Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

mrb bayanlar saçım çok güzel bi irlanda kızılıydı dün bi aptallık yaptım kendim boyayayım dedim katalogdan bakmıştım renge boyadım kıpkırmızı oldu ateş kırmızısı bakır kızılı almıştım ama saç rengimle alakası yok nasıl akar bu boya? ve boyamadan önceki bakır haline ne zaman döner:S:S

mrb bayanlar saçım çok güzel bi irlanda kızılıydı dün bi aptallık yaptım kendim boyayayım dedim katalogdan bakmıştım renge boyadım kıpkırmızı oldu ateş kırmızısı bakır kızılı almıştım ama saç rengimle alakası yok nasıl akar bu boya? ve boyamadan önceki bakır haline ne zaman döner:S:S

beyaz sabunla biraz rengi akıt eski haline dönmesede kıpkırmızı olmaz
renk akınca kumral bakıra boyayabilirsin

sakın sabun kullanmayın kızlar saçmalamayın sabun saçı mısır püskülü gibi kurutur ve kırar tecrübeyle sabittir....Boyayı akıtabilir ona bişe diyemem ama saçı çok yıpratıyor yani açıcıyla açsan daha az zararı olabilir o derece...

benim de siyahtı kolestonun renk açıcısıyla açtım saçma bi renk çıktı ama üzerine çikolata kahve boyadım çok da güzel oldu yıpranmadı da... Siyahtan döünüşü öyle zor falan değilmiş =)

Kısa ama röfleli saçlarım vardı üstüne çikolata kahveye boyadım saçlarımın aralarında kızllıklar oluştu zemin röfleli olduğu için.Bir kaç ay zeytin yağlı sabunla yıkadım rengide baya aktı.Kuaförde tekrardan röfle yaptırdım (herseferinde röflemi yogun ve platin renginde yaptıırım) Kuaförüm saçlarının uçları yanar zeminde röfle var keserız olmazsa dedi tamam dedim .Sonuç süper röflee zeytin yaglı sabun rengini hem akıttı hemde saçlarımı güçlendirdi bilginize...

arkadaşlar benim saçlarımda röfle vardı.bi süre sonra koyu kahve yaptım.siyaha yakın bi renk oldu tabi:KK66:
bugün palettenin yoğun renk açıcısı 1L yi aldım.inanin bütün kahveler açıldı.röfleler dahi belli oldu.ama dikkat etmeniz gereken tek nokta süre,çünkü süreyi uzattıkça saç rengi açılıyor.istediğiniz renge geldiğinde saçınızı yıkayabilirsiniz..

kizlar ben daha once saçimi koyu kahve yapicam derken siyah yapmistim sonra bu beyaz sabunla akittim hos onsuzda yarisi akmisti zaten ama beyaz sabunla akitinca saçimi bu sefer akmis olan yerler tekrar akti ve saçim rengarenk oldu kuaforde saçini açarim ama yine her yeri farkli açilir bence koyu kestane ya da siyah boyayalim dedi bende siyaha boyattim. simdi hiç bisi yapmadigim halde siyah hala akiyor :S bi kismi kahve bi kismi siyah oldu benim kendi saç rengimde çok açik. Simdi ben tekrar bu boyayi akitsam ustune saç açici bi boya uygulayip onun ustune kumral yapsam ki bende koyu kumral olucak sizce ise yarar mi saçlarim nerdeyse belimde ve hiç kiriksiz :S sizce ise yarar mi bana bi fikir verin lutfen :S

bende bunu cok merak ediyordum evde nasıl akıtılır diye
ögrenmiş oldum tskler a.s.

beyaz sabunla biraz akıyor ama ben boya markalarının açıcısıyla açtım..ve kahverengi şuan hiç de yıpranmadı iyi baktığımdan galiba

bende oyle yapicam galiba ama sonrasinda koyu kumral a mi boyuyim kumrala mi saçimi koyu kumral yapmak istiyorum ama koyu kahve yapicam derken yanlislikla siyah yapmistim :S ondan sadece kullu kumrala mi boyasam ?

ya suan elmde dove sabn var olrmu ki szce o da beyaz:p

bugnlk onla yıkayım yarın gider alırım hemen

kızlar ben çok zor durumdayım saçlarımı bir haftada 3 kez boyadım :KK43: kuaföre o kadar para verip çikolata kahve istedim cok acık kızıl gbi bişi yaptı snra siyaha döndüm ama o kadar çok yapmacık durduki anlatamam dayanamadım hemen palattenin acıcı olan boyalarından aldım rengi kırsın die hiç bişi olmadı aynı duruyo yaa :KK43: napıcam ben nolur bi fikir verin

kızlar ben çok zor durumdayım saçlarımı bir haftada 3 kez boyadım :KK43: kuaföre o kadar para verip çikolata kahve istedim cok acık kızıl gbi bişi yaptı snra siyaha döndüm ama o kadar çok yapmacık durduki anlatamam dayanamadım hemen palattenin acıcı olan boyalarından aldım rengi kırsın die hiç bişi olmadı aynı duruyo yaa :KK43: napıcam ben nolur bi fikir verin

palette açıcı işe yaramadıysa sabunda fayda etmez kuaföre git cnm

meldam palettenin açıcı boyasını kullandım büyülü kahve koyu geldi bence diplere etki etti gbi sadece çok hafif kahvelik var sanki dün biberiyeli beyaz sabunla aktardan çam terebentin yağı aldım onları kullanıorum oda akıtır dedi aktar artı bakımda yapıorum çünkü yıprandı:çok üzgünüm: 2 ay sonra açtırsam sence nası olur kahveye döneyim yeter çok acık bi ton istemiorum zaten beklemeye razıyım:KK43:düzelsinde hiç düzelmicek gbi geliyo

X