Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

yaşasın siyah saçtan kurtuldummmm =) şimdi siyah saçla başı dertte olan arkadaslara anlatıorum nası yaptım.önce gittim kolestonun röfle seti warya aldım ondan.içinde röfle pudrası denen mavi bi toz war onu oksidanla karıştrdım saçıma aynı boya yapar gibi sürüp nerdeyse bi 40 dk bkledim.sonuc sçımın bi kısmı turuncumsuya yakın bi renk ama sarı yani.aynı yoğun renk açıcılıar gibi kızlar.
ondan sora gidip garnierin kahve boyasını aldım sürdüm ve sonuç :
aralarda hafif bakırımsı sarımsı saçlar ve çok hoş bi kumral saç.bnde ilk başta korktum ama yaptım ve sonuctan gayettt memnunum toplam maliyeti bana 17 tl tuttu karar size kalmış.ayrıca saçlarımda 0 yıpranma bnden sölemesi

gerçekten mi senin adına çok sevindim siyah saçtan bende kumrala geçmek istiyorum ama boya alıp boya yapmak ile ilgili hiç bi tecrübem yok bu dediklerini kuaföre desem aynı işlemi yapsa açıcı kullanmadan olurmu acaba yada bana biraz daha bilgi verirmisin arkadaşım oksidan denen şey nedir aldığın röfle setinin içinden mi çıkıo bende yapcmm ama nasıll:):):kedi::kedi:

saol cnm ya.. saçlarım da koyu kahve boya wardı ama bildiğin simsiyah bi saç yani.oksidanı röfle pudrası hepsi kutunun içinde war arkadaslar.kuaförler böle bşy yapmaz onlar direk oryal kullanır.röfle pudrasını zaten röfle için kullanıolar ama tabi röfle yapar gibi deil boya sürer gibi sürceksin eğer ypmak istersen.
trunculuk oluomu hafif oluo ama aktıkça sarıyla bakır karışımı hoş bi renk oluo.ama sakın arkasından açık renk boya uygulama tutmaz çnkü ya koyu kahve yada kahve al
resmide en yakın zamanda koycam arkadaslar.

slm kızlar..aynı dertten bende muzdaribim..saçlarımı siyaha boyamıştm aylar önce..diplerim çıktı bende herşeyi göze alıp hani bir umuttur diyip saçlarmı evde karamel kumrala boyayım dedim denemez olaydım tahmin edeceğinz gibi sonuç hüsran..sadece ama sadece dipleri tuttusenağlamatabi geri kalan yerler siyah..ne lanet bi renkmiş püffff:kızgın:kurtulmanın yollarını arıyorum kuaförede yığınla para yatırmak istemiyorum saç açıcılarınada güvenemiyorum ama gelgelelim açık kumralıda çok istiyorum sıkıldım siyahtan içim karardı valla .. o kadar yıkadım ama nuh diyo peygamber demiyo offf ne yapsamda kurtulsam ? deneyen ve iyi sonuca ulaşan arkadaşlar yardımcı olun lütfensenağlama

slm kızlar..aynı dertten bende muzdaribim..saçlarımı siyaha boyamıştm aylar önce..diplerim çıktı bende herşeyi göze alıp hani bir umuttur diyip saçlarmı evde karamel kumrala boyayım dedim denemez olaydım tahmin edeceğinz gibi sonuç hüsran..sadece ama sadece dipleri tuttusenağlamatabi geri kalan yerler siyah..ne lanet bi renkmiş püffff:kızgın:kurtulmanın yollarını arıyorum kuaförede yığınla para yatırmak istemiyorum saç açıcılarınada güvenemiyorum ama gelgelelim açık kumralıda çok istiyorum sıkıldım siyahtan içim karardı valla .. o kadar yıkadım ama nuh diyo peygamber demiyo offf ne yapsamda kurtulsam ? deneyen ve iyi sonuca ulaşan arkadaşlar yardımcı olun lütfensenağlama

güzelim boya boyayı asla açmaz:1no2:ya benim yaptıım yöntemden röfle pudrası sür saçına yada yoğun renk açısını dene.oryal kullnma derim sana ben hem pahalı hem zararlı.bnm dediklerimde zararlı ama hiç yoktan daha hesaplı ve az yıpratıo.oda sadece kuruma oluo saçta yani.çok açık kumral o9lmassın belki ama kumral olursun :enbuyukkk:

güzelim boya boyayı asla açmaz:1no2:ya benim yaptıım yöntemden röfle pudrası sür saçına yada yoğun renk açısını dene.oryal kullnma derim sana ben hem pahalı hem zararlı.bnm dediklerimde zararlı ama hiç yoktan daha hesaplı ve az yıpratıo.oda sadece kuruma oluo saçta yani.çok açık kumral o9lmassın belki ama kumral olursun :enbuyukkk:

çok saol canım ya pekii bu röfle pudrası diplerdeki kızıllığı kapatır dimi yanii değişik bi tonda renk çıkarmaz inşallah..diplerim kzılımsı bişey uçlar siyah rezalet bi sonuç var koyu renkle kapatırdım ama artk cesaret edemiyorum koyu renklere boyamayı

çok saol canım ya pekii bu röfle pudrası diplerdeki kızıllığı kapatır dimi yanii değişik bi tonda renk çıkarmaz inşallah..diplerim kzılımsı bişey uçlar siyah rezalet bi sonuç var koyu renkle kapatırdım ama artk cesaret edemiyorum koyu renklere boyamayı

wla siyahı açtıına göre kızılı hayli hayli açar canım.ama ne renk olcaı konusuda pek bi fikrim yok sarı olcak gerçi ama nası bi sarı tonu olur bilemem hafif turunculuk olcak ama röfle pudrasından sora orta derecedeki koyu renklere boyaman lazım yani kahve kestane vb açık renkler tutumuo ..

