Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
hayatbayramolsa kullandığındır canım çünkü eczanelerde 1 tane var bu isimde ilaç

edanaz göz altı kırışıkları için mi?yoksa göz altı morlukları için mi?bide son bişe sorcam çatlakların tedavisinde gerçekten etkilimi?ayy çok soru sordum napım ama merak ettim:roflol:sırnaşık şey

Göz AltI Morluklari Ve Kirişiklari Için Morluklara Baya Iyi Geliyorrrr

çatlak Için Diğer Arkadaşlar Iyi Dedi Hem Canim Madacasoll Yüzdeki Leke Için Sen Gözalti Morluklari YeRini Iyi Oku

ya bu madecassol kremi ve bepanten karışımını gece mi sürmek lazım yüze? ama ben akşamları capilex sürüyorum naapıcam?senağlamasenağlama

bak bunu sabah makyaj altına akşam yatarken sür faydasını görürsün canım

bepanthen cildin epitel tabakasını yenilemesine yardımcı olan bir krem.cildinizin aşırı inceldiği yanık yara vs gibi durumlarda etkili ama bunun dışında hiçbir nemlendirme özelliği yok.size zarar vermediği gibi yarar da vermez.aslında epitel tabakayı devamlı uyarmak ne kadar dogrudur?bunun yerine excipial lipo ve hydro da eczanede satılan ucuz ama nemlendireblen kremler onlardan alın.
ayrıca içinde e vit olan bir kremi sakın gündüz sürmeyin leke yapar arkadaşlar.gece kullanın

gizemcim. zaten bepantenle madacassolun karıştırma amacıda buu ikisini karıştırınca epitel doku zarar görmüyor yoksa derdiki al bepanteni sür

edanaz sivilce izleri içinde faydalımı acaba??Çene bölgeleri izleri için falan

leke sorunu olanlar sadece lekelerin üzerine uygulayabilir geri kalan bölgeye de yine günlük nemlendirici kreminizi sürer makyajınızı yaparsınız kızlar

evet canım zaten leke için dedi eskiden kalma sivice lekeleride var suratımda ama şimdi kalmadı

canım sadece leke bölümüne sürülmüyor krem zaraı olmadığı için ben tüm yüzüme sürüyorum ama siz nasıl yapmak isterseniz o şekilde yapın

canım sadece leke bölümüne sürülmüyor krem zaraı olmadığı için ben tüm yüzüme sürüyorum ama siz nasıl yapmak isterseniz o şekilde yapın

sabah akşammı sürüyosun canım?.......................

Göz AltI Morluklari Ve Kirişiklari Için Morluklara Baya Iyi Geliyorrrr

edanazzcim paylasimin icin tskler,yalniz bu karisim gözalti morluklarinada ve kirisiklaradami iyi geliyor onu tam anlayamadim,
birde su katkilarin gramlari nekadar oluyor karisim icin,
onuda yazabilirmisin??
a.s.

gizemcim. zaten bepantenle madacassolun karıştırma amacıda buu ikisini karıştırınca epitel doku zarar görmüyor yoksa derdiki al bepanteni sür

cnm olay şu,medacassolun da bir nemlendirme etkisi yok.sadece leke giderci soyucu etkisi var.bepanthenin epitel hücreleri devamlı uyarma özelliği var.anlayacagın cnm bu karışım lekeleri azaltır ama nemlendirmez.eger amacın da leke azaltmaksa sadece medacassolu sür lekelere, ayrıca bir de nemlendirci sür.bepanthen kozmetik amaçla kullanılan bir krem değildir.bunu sana farmakoloji okuyan biri olarak söylüyorum.

cnm olay şu,medacassolun da bir nemlendirme etkisi yok.sadece leke giderci soyucu etkisi var.bepanthenin epitel hücreleri devamlı uyarma özelliği var.anlayacagın cnm bu karışım lekeleri azaltır ama nemlendirmez.eger amacın da leke azaltmaksa sadece medacassolu sür lekelere, ayrıca bir de nemlendirci sür.bepanthen kozmetik amaçla kullanılan bir krem değildir.bunu sana farmakoloji okuyan biri olarak söylüyorum.

