyorum.

canım pekmez iç bulursun sanırım sabah 2 yemek kaşığı olabilir veya gece yatarken ....dilerim iii gelir.

canım bende bi ara öleydim..canım hiç bisi istemiodu hep yatmak uyumak uzanmak sessiz yer istiodum..iş yerinde aksamın olmasını 4 gözle bekliodum.otobüste falan kenndimden geçiodum eve giderken..
ama su an allaha çok sükür iyiyiym.
sık sık meyva yiyorum, aç kalmamaya çalısıyorum..yağlı yemiyorum zaten havalar sıcak.kuru bisiler yanında çokta soğuk olmamak sartıyla içecek ( asitsiz )..ben bölelikle atlatıorm..bide müsait oldukça elini yüzünü kolunu enseni kulak arkalarını yıka.kendine getirio insanı..
geçmis olsun umarım hemen geçer..

Merhaba kızlar,
Ben çok halsizim. Sizlerde de olduysa bunun için ne yapabilirim. Kalemi bile tutamıyorum. Doktor son çare hastaneye yatırırım dedi. Ama ben hastaneye yatmak istemiyorum.
Bildiğiniz birşeyler varsa yardımcı olurmusunuz. Şimdiden teşekkürler.

Birşeyler yazmıştım ama konu açılalı aylar olmuş , yeni fark ettim .Umarım iyileşmişsindir a.s.

Son düzenleme:
halsizliğie tek çare olarak keçiboynuzu pekmezini buldum işe yaradı ama orda bulma şansın varmı bilmiyorum

benim ilk üç ay halsizlik aşırı uyku hali oldu başımı kaldıramıyordum masadan mide bulantısı da vardı ama hafifti çalışıyorum çok zorlanıyordum hep böyle geçicek sandım ALLAHtan üç ay sonra geçti

X