Göz kapağı ameliyatı

1. gün çok şişlik yoktu.ancak 2. ve 3. gün çok şişlik oldu.Ağrı olmadı.
Üst göz kapağım bantlarla kapalı olduğu için üstü göremiyordum.ama gözümün altı fazlasıyla şişti.Bugün üstteki bant çıkarıldı yerine ince bant takıldı.Şu an çinli gibi gözüküyorum.Böyle mi kalacak yaa..

1. gün çok şişlik yoktu.ancak 2. ve 3. gün çok şişlik oldu.Ağrı olmadı.
Üst göz kapağım bantlarla kapalı olduğu için üstü göremiyordum.ama gözümün altı fazlasıyla şişti.Bugün üstteki bant çıkarıldı yerine ince bant takıldı.Şu an çinli gibi gözüküyorum.Böyle mi kalacak yaa..

Hem alt hem de üst gözkağından mı oldun canım .Torbalanma veya ne gibi şikayetin vardı .Sakıncası yoksa kaç yaşındasın yazar mısın ? Sevgilerimle...

evet üst göz kapağı sadece.Üst göz kapağı yapıldığı halde şişlik alttaydı.Gerçi bantlardan üst kısmı göremiyordum.Dün bantlar tamamen çıktı.Şu an altta şişlik yok ama.Dikiş yeri ve kirpik arası fazlasıyla şiş.Buz uyguluyorum günde iki üç kere daha çabuk inmesi için.Tamamen iyileşsin resim öncesi ve sonrası olarak koyabilirim.

evet üst göz kapağı sadece.Üst göz kapağı yapıldığı halde şişlik alttaydı.Gerçi bantlardan üst kısmı göremiyordum.Dün bantlar tamamen çıktı.Şu an altta şişlik yok ama.Dikiş yeri ve kirpik arası fazlasıyla şiş.Buz uyguluyorum günde iki üç kere daha çabuk inmesi için.Tamamen iyileşsin resim öncesi ve sonrası olarak koyabilirim.
Tamam canım , resmini merakla bekliyorum.Üst gözkapağı operasyonları genelde çok başarılı oluyor .Alt göz kapağı ise biraz fazla bir deri alınsa , göz aşağı çekip yuvarlak bir görünüm alabiliyor.Bu arada diğer topiğe radiesse dolgu ile ilgili bir şey sormuştum .Bir kısmını çıkarttığını yazmıştın .Nasıl bir müdahele yaptılar yazarsan memnun olurum.

Radiesse için iğneyi batırdı ve geri çekti.Bu işlem ilk bir haftada yapılması gerekiyor.ıkinci haftada doku ile kaynaştığı için çıkartılamıyor.Bunları doktorum söylemedi.Yabancı bir siteden okuduğum bir doktorun söyledikleri.Şu an yanak şişliği geçti yavaş yavaş.ıyi gözüküyor.Ben hemen sonuç istiyorum galiba.Estetik ameliyatlar sabretmeyi bilenler için kesinlikle.Göz kapağı şişi de azalıyor.ız bakalım ne zaman gözükmeyecek.

Radiesse için iğneyi batırdı ve geri çekti.Bu işlem ilk bir haftada yapılması gerekiyor.İkinci haftada doku ile kaynaştığı için çıkartılamıyor.Bunları doktorum söylemedi.Yabancı bir siteden okuduğum bir doktorun söyledikleri.Şu an yanak şişliği geçti yavaş yavaş.İyi gözüküyor.Ben hemen sonuç istiyorum galiba.Estetik ameliyatlar sabretmeyi bilenler için kesinlikle.Göz kapağı şişi de azalıyor.İz bakalım ne zaman gözükmeyecek.

Canım geçmiş olsun , demek enjektörle çekti .Poliakrilamid jel dolgularda ilk hftada enjektörle çekİliyor.Sonradan sanırım kesi yapılması doku ile kaynaşması yüzünden.Ben de yabancı bir siteden buna benzer bir şey okumuştum .Çünkü ilk zamanlar enjektörle çekmeye hevesli olan doktorlar daha sonra bu konuda pek cesur olamıyor ve kesmekten söz ediyor.Senin verdiğin bu bilgi gerçekten çok yararlı oldu canım.Ama eminim çok hoş olmuşsundur.Çünkü dolgular harika görüntüler yaratabiliyor:)) Göz kapağındaki iz bir sene sonra tamamen beyazlayacak ve farkedilemiyecek merak etme.

drrblues,
Göz kapağı ameliyatını çok merak ediyorum.Sonuç ne oldu?Memnun musunuz?Fotograf falan koyacaktınız,bekliyoruz.

merhaba;
ben de göz kapağından şikayetçi olanlardanım. Benimki yaşla ilgili değil, bildim bileli bir asimetri durumu sözkonusu. Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan fiyat, yer öğrenebilirsem çok minnettar olucağım. :)

Selam , Zuhal_ bende burnum ve ust goz kapagimdan $ikayetciyim, acaba hangi doktora ameliyat
oldun, ve ikisinin maaliyeti nekadardi toplam?

Merhaba , canım üst gözkapağı operasyonunun tam sonuçlarını yazar mısın.Memnun musun ve iz kaldı mı ?

göz kapağından dertli olan pek yok sanırım. göz kapağı ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi? ben de doktor araştırıyorum. çok zor bir ameliyat değilmiş ama bıçak işte sonuçta..:sm_confused

zuhal sen ankara da nerde oldun ameliyatı hangi dr yani.ben de kasım da olmayı düşünüorm ama rüyalarıma falan girio artık.cerrah çok önemli diyolar göz estetiğinde. sana özelden msj atmaya çalıştm ama yen üye olduğum için kotaya takıldı.

Kızlar çok basit bir ameliyat. Gizli dikiş attırırsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ama göz altını bilemeyeceğim. Ben üst göz kapağından oldum.

üst göz kapağınızda ne vardı resigned benim göz kapaklarımın arasındaki mesafe geniş yanaklardan itibaren gerdirilirse biraz küçülür gibi geliyor bana

Canım benimkiler düşüktü. Sen endoskopik yüz germeyi araştır bence. Total bi çözüm gibi geldi bana. Şimdi düşünüyorum da keşke endoskopi yaptırsaydım diyorum. Kaşların kalkıyor, şakakların geriliyor, göz kapakları düzeliyor... Burada yaptıranlar var onlara bi sor bence.
Göz kapağında cesaret edilemeyecek bir şey yok, ağda kadar canın yanmıyor, çok basit bi ameliyat, iki göz yarım saatte yapılıyor.

Son düzenleme:
X