bebegınızın cınsıyetı kacıncı hafta bellı oldu

DNMS79

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2007
32
0
benım son adet tarıhıne gore gebelık haftam 15 ama ultrason olcumlerıne gore 13 hafta doktor haftaya gel cınsıyetı bellı olur dedı normalmı acaba yanı erkenmı doktor kesın soylermı acaba......

normalde 16. haftada belli oluyor diyolar, benimki 17. haftada belli olmuştu (erkek:)) tabi son adet tarihine göre ama.

benim 17. haftamda kesin belli olmuştu. biraz bekle istersen 13. haftada tam bilemiyorlar bana kız olabilir demişti dr.

Benim 11 haftam bittiğinde belli olmuştu:)Doktorumun ultrason okuması çok iyi çünkü

16.hafta belli oldu daha önce belli olanlarda varmış ve daha sonrada belli olanlarda oluyor tabiki...

canım benim 14.haftada belli olmustu ama yanılır diye inanmamıstık dogruymus 14.haftadada belli olabiliyor yani

16. hafta diye biliyorum doktor bana 16. hafta gel demişti tahminide doğru çıktı:)

Benim 18de Belli Oldu Göstermedi Kizlar Pek Göstermiyor Cnmm.önce Hep Erkek Diyolar Erken Tahminlerde Bana 12 De Erkek Dedi 18 De Kizzz 20 De Kizzzzzzzzzzzzz Dedi

Canım bana 12.haftamda büyük ihtimalle erkek dedi 16.haftamda net erkek olduğunu öğrendik

X