Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

Bol bol yıka başka çaren yok.Birde hacı sabunumudur nedir halıları siliyorlarya oda akıtıyormuş

aynı başlıkta bir konu acmıştım bende gecen gün..
saçlarıma uzun süre rofle yaptırdım,snr bakır,snr koyu bakır,snr kendi sac rengime dönmek için koyü kahve..gecen gün canım sıkıldı çok hafif rofle yaptırdım..bir yandan da saçlarımı uzatmaya çalışıyorum..bu yüzden de sac uçlarım çok yıprandı..heray düzenli bakım yaptırıyorum..gecen gün kuaförüne sordum akitma işlemini..suan sana yapamayız sac uçların çok kötü yanar dedi..yaza kadar bekle dedi sadece bakımını yapalım snr akıtırız dedi..
sabun ise yaratabilir ama saclarım zaten çok yıprandı..sabun daha da kurutup yıpratmaz mı?

meldam bende aynı sarıdan kızıla döndüm sen aktığını söylemişsin peki tekrar sarıya dönebildinmi canım................

Kızlar birşey de ben sorayım.Saçlarım koyu kahve idi.Siyaha daha yakındı hatta.Küllü kumrala boyadım bir akıllının tavsiyesiyle ondan görmüştüm.Meğerse o saçının bir kısmına oksijen suyu sürmüş.7-8 aydır saçım sarı,boz bir renk almış durumda akmadı hala.Kaşlarım siyah saçlarım farklı renk :/Acaba ben de beyaz sabun kullansam akar mı:?.S

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim
canım banyo sabunuyla yıkasakakarmı gerçekten ben saçlarımı 6 4yıldır sıah kullanıyorum ama ır yıldır boyamıyorum uclara geldı acmaya calıstım ama cok bekletmedım acıcıyıgecen yıl denedım acmayı,sımdı uclarhalakoyu ama sıyah degıl bazen sıyah gıbı gorunuyor,işe yarar mı sabun:?

Selam, acaba su bildik yesil sabunlar olmaz mi yaaa.. bi daha sacimi boyamicam gercekten biktim-- bu ne dert ya

kızlar kaç yıkamada yeni boyaya hazır olacak kadar akıtıyor bu? benim iki hafta içinde saçımdaki boyadan kurtulmam lazım. şu anda saçımda l'oreal tarçın bakır var. üç kez boyadım bu renge. ama kendi saç rengim kahverengi olduğu için tam tarçın bakır olmadı. şimdi çikolata boyamak istiyorum. sizce üç ya da dört kez yıkasam çikolatam tutacak kadar akar mı?

ya kızlar 6ay önce kendi sacımın üstüne röfle yaptırdydım sarı renge.4parmakmı ne kalmıştı boya.dün üstüne tekrar yaptırdım civ civ gibi oldu.baska bi kuaföre gittim cok yakışmış dedi ama benim hoşuma gitmedi. nasıl akıta bilirim yardımcı olurmusunuz :KK43:

arkadaşlar bnmde saçlarim tarçin bakırdi. diplerim çikmiş diye gittim marketten garnierin bakır kizilini aldim .saçlarim oldu kipkirmizi. 1 gün sonra üzerine palette tarçin bakır kullandim .sonuç daha da kırmızı oldu. bn de bugün demnedim .gerçekten akıtıyor. ama ne olur beni bilgilendirin .akınca ne olacak .ben saçlarımın turuncu olmasını istiyorum ne olur yardim edin:mafoldumbenmafoldumben

hussam tarçın bakırı 3 kez boyadım. ilki hiç tutmadı ama üçüncüde turuncuya yaklaştı. tabi ki kutunun üstündeki renkle alakası yok. ama gene de bence çok güzel oldu rengi. eğer iki üç kere daha boyarsam bence iyice turuncu olacak. ama ben de şimdi çikolata yapacağım. pek istemesem de mecburum. bana kalırsa sen tarçın bakıra devam et. çok güzel bir renk. sonunda turuncuyu yakalayabilirsin. inşallah ben de seneye tekrar başlıyacağım tarçın bakıra.

