Göz kapağı ameliyatı

Radiesse için iğneyi batırdı ve geri çekti.Bu işlem ilk bir haftada yapılması gerekiyor.ıkinci haftada doku ile kaynaştığı için çıkartılamıyor.Bunları doktorum söylemedi.Yabancı bir siteden okuduğum bir doktorun söyledikleri.Şu an yanak şişliği geçti yavaş yavaş.ıyi gözüküyor.Ben hemen sonuç istiyorum galiba.Estetik ameliyatlar sabretmeyi bilenler için kesinlikle.Göz kapağı şişi de azalıyor.ız bakalım ne zaman gözükmeyecek.

Bu goz kapagina dolgu ile mudehale mi yani ameliyat olmadan goz kapagi sarkmasina yardimci oluyormu, eger bilgi ve doktor adi verebilirsen minettar kalirim, ameliyattan korkuyorun cunku yaklasi 1 sene bakislar degisiyor, ancak 1 seneden sonra bakislar eski haline donuyor. Cok tesekkuler

Ben burun ameliyatı ile bearber üst gözkapağı ameliyatı oldum.... sanırım alt kapak kadar riskli değil üst kısım...

tek sıkıntım, 1 ay geçmesine rağmen izler epey belirgin... umarım geçer...

alt göz kapağında çok iyi doktor bulmalısınız... biri diğerinden birkaç mm eksik kesilse iki göz açıklığında dikkat çekici fark oluşur... iki tarafta fazla kesilirse göz içi damarlar açığa çıkar ki, gerçekten kötü görünür...

alt gözkapağı ameliyatında, kesiler kirpik çizgisinden yapılıyor... iyi yapılmış bir ameliyat sonrası, dışardan iz görünmemesi gerekir...

gelmiş geçmiş olsun kızlar sonuçlarınız nasıl doktorlarınız kimlerdi acaba durum,öneri ve memnuniyetlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kalın sağlıcakla.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ben orta yüz germe filan olmadan sadece göz altı torbası ameliyatı olabilir miyim? deride sarkma yoksa sadece yağları alarak düzeltebiliyolarmış..

ben orta yüz germe filan olmadan sadece göz altı torbası ameliyatı olabilir miyim? deride sarkma yoksa sadece yağları alarak düzeltebiliyolarmış..

Gozalti ameliyati oldun mu? hangi doktor da karar kildin? bana da yardimci olurmusun lutfen?

Arkadasalar alt goz kapagindan torba cikarttirip sonra cokme olmayan var mi?
veya yanaga itilmesi neden gerekiyor yagin?

Merhaba,

Form da aktif bir kullanıcı olmasam da zaman buldukça takip etmeye çalışmışımdır.
Yaklaşık 1,5 ay önce alt ve üst göz kapağı operasyonu oldum. Ek.te operasyon öncesi ve sonrası foto larımı ekledim. Bu konuda bende araştırırken çok sizlerin tecrübelerinden faydalanmıştım.mutlu günler.

Sanırım ameliyatınız başarılı geçmiş. Büyük geçmiş olsun. Beklemek çok zor. Ben alt ve üst göz kapağı ameliyatını olalı 17 gün oldu. Şişlikler geriledi ama tam olarak geçmedi. Bu yüzden tam sonucu göremiyorum ve çok tedirginim. Sizin tam iyileşme ne kadar zamanda oldu? Teşekkürler...

Sizlere de geçmiş olsun.
Çok fazla ödem, şişlik olmadı bende. Ama her gün dahabir oturduğunu görüyordum. Mutlaka doktorunuzda söylemiş dir tam olarak oturması bir 4 ayınızı alır. Şu an için sonuçtan çok memnunun 10 yıl önceki resimlerimden daha dingin bir görüntüm var. Endişelenmeyin eğer ciddi bir sorun olsaydı yakalardınız. Tekrar geçmiş olun.

