Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

o anki psikolojimle saçlarımı simsiyahında siyahına boyadım inşallah sabunla akar saçlarım belime kadar ya akmazsa o zaman hep siyahmı duracak saçım kendi saçım koyu kestane altlardan çıkınca sırıtacak dip boyası da yaparsam akma işi olmaz ne yapayım ben

yok canım kullanabılırsın sampuan krem bıle kullanılıo ve sakın tekrar dıp boyası yapma yoksa ısın ıcınden cıkamassın sıyahtan kurtulmak cok zor ama sabun yınede bır care olabılır..

dip boyası yapmayacağım ama bu seferde dipten çıkan beyazlar sırıtacak çok yok ama güzel olmayacak.yardımların için teşekkürler

benim saçlarımda sarı röfle var akarmı ki dibinde kızıl vardı kuaförüm kumrala boyayıp öyle üstüne sarı attı yani geçermi bilmiorum yardım ederseniz sevinirim

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

sevgili melda saclarım ilk başta platindi üzerine siyah,koyu kestane birkere daha syh,siyah viyole ve en son biraz acılması umuduyla altın kumral boyadım ve diplerim dışında hiç açmadı tabiki.yani o rengi açıcı bile cok z denemiştim açmadı hiç...sonra senin yazını okudum ve sabuna başladım.sanırım en fazla 7-8 kere yapmışımdır.saclarımdan boyanın kayganlıgının git gide aktıgını ve sanki haala syh oldugu halde boya kabul edecek durumda oldugunu hissettim.çünkü sabun demekki saç teline nüfuz ediyor ve kurutuyor üzerindeki boyayı.sonra dün akşam aklıma bişy geldi.kayınvalidem bi ara kuaförde çalısıyordu.röfle seti almıştık 1 yıldır evdeydi set.ondan daha önce syh sacımın bir kösesine denemiştim ve hiç mi hiç sonuç vermemişti.dedim belki sabun sayesinde biraz açar ve annemde aldı boyadı tüm sacımı diplere degdirmeden açıcıyla.30 volüm acıcı hemde volüm ü az yani.neyse sonuç mu?arkadaşlar sacımı yıkadıgımda agzım acık kaldı.zift gibi saçlarım artık ne kahvene kızıl ikisinin arası çok hoş bir renk oldu.hemde koyu falan degil gayet açık bir renk.illa deneyin demiyorum sonra bişy olmazsa bana kızmanızı istemem.a.s.:1hug:ama benim durum böyle oldu ve memnunum..meldam ne kadar duacı oldum sana bi bilsen.çok sagol cnm benim.

ama sarıya falan dönmek istiyorsanız denemeyin.sabredin aksın.benim sabretmemenin sebebi biz bebiş istiyoruz ve hamile kalırsam siyah sacın dibinden sarılarım yani kendi öz sacım çıkınca berbat olacaktı.hiç boyayamıyacaktım 9 ay.o yüzden açık olsun ki biraz dedim çirkin durmasın.zaten sarı olmasını bekleyemezdim ama umdugumdan acık renk oldu.sça telimi açtıgı için akma olur mu bilmem ama bunun üzerine şimdi hep acık tonlar yapacagım küllü tonlar ki kızıllıgını alsın biraz.belki karamelimsi olur.sarıya dönmek isteyenler bence sabredin biraz daha yıkayın ve kuaföre gidip öyle boyatın siz bana bakmayın yani.ben biraz deliyimdir.gözümü kararttım mı illa boyayacam neye benzeyecekse benzesinsırnaşık şeysırnaşık şeysevgiler

canımbenım çok sevindim iyi sonuç aldığına hadı bakalım gule gule kullan yenı saçını :d bende en kısa surede muradıma ererım ınsallah:KK70:

canımbenım çok sevindim iyi sonuç aldığına hadı bakalım gule gule kullan yenı saçını :d bende en kısa surede muradıma ererım ınsallah:KK70:

hadi inşallah.bildigin kızıl oldu kızz:)ama birazda bakırımsı iyi yani begendim.akar mı sence biraz daha yani açıcıyla yaptıgım için saç telim açıldı ama boya kalmışmıdır ki aksın.ya bilsem koymayı resim oycam ama bilmiyorum.çekileyim de bi koyarım ögrenirsem:icecream:

canım konu hakkında bilgim yok ama şu şekilde fotoğraf koyabilirsin. www.imageshack.us buraya fotoğrafnı yükle ama resize image die bir seçenek var onu işaretlemeyi unutma daha sonra açılan sayfada sana linkler verilecek enallta olanı kopyala.daha sonra bu sayfada hızlı cevap bölümüne gel araya resim ekle die bi yer var.sol üstteki şekillerin sondan ikinicisi oraya tıkla adresi yapıştır.

hadi inşallah.bildigin kızıl oldu kızz:)ama birazda bakırımsı iyi yani begendim.akar mı sence biraz daha yani açıcıyla yaptıgım için saç telim açıldı ama boya kalmışmıdır ki aksın.ya bilsem koymayı resim oycam ama bilmiyorum.çekileyim de bi koyarım ögrenirsem:icecream:

canım benım yok boya olmadıgı ıcın akmaz:KK70: vay be bı sabunun yaptıgına bak ıcıne sındıyse tamamdır zaten tatlım :KK70:

arkadaşlar benimde saçımda siyah boya var 4 5 ay oldu diplerimden kendi saçım geliyo 3 4 cm ama uçları simsiyah..bu sabun olayı gerçekten işe yarıyormu bende denicem.saçlarımda dökülme var sabun acaba iyie yıpratırmı?:S

Bu sabunla nasıl iyi sonuç alıyorsunuz anlamadım (?)
Bir kez denedim sabun mahvetti saçımı.

Sabun üzerine şampuan yapın yoksa yapış yapış yapıyor saçları, en son şampuanlanırsa bişey olmaz. Benimde bu hafta aldığım sarı boya kahverengi çıktı lorealin, çok moralim bozuldu ama sabun 2 yıkamada bile bayağı fark ettirdi,akıttı boyayı.

okuyunca birden sevindim ama ara ara yüzümde asılmadı değil:)
Hem sert yapıyor hemde arındırması zor oluyor deyince birden yapsam mı yapmasam mı diye düşündüm ...
Ama olsun bunuda yapayım bari:)

hepinize mrb ben siteye yeni katıldım yardımcı olursanız çok sevinirim . benim saçım açık kestaneydi ben koyu kahverengiye boyadım saçım iğrenç bi siyah oldu iki gündür sabunla yıkıyorum ama hala bişi görmedim sizce sabretmelimiyim. yada bildiğiniz başka yöntemler var mı yoksa kafayı yicem bu saçımdan ya psikolojimi bozdu yaaaaaa

arkadaşlar lütfen yardımcı olun yaaa lütfen bnm boyum biraz kısa olduğu için çok kötü oldum yaaa offff kafayı yicemmmmmmmmmmmm

X