duphaston hakkında bılgısı olan varmı??

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
3.103
20
merhaba kıslarr..adetım 8 gun gecıkınce hamıle olabılıecegımı dusunmustum ama yanılmısımsenağlamabugun doktora gıttım..doktor stres yaptıgımı ve bu yuzden adetımın gecıkebılecegını soyledı..ultrason muayenesınde hersey normal cıktı..bana DUPHASTON adında bır ılac verdı..bu ılacı daha once kullanan yada kullanıyor olan varmı aranızda..??

canım konun hayırlı olsun inş istediğin cevapları alırsın,,,,,,

canım konun hayırlı olsun inş istediğin cevapları alırsın,,,,,,
tesekkurler murgızcım ama kımseden hala ses cıkmadısenağlama...kıslar bu ılacı kullanan kımse yokmu aranızda??CADIARZU
sevgıler..yerimseniben

canım bu akşam sitede kimse yok fazla sen sürekli ilk sayfada tut bi süre mutlaka kullanan çıkar

slm rosem kulanan arkadaşların yazılarını okudum bazısı adet düzenleyici olarak kullanıyor bazısı yumurtaların gelişmesi için...inş.sende işe yarar canım

slm rosem kulanan arkadaşların yazılarını okudum bazısı adet düzenleyici olarak kullanıyor bazısı yumurtaların gelişmesi için...inş.sende işe yarar canım

liligum banada doktorum sanırım adetımı duzenlesın dıye verdı:çok üzgünüm:..ınsallah faydasını gorurum kıslar..:sm_confused:

canım inşallah düzene girer dediğin gibi.

stres yapma canım, stres bütün rahatsızlıkların başı.

hem stres yapıp kafaya takınca bebiş de olmuyo, çünkü hormonlarının dengesi bozuluyo canım. rahat ol, farklı şeylerle ilgilen. a.s.a.s.a.s.

canım benım doktorum duphastonu aşılamadan sonra verdi günde 2 tane iç dedi olası bir gebeliğin düşmemesini engeliyor tutunmasını sağlıyor ayrıca adet düzenleyici etkiside varmış hayırlısı canım üzme kendini

canım inşallah düzene girer dediğin gibi.

stres yapma canım, stres bütün rahatsızlıkların başı.

hem stres yapıp kafaya takınca bebiş de olmuyo, çünkü hormonlarının dengesi bozuluyo canım. rahat ol, farklı şeylerle ilgilen. a.s.a.s.a.s.
ayy canlarım benım..dunden berı gercekten daha ıyıyım..doktora gıtmek bende sok etkısı yarattı sanırım..:roflol:

canım benım doktorum duphastonu aşılamadan sonra verdi günde 2 tane iç dedi olası bir gebeliğin düşmemesini engeliyor tutunmasını sağlıyor ayrıca adet düzenleyici etkiside varmış hayırlısı canım üzme kendini
tesekkurler meliş82..anladıgım kadarıyla cok yonlu bır ılac bu..ınsallah faydasını gorurum..

sevgıler..yerimseniben

ROSEM işallah faydasını görürsün canım sakın canını sıkma olurmu yanlız değilsin...

ROSEM işallah faydasını görürsün canım sakın canını sıkma olurmu yanlız değilsin...
meliş82 canım benım tesekkur ederımm:1hug:bu ay bu hap bıtınce adet olucam sanırım..ınsallah bır daha boyle gecıkmeler olmaz oldgunda da hamıs olurum:dance:
sevgıler canım..a.s.

Rosem gulum benim cok kafana taktin sen biliyorum beklemek cok zor aama boyle stres yapip herseyi zorlastirma.Olucak ayol eninde sonunda senin bir sorunun yokki sadece sabirsizsin :)) Bak soyle 2 ay icinde biliyorum sende baslik atican bende hamileyim diye ama stres yapmazsan tabi yoksaaaaa karismam valla :))

bende duphaston kullanıyorum,bitmesine 2 gün kaldı...adetin 3, günü testlerim var onları yaptırıp kontrole gideceğim..ve yumurtlama takibi yapılacak...inş. herşey sorunsuz ilerler,ve tüm bebek isteyenler sağsalim kavuşurlar bebeklerine:)

Rosem gulum benim cok kafana taktin sen biliyorum beklemek cok zor aama boyle stres yapip herseyi zorlastirma.Olucak ayol eninde sonunda senin bir sorunun yokki sadece sabirsizsin :)) Bak soyle 2 ay icinde biliyorum sende baslik atican bende hamileyim diye ama stres yapmazsan tabi yoksaaaaa karismam valla :))

canım benımm..haklısın bacım yaa bu ay gercekten cok sabırsız ve telaslı davrandım..kendımı frenlıcem artık herseyı oluruna bırakıcam..ınsallah bıran once hayırlı haberler verırım sızlere..

sevgıler..yerimseniben

bende duphaston kullanıyorum,bitmesine 2 gün kaldı...adetin 3, günü testlerim var onları yaptırıp kontrole gideceğim..ve yumurtlama takibi yapılacak...inş. herşey sorunsuz ilerler,ve tüm bebek isteyenler sağsalim kavuşurlar bebeklerine:)
sevgılı gamzelı sana doktor duphastonu neden vermıstı??benımkı adet olmam ıcın verdı sanırım..gamzelı ınsallah hersey gonlunce olur..

sevgıler..yerimseniben

duphaston kullanırken hamile kalam varmıı..ben bu ay kullandım,ama halen adet olmadım..acaba bu ilacı kullanırken gebelik oluşması mümkünmüdür...kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum..şimdiden teşekkürlerra.s.a.s.

X