Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

canım benımm benım dogal saclarım acık kumral sarı gıbı ben bunları kullu kumrala boyattım sonra gaza gelıp mavı sıyah sıyah falan derken actırdıımm acan kuafor saclarımı yaktı nese kestırdım falan sonra 2 kere kahveye boyattım boyayalı 2 3 ay olmustur ve ılk defa sabunladım bugun ve bole rengı attı ozellıkle uclarda ama sabır sahsen ben 1 kerede bu kadar acılmasına cook sevındım canım:KK70:

kızlar ben bu beyaz sabunla saç boyasını akıtma işini tuttum ikinci yıkamamda simsiyah saçlarımın altından kahveler çıkmaya başladı.saç uçlarım zift gibiydi şimdi ise koyu kahve ışıl ışıl hemde.ama sabunladıktan sonra biraz bekletin öyle durulayın.birde sabundan sonra şampuanlıyorum ve kremliyorum.tavsiye ederim kesinlikle.iyi geceler

meldamm ALLAH SENDEN RAZI OLSUN CNM.40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu.çok sagol paylaştıgın için.

ya bu nasıl bişey
beyaz sabun saç boyasını akıtıyo diye ilk okuduğumda, bende işe yaramaz demiştim. ama 3. yıkayışımdan sonra 10 dakikalığına dışarı çıkmıştım, döndüğümde asansörün aynasına bakınca şok geçirdim. Ay çok mutlu oldu ya. cidden akıttı. saçlarımı boyayalı 9 ay kadar olmuştu ve hiç akmadı. ben o yüzden koyu renge boyatmıştım boya biraz akınca daha hoş duruyodu çünkü rengi. sarının üzerine koyu boyamıştım. ve özellikle biraz fazla aksın diye ucuz boya aldım ama hiç akmadı ve şimdi açık kumrala döndü...:))))
ve saçlarıma acayip yaradı beyaz sabun, hafif dalgalı ve daha gür duruyo

ya bu nasıl bişey
beyaz sabun saç boyasını akıtıyo diye ilk okuduğumda, bende işe yaramaz demiştim. ama 3. yıkayışımdan sonra 10 dakikalığına dışarı çıkmıştım, döndüğümde asansörün aynasına bakınca şok geçirdim. Ay çok mutlu oldu ya. cidden akıttı. saçlarımı boyayalı 9 ay kadar olmuştu ve hiç akmadı. ben o yüzden koyu renge boyatmıştım boya biraz akınca daha hoş duruyodu çünkü rengi. sarının üzerine koyu boyamıştım. ve özellikle biraz fazla aksın diye ucuz boya aldım ama hiç akmadı ve şimdi açık kumrala döndü...:))))

evet aynen canım yaa:))çok memnunum.saçım kıvırcık zaten ama dalgalarım daha iyi duruyor şimdi.sanki şampuanların kazandırdıgı elastikiyeti aldı daha dogal oldu bukleler.birde benimki biraz zaman alacak sanırım akmak için.akmaya başladı tabi bayaa ama benim saçımda 3-4 kat siyah var:KK43:(altında da sapsarı platin saç.anca 1 falan kahveye döner sanırım.olsun ben siyah dip bo-yasından kurtuldum ya aktıkça diplere yaklaşıyo renk.bide artık dip boyamı kahve yapıyorum...

arkadaşlar benımde 3. yıkamam sonuc gercekten harıka keske burayı daha onceden gorseymısım de saclarım actırıp yakmasaydım..

ya bu nasıl bişey

canım beyaz sabun saçı hafıf dalgalı yapıyor yazmışşın ya. saçların normalde duz mu? benımde saçlarım dalgalı.acaba kullansam dalgalarını sıkılaştırır mı? daha sıkılaşmasını ıstıyorum çünkü

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

meldam slm.haala kullanıyor musun sabun.ben bayagı oldu yıkıyom biraz acıldı saçlarım simsiyah ama.bide tek kat dgl heralde ondan hızla açılmıyor sence??

arkadaşlar ben bısey sorucam zeytinyağlı sabunda aynı işlevi görürmü?

ben zeytinyaglı kullanmadım ama hacı şakir akıttı bayaa.ama oda iyi fikir bence sabun sonuçta.hemde yumusatır biraz.bide şey sorcam sabunla yıkadıktan snra şampuanlıyorum sende yapıormusun yoksa yapmamak mı gerekCADIARZU

bende sampuan ve kremlıyorum ama artık yapmıcam canım ve zeytinyağlıyla yapmayı dusunuyorum artık senın ne durumda saclar aktı demıssın bıraz ama...:KK70: bıde ben bıseyı merak edıyorum sanırım ben heryere esıt yapamıyorum galba ya..

ayyy inşallah işe yarar benim saçım siyah ve açmaya çalışıyorum çok sıkıldım çünkü bu renkten :KK43:((

kızlar saçınızı sabunladıktan sonra mutlaka sırke ile durulayın. eskiler sampuanlar olmadığı için sabunla yıkarlamış ve sabunda saçta kalıntı bırakıyor ne kadar durulasakta.sirkede bu kalıntıları temızlıyor .aklınızda bulunsun mutlaka

ay canım cok tesekkurler cok ıyı oldu soyledıgın gercektende kalıyor sacta..

bende sampuan ve kremlıyorum ama artık yapmıcam canım ve zeytinyağlıyla yapmayı dusunuyorum artık senın ne durumda saclar aktı demıssın bıraz ama...:KK70: bıde ben bıseyı merak edıyorum sanırım ben heryere esıt yapamıyorum galba ya..

benim saçlar uçları özellikle simsiyahtı.ama benim saçımda tek kat boya yok 3-4 kat siyah var.arada siyah viyole ve koyu kestanede yapmıştım.oyüzden iyice işledi boya saçıma.ama buna ragmen akmaya başladı.şu anada gözle görülür bir açılma var ama koyu çok haala.dipler zaten iyice aktı kahve yapmıştım da.uçlarım ışıkta kahve kahve ışıldıyo valla.çok memnunum.birde yıkarken beklet saçında sabunu biraz söksün.iyice de hertarafına yedirmeye çalış.sabun çabuk eriyor ama çok köpürt.kuaföre harcamaktan iyidiryerimseniben

kızlar bende o güzel platin sarısı saçlarımı kahverengi yaptım 3 ay önce ama coook sıkıldım bu renkten..plattin yaptırsam kahvenin üstüne sizce turunculuk falan olurmu?bu beyaz sabun benim içinde faydalı olurmu acabaa,,,,,?

canım yok kahve akana kadar elleme derim tupturuncu bısey olur cunku beyaz sabunu dene ama esıt yaymak lazım saca benım bazı yerlerım cok acıldı ama bazı yerlerım kahve duruyo hala..

hem boyan kackat bılmıyorum ama altında acık renk olunca cok daha etkılı oluyo canım

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

teşekür ederim canım gerçekten akıyor.

X