Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

bizim bir arkadaş beyaz sabun ile yıkaya yıkaya akıttı koyu renk boyasını.. ama saca ne kadar zarar verdi tartışılır

-
bizim bir arkadaş beyaz sabun ile yıkaya yıkaya akıttı koyu renk boyasını.. ama saca ne kadar zarar verdi tartışılır

Ben denedim ve cidden akıtıyor. Aylarca saçımı mavi siyaha boyamıştım.Kuaförüm ben bunu açarsam çok yıpranır saçların mahvolur dedi. Burada beyaz sabunu okudum ve denedim.Evet sabun sertleştiriyor ama ben sadece sabunla yıkamadım. Ardından kullandığım şampuanımı ve kremimi de kullandım yine yumuşacık oldu saçlarım.

Tabi ki tamamiyle açılmıyor sadece istenilen renk eğer daha açıksa ona zemin hazırlıyor ve siyah boya çok daha kolay açılmış oluyor. Mavi siyahı 1-2 ay kadar sabunla yıkayarak akıttım ve ardından orealle açtırdım çok güzel bir bal rengine boyattım ki baya açık bir renkti.

Deneyimlerimi paylaşmak istedim =)

ben de şu anda okudum beyaz sabunu ve denedim.Yalnız hacışakirinki değil durunun beyaz sabunu vardı onunla yıkadım bakalım nasıl bir sonuç elde edceğim ?ben saçımı koleston 7.0 kumrala boyamıştım ama turuncu yaptı resmen saçımı bir an önce kurtulmak istiyorum yani boyayalı da baya oldu ama o turunculuklar hala gtmdi

şimdi saçlarım kurudu uçları zaten açık renk dipleri koyuydu sanki açtı gbi gldi bana ilk yıkamada bu kadar etki ettiyse 4 5 gne bklm nsl olck ???

kızlar normalde koyu küllü ama arada sarı boyalar vardı şimdi bu siyahı sürdüm rezil oldu nasıl akıtıcam dün boyadım bugun sabunla yıkadım akıtmadı ağlıcam :KK43:

Bende saçımı kızıldan kurtarmak için kestaneye boyatmıştım simsiyah olmuştu saçımı kepek şampuanıyla yıkadım bide bakım maskesi kullandım özellikle bakım maskeleri çok akıtıyor hemde saçın yıpranmış kısımlarını çok güzel oranıp yumuşacık yapıyor şu anda saçım açık kahve oldu dahada açılıyor yıkadıkça üc hafta falan sabretmeniz lazım ama öyle ilk yıkamada renk değişimi beklemeyin

merhaba, konu eski biraz ama belki cevap veren olur :) ben saçımı açtırdım ve üstüne mor boyadım bikaç kez. şuan o mor boya ne gitti ne kaldı her ışıkta bambaşka renk oluyor. morun kalıntılarını da silmek için işe yarar mı dersiniz bu formül?

Eklentiler

• IMG_2583.JPG
    IMG_2583.JPG
    88,6 KB · Görüntüleme: 216
merhaba, konu biraz eski ama bi şey sorucam. benim saçlarımın ucunda ombre vardı ve tek renk olsun diye koleston 4.0la boyadım. ombre hariç yerler kahverengi, ombreli yerler siyah oldu. bugün beyaz sabun denedim bi minik aktı ama tamamiyle akması için ne kadar beklemeliyim?

arkadaşlar sırf bu tecrübemi paylaşmak için hesap açtım. saçlarım ombreliydi üst tarafları koyu kahve altlar çok açık sarıydı. sıkılmıştım renginden bu yüzden kızıl yapmaya karar verdim. saçıma hiç bi işlem uygulamadan direk kızıl yaptım. üstlerin rengi koyu altlarınki biraz açık oldu ama fazla göze çarpmıyordu rengi çok güzel olmuştu. bi kaç kiişi akar kızıl dedi ama ben yinede içimde kalmasın diye yaptım. 2 ay oldu okadar pişmanımki üst taraflarda fazla sorun yok ama önceden sarı olan uç kısımların rengi çok anlamsız birşeye dönüştü. bende biraz araştırdım saçımın rengini akıtıp tekrar doğal bi renge döndürmek istiyorum. bi arkadaşım hindistan cevizi yağını önerdi ama sadece saça bakım yaptığından bahsetti bende yatmadan önce bolca saçıma sürüyordum sabah kalkınca yıkıyordum. hindistan cevizi yağı saçımdaki kızılları yavaş yavaş akıttı. şuan saçımın rengi koyu kahve kızıl arası birşey. sabundan bahsetmişsiniz onuda denersem tamamen kurtulurum bu kızıldan sanırım.

X