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5ay inanmıyorum gerçektenmi bildiğimiz şu beyaz hacışakir banyo sabunumu .Canım benimde saçımda tarçın bakır var ama kına lı gibi duruyo nefret ediyorum açık kumral yada sarıya dönmek istiyorumdabu faydalı bilgini deniycem çok tşk.ederim

wla siyahı açtıına göre kızılı hayli hayli açar canım.ama ne renk olcaı konusuda pek bi fikrim yok sarı olcak gerçi ama nası bi sarı tonu olur bilemem hafif turunculuk olcak ama röfle pudrasından sora orta derecedeki koyu renklere boyaman lazım yani kahve kestane vb açık renkler tutumuo ..

çok saol canım denicem bunu a.s

canım bu röfle pudrası bütün saça yetıormu benım sçlarım biraz gür.. benımde diplerim kahve rengi kalan yarısı siyah ve oriel kullanmama ragmen siyah akmadı..oriel in açmadıgı saçı bu pudra açarmı:KK43:

merhaba kızlar saclarımı iki ay önce kızıla boytmıstım
ondan önceki rengi sogan kabugu gibi bıseydı
dipler cıkınca kızılın orantılı tutması ıcın oryal de yapldı
kızıl akınca sarımsı turuncu bı renk oldu dıpler de gelmeye basladı
kahveye dönmeye karar verdm vermez olaydm keske
çikolta kahve anca kapatır dedık uyduk kuaföre
acayıp koyu bı renk oldu ben de bembeyazım o kadar fena ki
hıc begenmedım cok tuhaf gelıyor gözume rahat hıssetmıyorm
oryalle acmak yakın zamanda yapıldgndan mumkun degıl gıbı sankı
akma ısıne gelınce uzun beklemek ıstemıyorm haftaya ıse baslıycam bı de bu kafayla ya of
nasıl kurtulabılırm bu kadar koyu sactan ya en azından kumralın koyusu olsa gam yemıcem de
sankı sıyah gıbı kopkoyu bısey oldu
röfle tozu bıseyler önermıs arkadslar ama ben hıc kendı kendme ıslem yapmadm
acıkcası cesret de edemem anlamam da pek
kuaföre gıtsem onlar rengı nasıl ve ne şartlarda degısrtırebılır en azından bıkac ton acık olması falan mumkun mu
acıl yardım bana da bi el atın ya:KK43:

canım bu röfle pudrası bütün saça yetıormu benım sçlarım biraz gür.. benımde diplerim kahve rengi kalan yarısı siyah ve oriel kullanmama ragmen siyah akmadı..oriel in açmadıgı saçı bu pudra açarmı:KK43:

canım kutuda tek paket röfle pudrası war banada zar zor yetti gür olmadıqı halde.

ben de koyu kestaneye boyadım saçlarımı altında röfle var ama röfleden sora 3 kere felan boyamıştım...kahverengi istiyorum ama 1 kere sabunla yıkayıp vazgeçmiştim geçenlerde...şimdi de isteğim şu deniycem 1 ay açılırsa açılır boyarım açılmazsa da sorun etmem durur...

ama şunu söyliyim ki bugün 3 kez sabunla yıkadım ve öyle bi gri köpük çıktı ki anlatamam....inşallah açılır..şampuanla yıkadığımda böyle akma olmadı hiç...umarım 1 ayda sonuç alırım....diplerim de açıldı gibi geliyo bana ...ve ara ara açılma var ama pek de anlayamadım...

ne kadar zamanda sonuç verdi kullananlar yazabilir mi???

ayrıcaaa bugün ışıkta iice fark ettim saçlarımda kahverengileşme var....bi müddet soraa açılcak tamamen inş....kahverengi yapıcammmzemuszemus

merhaba kızlar öncelikle okudugum zaman acaba diye aklımdan gecmedi deilll ama bir hafta denedimmm ve nasıl yaptıgımı ve sonucunu size anlatacagımmm.. 1 ay öncesine kadar saclarım acık dogal sarı renge boyalıydı ve sarısı cok güzeldi sırf eşim istediği için boyattımm çikolata kahve ve çikolata karemel alıp karıştırdımmm boyadım ve güzel renkti. sonra aktı ve çikolata kahveye tekrar üzerinden boyayınca renk tuttu. yalnız ben koyu renge bir türlü alışamadımm ve tekrar sarı istediğimde kuaförüm biraz acılsın boya aksın dediii sonraaa ve bendeee ne yaptımmm dersinizzz......

Marketten HACIŞAKıR SAF BEYAZ SABUN unu aldımm.4 lü sett 4 tl.. ve akşamları güzelce sacımın her tarafınaa sabunu sürdümm köpürttümm duruladımm .zaten sabunun üzerinde kahve renkli tabaka oluyor ordanda anlıyorsunuz aktıgını 4 defa sabunla yıkadıktan sonra sonra kullandığım şampuanımla yıkadımmm ve güzel bir sac kremimle sacımı kremleyip duruladımm ve yumuşacık olduu. birer gün arayla bu şekildee yaptımm ve kuaförüme gittimm kuaförümde şaşırdıı sacımı acıcaktı ama ben biraz daha akmasını istediğim için bekleyelim dedimmm

X