Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

saçta yıpranma olmasın diyorsanız saçınıza bakım yapın eskiden şampuanmı vardı:roflol::roflol:

Evet bende duymuştum sabunun saç rengini akıttığını.denedim de.açıkcası bende faydasını gördüm.

Böyle bir haber şimdimi verilir doktor, Böyle bir haber şimdimi verilir doktor naniknanik

Canım aynı sorun bendede olmuştu beyaz tenliyim yanlışlıkla koyu kahve saç boyası alıp yapmıştım ve sonuç iğrenç aylarca çekilen sıkıntı yani resmen siyah saç oldu koyu kahve olacağı yerde en sonunda bi kuaföre gittim kuaförün aklına hizmet açma işlemi yaptırdım saçlarım dahada iğrenç oldu güya bitkisel açıcı yaptı yapmasına saçımda çok yıpranmadı ama iğrenç bir saç rengi çıktı ortaya saçımda bi 10 çeşit renk oluştu. artık kızdım kuaföre gitmedim kendim boyayarak koyu kumral bir renk oluşturdum saçlarımı bunu daha önceden duymuş olsaydım hergün beyaz sabunla yıkardım saçımı :sm_cool:

Böyle bir haber şimdimi verilir doktor, Böyle bir haber şimdimi verilir doktor naniknanik

Canım aynı sorun bendede olmuştu beyaz tenliyim yanlışlıkla koyu kahve saç boyası alıp yapmıştım ve sonuç iğrenç aylarca çekilen sıkıntı yani resmen siyah saç oldu koyu kahve olacağı yerde en sonunda bi kuaföre gittim kuaförün aklına hizmet açma işlemi yaptırdım saçlarım dahada iğrenç oldu güya bitkisel açıcı yaptı yapmasına saçımda çok yıpranmadı ama iğrenç bir saç rengi çıktı ortaya saçımda bi 10 çeşit renk oluştu. artık kızdım kuaföre gitmedim kendim boyayarak koyu kumral bir renk oluşturdum saçlarımı bunu daha önceden duymuş olsaydım hergün beyaz sabunla yıkardım saçımı :sm_cool:

canım nasıl kendin boyayarak koyu kumral bi ton elde ettin nolur bana da anlat....
bende koyu kahve yaptım saçlarımı ama ne kahvesi resmen siyah oldu ve akmıyo....
kuaförde orielle açtırmayı hele hiç düşünmüyorum...lütfeeenna.s.a.s.a.s.

canım nasıl kendin boyayarak koyu kumral bi ton elde ettin nolur bana da anlat....
bende koyu kahve yaptım saçlarımı ama ne kahvesi resmen siyah oldu ve akmıyo....
kuaförde orielle açtırmayı hele hiç düşünmüyorum...lütfeeenna.s.a.s.a.s.

Canım siyah saçımı kuaförde bitkisel organics colors sytem açıcı ile açtırdım ilk etapta saçımın rengi karmakarışık bir renk oldu ayda bir koyu kumral saç boyası ile boyayarak zamanla koyu kumral oldu.
ama bu beyaz sabunu önce duysaydım muhakkak uygulardım. :roflol:
canım birde orielle kesinlikle açtırmayın saç mafoluyor ben hiç yaptırmadım ama arkadaşım yaptırmıştı saçı lastik gibi uzuyordu ama yukarıdaki markayı tavsiye ederim. saçı yıpratmıyor...

ya sarı rengı akıtan bı sabun yokmu?benım uclarda hafıf sarı var we akmasını cok ıstıorum..bılgıısı olan yazabılırmı acaba?

ben şampuana çam terebentin katmıştım.
O da saçımın kızıl rengini akıttı.
oturmuştu renk artık akmıyordu şampuanın içinde çam terebentin kullanmaya başlayınca gene akmaya başladı.
bunu da deneyebilirsiniz
zaten bi sakıncası yok

sari aksa ne olacak ki? anca rengi acilir turuncuya yesile artik altinda hangi renk boya varsa o renge doner. saclarini boyat koyu renge. hic bir renk sari kadar zarar veremez zaten.
yada bekle uzasin saclarin.

ilk defa duyuyorum gercekten mukemmel bir bilgii :teytey:

hücre öldürüyormuş ama ben de uygulamaya başlıcam mecburen çıksın şu siyah boya saçlarımdan sinirle boyadım ama pişmanım kızıl olmak istiorum oryalle de açtırmak istemiorum püff :KK43:

kızlar bugün kuaförüme danıştım sabunla yıkama saçların yıpranır dedi :1no2:
çok da güzel akıtıodum siyahları ya püf :bbo:

walla böyle bişey varsa yazandan Allah razı olsun.Bende birdenbire siyaha boyamıştım saçımı. ne hikmetse o güzelim balyajlar oldu kuzguni siyah.kuaförümde eğer saçını açtırırsan (-ki açmam dedi) yanar dedi.çünkü önceden oriyalle açtırmıştım.valla bande denicem bunu.umarım dedikleri gibi olur, bende kurtulurum bu esmerlikten..

Arkadaslar saçımı geçen yıl siyaha boyatmıstım.2 ay sonra zaten baya aktı.sonra üztune bide denize falan gidince siyah saçtan eser kalmadı.bunların tamamı 3 ay içinde oldu.kuöförler siyaha boyatma dönusu zor olur demişlerdi.hiçde öyle olmadı saçımı hiç kuoförde açtırmadım.su anda saçım açık kahve.her gun saçımı yıkarım ayrıca 2 3 gunde bir maske uygularım belkide saçlarımın açılmasında bunlarında etkisi olmustur

önce sabunlasak ardından şampuanlasak olmaz mı çok fena olur sabunla saça tarak işlemez ki yaa

bende saçımı siyah yapmak istiyorum.3 yıl kzıldı saçlarım çok yıprandı bende beyaz tenliyim ama koyu renkler bende güzel duruyor.kendi ana sacımda koyu kahveydi zaten.keşke hiç baştan boyamasaydım saçlarımı.bakımla yıpranmışlıgını gidermeye çalışıyorum ama önemli olan hiç boyayıp yıpratmamkta.bu arada ben saçımı sıcak suyla yıkıyorum gayet güzel akıyor

evet canım bende kızılımı sabunla sıcak suyla akıtıp koyu renge boyattım ama yinede mümkün değil akmıyo....5 kere boyadım üstüne hala çıkmadı düşünün....siyahtan başka kapanmıyo...işimiz işşş:dance::dance::dance:

benim saçımda kızıl ve kızl sactan tamamen kurtulmak istiorum yani bidaha boyamıcma sacımı kendi doğal sacıma dedğnz beyaz sabun akıtırmı,bu arada beyaz sabun sacta kepeklenme yada saclarda dökme yaparmı lütfen yardım edin:KK43::çok üzgünüm:

inşallah benim de akar. hemen deniycem. yalnız bişey sorcam sadece sabun mu kullancaz. yani önce sabunlayıp sonra şampuanlasak olur mu?

evet ya tek sabun saçı sert yapar bence şampuanda gerekiyor bakalım birde bunu deneyelim deneme tahtası olduk yaw

X