Sizlere de geçmiş olsun.
Çok fazla ödem, şişlik olmadı bende. Ama her gün dahabir oturduğunu görüyordum. Mutlaka doktorunuzda söylemiş dir tam olarak oturması bir 4 ayınızı alır. Şu an için sonuçtan çok memnunun 10 yıl önceki resimlerimden daha dingin bir görüntüm var. Endişelenmeyin eğer ciddi bir sorun olsaydı yakalardınız. Tekrar geçmiş olun.

Gelmiş geçmiş olsun doktorunuzu öğrenmek isterim :)

Sakın ola Tunç Tiryaki'ye gideyim demeyin. Sakın. Bu işin piri Osman Oymak'tır. Nişantaşı'ndaki yerine gidin, ücreti ne olursa olsun Osman Bey'e yaptırın. Sonradan başınız hiç ağrımaz, gönlünüz rahat rahat hayata devam edersiniz.

ben 2 hafta önce ankra da nebil bozdoğana ameliyat oldum.başta çok tedirgindim aylarca araştırdım falan sonra nebil beye karar verdim.şuan sonuçtan çok memnunum ameliyat çok kolay oldu acısız ağrısız sonrasın da da bi ağrı hissetmedm çok yoğun sadece dikişlerin alınması biraz can acıtıo hepsi bu hiç korkma çok basit bi ameliyat.nebil beyde çok başarılı ve ilgili.tavsiye ederim
canım bende ankarada olacağım sakıncası yoksa resimlerini görebilir miyim barslanli@hotmail.com

ben 2 hafta önce ankra da nebil bozdoğana ameliyat oldum.başta çok tedirgindim aylarca araştırdım falan sonra nebil beye karar verdim.şuan sonuçtan çok memnunum ameliyat çok kolay oldu acısız ağrısız sonrasın da da bi ağrı hissetmedm çok yoğun sadece dikişlerin alınması biraz can acıtıo hepsi bu hiç korkma çok basit bi ameliyat.nebil beyde çok başarılı ve ilgili.tavsiye ederim

canım sakıncası yoksa resimlerini grebilir miyim , bende ankarada olucam ameliyatı barslanli@hotmail.com tşkler

evet üst göz kapağı sadece.Üst göz kapağı yapıldığı halde şişlik alttaydı.Gerçi bantlardan üst kısmı göremiyordum.Dün bantlar tamamen çıktı.Şu an altta şişlik yok ama.Dikiş yeri ve kirpik arası fazlasıyla şiş.Buz uyguluyorum günde iki üç kere daha çabuk inmesi için.Tamamen iyileşsin resim öncesi ve sonrası olarak koyabilirim.
Merhaba canim benim de ust goz kapagimda sarkma var, sen goz kapagi estetiginden memnun kaldin mi, gozunde bakis degisikligi veya kuculme olamdi di mi, hangi doktor yapti, paylasirsan cok sevnirim:)

zuhal sen ankara da nerde oldun ameliyatı hangi dr yani.ben de kasım da olmayı düşünüorm ama rüyalarıma falan girio artık.cerrah çok önemli diyolar göz estetiğinde. sana özelden msj atmaya çalıştm ama yen üye olduğum için kotaya takıldı.[/QUOTE
Merhaba cabim kime oldun goz kapagi estetigini, memnun kaldin mi?

Goz seklinde bir degisiklik oldu mu, bazi olanlari gordum hic begenmedim, sen memnunsun degil mi?

Sizlere de geçmiş olsun.
Resminizi gorebliri miyim, doktorunuz kim?

Sakın ola Tunç Tiryaki'ye gideyim demeyin. Sakın. Bu işin piri Osman Oymak'tır. Nişantaşı'ndaki yerine gidin, ücreti ne olursa olsun Osman Bey'e yaptırın. Sonradan başınız hiç ağrımaz, gönlünüz rahat rahat hayata devam edersiniz.
Merhaba, siz oldunuz mu Osman beye goz kapagi ameliyati, ben olmak istiyorum ama hangindoktor karar veremiyorum, tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinrim, erhan eryilmaz hakkinda hic bilginiz var mi?

X