Son düzenleme:
kızlar kaç kere yıkamak gerek yeni boyaya hazır olacak kadar akması için. lütfen acil cevap lazım...

merhaba arkadaşlar. benim doğal saçım açık kumral. aralarında platin sarılarım vardı. bakır rengi boyatmaya karar vermiştim. kuaförüm boyadığında (çırağına boyatmıştı ) saçlarım bakırımsı bi hal aldı ama uçlarındaki sarılar tam tutmamış diptekiler düzgünken uçlarında 3 4 renk birden oldu. sarı turuncu kızıl... gibi. beğenmedim ertesi gün kuaförüme gittim gösterdm. yeniden boyadı ama yine tutmayacağından korkmuş olacak ki koyu bi kızıla boyamış.bu sefer baya baya kızıl oldum.ilk defa kızıla boyattım ,çok şikayetçi değilim ama yapay görünüyo bana kızıl saç dışarıdan öyle gelmezdi kendim yaşayınca anladım :) doğal saç daha çok hoşuma gidiyo. şimdi ben saçlarımı sabunla akıtmaya kalksam ki ,şuanda boya yeni olduğu için baya bi akıyo her yıkamada ama ben akınca turuncu ya da pembe olmasını istemiyorum. bu sabun olayında saçlarım akarsa kızılın rengi mi açılarak akıcak yoksa ortaya kendi saçlarım mı çıkıcak.açık kumral mı olucam yani yeniden ? :)

ben bi salaklık ettim gittim güselim kumral saçlarımı koyu kahveye boyattım ama siyah oldu yok böle bşiy.beyaz sabunu kesinlikle tvsiye ediyorum kızlar daha 3 yıkamamda arkadaki siyahlar açıldı ama boyamaya kahküllerimden baslandıqı için önler hala siyah çok kötü =(
açık kumral istiorum 1 ay böle sabunla yıkıcam akar umarım ama açık kumrala dönebilirmiyim tekrardan saç açtırmadan ya =( ???:a015:

kızlar kaç kere yıkamak gerek yeni boyaya hazır olacak kadar akması için. lütfen acil cevap lazım...

eğer yeni boyattıysan bi 1 ay bekle beyaz sabunlada hergün yıkamaya gayret et.ben deniorum ve gerçekten işe yarıyo.eğer boyatalı olduysa bi kaç veya daha fazla ya açtır yada beyaz sabunla devam derim sana ben.oryelle açtırma bence tbi yerimseniben
he bide unutmadan söyllym geçen gün kuaföre sordum kendi saçım için koyu kahve bnmkide dedi gel biz onu kademe kademe açalım die bakalım nolcak :sm_confused:

saçlarımı üst üste defalarca kışkırıtca kahveye boyayınca bildiniz koyu kahve oldu.. şimdi saçlarımı açmak istedim. 2 ay bekledim dipler geldi uçlar nerdeyse siyah gibi. gittim çikolata kahveye boyadım. sonuç bildiniz gibi. dipler baya açık ama uçlar hala koyu kahve gibi. iki renk oldu:KK43:( sabunla yıkıyorum ama hala aynı gibi. ne kadar kullanılıyo bu beyaz sabun. bide benim kat kat boya ondan mı akmıyo açmıyooo acaba ??? kuaförde açtırmak da istemiyorum :KK43:((((

arkadaşlar
beyaz sabun cidden mucize 1 kez yaptım az önce dibime yaptığım küllü boya röflelli yerlerime gelmişti yeşil gri bir renk olmuştu
renk resmen azaldı bikaç kez daha yaparsam kurtuldum demektir sositososito

peki uzun bir süre kızıla boyanmıs sacı akıtır mı? mesela yaklasık 6 ay kızıl kullanmıs birinde aynı sonucu verir mi ?

ahh arkadaslar basıma neler geldi benim:KK43:agustos ayında sacıma siyah yaptım kendim.. dipleri çıktı arlardada kendi saçım kalmış alaca bulaca oldu kafam arkadasım da dedi orial al boya sonrada istedigin renge boyarsın dedi bende dedigini yaptım ve sonuç diplerimden 10 cm sapsarı geri kalanı yine simsiyah kaldı:KK43:(kahveye boyadım şimdi ama dipleri kahve uçları yine siyah kalıcak.. akıl verın bana ben şimdi neyapıcam:KK43:

Son düzenleme:
daae cnm akıtabilrsin osaçı palette youn renk açıcı al ve kızıl yerlere sür hafif turuncuoluo ama üstüne küllü kumral boyarsan kapanır

X