bende bunu söylemeye çalışıyodum tatlım yani sonuçta bunlar ilaç kozmetik ürünü değil cildinde herhangi bir problem yoksa yüzünün her tarafına sürmen ne kadar doğru olur bilemiycem ben işin ilmini okumadım arkadaş gibi ama bana bile ilk duyduğumda tuhaf geldi sivilce lekeleri üzerine uygulamak geri kalan bölge içinde normal nemlendirici bir krem uygulamak daha doğru olur diye düşünüyorum.Ayrıca makyaj altı kremi olarak kullanmaktan bahsetmişsin cilt kremlerle birlikte makyaj malzemesini de emip daha kötü sonuçlarda çıkarmasın kafamçokkarıştı sen bence yinede dikkatli ol kullanırken cilt doktoruna bir sor derim hepsine uygulanabilirmi diye yüz bu tatlım şakaya gelmez a.s.

Bephantene kremi annemin teyzesi yıllar önce bana tavsiye etmişti. Kendisi Kadın Doğum Uzmanı ama bu konulara çok meraklı. Kendisinin ve kızının cildi çok güzel. Cilde iyi geliyor ama benim asıl sorunum siyah nokta ve geniş gözenekler olduğu için üstünde çok durmadım.
Ayrıca saçlar için B vitamini kompleksi ve badem yağını karıştırıp sür demişti. Ama çok kötü koktuğundan ben pek kullanamadım.
Epilasyon yaptırdığım dönemde de lekeler için uzman bana medacassolu önerdi ve çok işe yaradı.
Ben haftada 1 medacassol, haftada 1 bephantene, haftada 1 yağ karışımı (buğday yağı, kara üzüm çekirdeği yağı, kayısı yağı, limon yağı), diğer günler de kozmetik ürün kullanıyorum. Hepsinin yararı farklı diyerek.
Cildim genel olarak yumuşak ve taze görünüyor ama benim asıl sorunum siyah nokta ve geniş gözenekler olduğundan pek değerlendiremiyorum.

Bence işe yarar bir formül arkadaşlar.
Bir zararı da olacağını düşünmüyorum.
Ben bephantene kremi yaklaşık 10 senedir bu şekilde kullanıyorum zaten.
Bir zararını görmedim.

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

arkadşım benim yüzümda halen sivilce çıkıyo ama.bunlar yağlı ürünler ya daha beter olmas demii :bbo: cildimde hem leke hem iz var.iyi gelir mi önerecğin başka ilaç yad formül yazarsan çok sevinirim.

Bephantene kremi annemin teyzesi yıllar önce bana tavsiye etmişti. Kendisi Kadın Doğum Uzmanı ama bu konulara çok meraklı. Kendisinin ve kızının cildi çok güzel. Cilde iyi geliyor ama benim asıl sorunum siyah nokta ve geniş gözenekler olduğu için üstünde çok durmadım.
Ayrıca saçlar için B vitamini kompleksi ve badem yağını karıştırıp sür demişti. Ama çok kötü koktuğundan ben pek kullanamadım.
Epilasyon yaptırdığım dönemde de lekeler için uzman bana medacassolu önerdi ve çok işe yaradı.
Ben haftada 1 medacassol, haftada 1 bephantene, haftada 1 yağ karışımı (buğday yağı, kara üzüm çekirdeği yağı, kayısı yağı, limon yağı), diğer günler de kozmetik ürün kullanıyorum. Hepsinin yararı farklı diyerek.
Cildim genel olarak yumuşak ve taze görünüyor ama benim asıl sorunum siyah nokta ve geniş gözenekler olduğundan pek değerlendiremiyorum.

söylemeye çalştıgım bir yararının da olmayacagı.dermatologlar kesinlikle önermiyor ve gereksiz buluyorlar.ayrıca medacassolu uzun vadede kullanmayın.cildinizi hassaslaştırabilir.

X