Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
geçen gün kuaföre gittim kuaför yüzümü sirli ağdayla resmen yaktı kızlar gittim bugün bepanthene aldm herkes öneriyordu sizce gecermi çok moralim bozuk ve doğal olarak sinirliyim ya :KK43:

arkadaslae bu karisimi devamlimi surcegiz yoksa lekeler kaybolunca birakacagizmi

bephantenin yağlı olan kremi yüzde tüylenme yapar ben kullanmam. Mavi olanı güzel.
Ama madecasol yüzdeki sivilce izlerine iyi gelir. Ama cilt lekelerinde gerçekten işe yararmı pek bilemedim. Eskiden hep kullanırdım. Ama o da ağır bir krem yüzün heryerine sürerseniz tüylenme yapabilir...

bephantenin yağlı olan kremi yüzde tüylenme yapar ben kullanmam. Mavi olanı güzel.
Ama madecasol yüzdeki sivilce izlerine iyi gelir. Ama cilt lekelerinde gerçekten işe yararmı pek bilemedim. Eskiden hep kullanırdım. Ama o da ağır bir krem yüzün heryerine sürerseniz tüylenme yapabilir...

tüylenmememiiiiii :1shok: :1shok: bunu bilmiyordum iyiki söyledinizz :1shok:

kıslar bu yağlı cilttede kullanılabilirmi acaba yüzüm daha kötü olmasın şu an sadece sivilce izmirmirmirmirleri var

arkadaşlar medecasoll ve bepanten karışımını lazer epilasyondan sonra karıştırarak kulllanmıştım bende hem yüzüme hem koltuk altına gerçekten hücre yenileyici ve kele açıcı özelliği var.

bişe sorcam cnm peki bepantenin tüyler için besleme gibi bi faktörü warmı? bide bu leke açıcı tenin renginide açıomu ?

:uhm:arkadaşlar şu evitamini ni söz ettiğiniz bütün kremlerle karıştırıp yüzümüzün hertarafına sürsek gözaltı dahi nasıl olur sizcesüprizzzzz

ya ben geçen televizyonda seyrettim gül gölge tereyağla e vitaminini karıştırıp cildine sürüyomuş çok faydası olduğunu söylüyoben denemedim ama:CüvCüv:

edanaz bu formülü vereli epey olmuş kullanıp bi sonuca ulaşmışsındır diğer sayfalarda son yazılarına pek rstlayamadım sen iyi sonuç aldınmı özellikle sivilce izlerine

bepanten degil o bepantohl krem televizyonda ismiyle doktor söylemişti başkakremlere gerek yok demişti aldım denedim faydasını gördüm ayrıca ben kapsül e vitaminide sürüyorum cildime haftada iki kere zeytinyağı meyvelerin kabukları maya bal yapmadığım şey yok benim cilde iyi geliyo

ya madecassoL krem deriyi soymuyomu ya yüzünüz pul pul olmasın kızlar ben bikere denemiştim bu kremi ölü deriyi atıo cildim pul pul olmuştu

madecasol krem çatlak izlerine de çok iyi geliyor arkadaşlar daha önce farklı forumlardan öğrenmemle kullanmaya başladım
sadece kalça bölgemde kilo alıp vermekle olan birşeydi ama çok ama çok dikkatli bakınca gözüküyor ben görebiliyorum onu da bir tek :) tavsiye ederim

Ya kızlar bısey sorcam bu e vıtamını dedıgınız nasıl ıstıyosunuz eczeneden tam adı nekı bıde fıyatı ne kadar yazar sanız sevınırım

canım "e vitamini tableti" deyip istiyorsun 8 ila 10 lira arası değişen fiyatı var:CüvCüv:

Ya kızlar bısey sorcam bu e vıtamını dedıgınız nasıl ıstıyosunuz eczeneden tam adı nekı bıde fıyatı ne kadar yazar sanız sevınırım

ben eczaneye gitmiştim e vitamini istedim,hangisinden dedi adam bilmiyorum dedim,bana içinde a,b vitamini olan bi e vitamini verdi,eve geldim hevesle bir deldim içinde iğrenç bulaşınca çıkmayan pas rengi bir sıvı çıktı ,resmen yapıştı elime,bulaşık yıkadım yine çıkmadı,eczaneden şöyle isteyeceksin,sadece e vitamini kapsulü istiyorum ben(evicap) diye biş aldım e vitamini olrak onu kullnıyorum

Bu arada ben bepanten plus krem,bepanten merhem,birde madecassol u karıştırdım cam minik krem şiseine koydum içinede e vitamini ekledim,hep çantamda sürüorum çok kuru cildimi akşama kdr nemlendirio,ayrıcı pırıl pırıl yüzüm,banyodan sonrada vücuduma sürüorum ,harika bişi kozmetik krem almam artık
olumunekankayizsmile

ben eczaneye gitmiştim e vitamini istedim,hangisinden dedi adam bilmiyorum dedim,bana içinde a,b vitamini olan bi e vitamini verdi,eve geldim hevesle bir deldim içinde iğrenç bulaşınca çıkmayan pas rengi bir sıvı çıktı ,resmen yapıştı elime,bulaşık yıkadım yine çıkmadı,eczaneden şöyle isteyeceksin,sadece e vitamini kapsulü istiyorum ben(evicap) diye biş aldım e vitamini olrak onu kullnıyorum

Bu arada ben bepanten plus krem,bepanten merhem,birde madecassol u karıştırdım cam minik krem şiseine koydum içinede e vitamini ekledim,hep çantamda sürüorum çok kuru cildimi akşama kdr nemlendirio,ayrıcı pırıl pırıl yüzüm,banyodan sonrada vücuduma sürüorum ,harika bişi kozmetik krem almam artık
olumunekankayizsmile

ya denemek istiyorum..ama benim cildim karma sanırım olur ama..
hepsi ne kadar mal oldufisfisfis

X