Anket Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız???

Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız???

• aşkınızı

OY: 8 4,0%
  • üzüntünüzü

OY: 21 10,4%
  • öfkenizi

OY: 97 48,0%
  • heyecanınızı

OY: 16 7,9%
  • kıskanclığınızı

OY: 29 14,4%
  • sevincinizi

OY: 9 4,5%
  • şüphelerinizi

OY: 8 4,0%
  • korkularınızı

OY: 7 3,5%
  • diğer(lütfen belirtiniz)

OY: 7 3,5%

• Ankete Katılan
    202
Kiskancligimi ve öfkemi asla icimde tutamam maalesef:mymeka: Mutlaka bir sekilde yansitirim bunu.. benneyaptımki

İnanılmaz kontrollü bir insanım :1closedeyes:
Garip ama vücuduma bile söz geçiririm.
Aslında bu durumun bana çok fazla zararı oluyor :kahve:
acayip içime atıyorum ama elimde değil
hemen belli edemem duygularımı :dilcikar:

öfkemi ve üzüntümü hayyatta kontrol edemem anında suratıma,mimiklerime yansıtırım vay etrafımdakilerin haline zavallı kociş en çokda o nasibini alır....

öfkemi... kontrol etmeyede çalışmam aslında sonra kendim zararlı cıkıyorum. kime neye öfkelendiysem o an belli ederim. durdurmam kendimi. ben zarar görecegime beni sinirlendiren zarar görsünÇok üzgünüm çoook

AY sanırım bende hepsini duygularımı asla içimde tutamıyorum ve tutarsam psikolojim bozuluyor

tüm sistemim çöküyorrr

Hepsini kontrol edebilirimde..kiskancligi edemiyom yaww.. kocis hemen anliyo siritiyo sonrada..hosuna gidiyo tabee:mymeka:

Çok büyük bir otokontrolüm vardır.tatlicadiarzu
Bazen kendime bile şaşırıyorum. Nasıl oluyor da içimde tutuyorum bu kadar büyük duygularımı diye..Eskiden aşırı kıskançlığım vardı onu bile törpüledim ben.:sm_confused:
Eylülümün dediği gibi aslında iyi bir şey değil,hep içinde yaşıyorsun acılarını..:1ninca:

Hangisinde zorlanırsınız????:1closedeyes:

bazen öfkemi bastırmakta zorlanırım,bazen de sevgimi göstermek isterim ama bastırmakta zorlanırım hemen gidip eşimi öpmek isterim mesela onunda işi vardır falan müsait değildir o zaman içimde kalır ya o zaman sinir olurum eh be salak derim az daha bekle eve gittiğinde göster sevgini faln derim

Öfkemi bazen kontrol etmekte zorlanıyorum..Ama kolay kolay öfkelenmem açıkçası,bir olur,tam olur hesabı..
Ayrıca nerde,ne zaman,hangi olaya ağlamak istersem ağlarım..Yani gözyaşlarımı da kontrol edemiyorum..

eskiden eşimi kıskandığımda kontrol edilemez bir öfkeyle hareket ederdim, o anda yanımda kim varsa feci kırardım, ama artık kıskançlık konusunda biraz daha iyiyim, şimdi arada bir kıskandığım zaman diyorum ki senelerce bu duyguyla nasıl yaşamışım, insanı kanser eder yahu...

X