eşini annesınden kıskanan varmı?

iyimidir bilemicem, ama ben anneme cok duskunumdur mesela, onunda olmasinda bir sakinca yoktur, yeterki annesi ile kendisinin arasinda olan bi sevgi olsun bu sadece, øyle annesi istiyor diye banada yansiyacak seyler olmasin yeter

ben hiç kıskanmam sorun yok benim için.ailesine düşkün insandan zarar gelmez.

bunu erkek olarak almamak lazım.her insan (çoğunlukla) annesine ,ailesine düşkündür.ben anneme ne kadar düşkünsem onunda olması doğaldır.o konuda kıskanmak hiç aklıma gelmedi,gelmezde.anne olan bunu daha iyi anlar yani ben anlıyorum..

bence iyi degıldır ve bazen cok olmasada kıskanırım ama benımkı fasla duskun degıl aılesıne buda benım hosuma gıdıyor mesela o fasla aramas aılesını ben daha çok ararım .....:)

evet canım sana katılıyorum zaten ben suan nısanlıyım duğunumde mayısta mesala bır duğune gıdıcez annesının takılarını o takıyor ınanaın çok kıskan biri değilim ama o benım eşim herseyımı paylasırım esımı palaşamam çok zoruma gıttı çok sevıyorum nısanlımı çok ıyı anlasıyoruz oda benı cok sevıyor ama annesı yuzunden çok kızıyorum:kızgın:annesının azına çok bakıyor kaynanam benı cok sevıyor bende onu ama benım kızımda gelinimde herseyım oğlum dedı orda kıskanmaya basladım yoksa sorunum yoktu napıcam ben ya nısanlıyım daha asla ayrılamam cok sevıyouz düğünümede az var bırbırlerıne duskunluğu bıze zarar verırmı ayrıca altlı ustlu oturucam:KK43:Kötü Kazen

Ana Kuzusu Bir Erkek Asla Bana Göre Değil.benim Eşim Annesine Hiç Düşkün Değil.en çok Bana Düşkün O Yüzden Benim Problemim Yok.

kadın yada erkek her insanın ailesine düşkün olması gayet normal...
ama mühim olan annenin artık onun bir karısı olduğunu bilerek hareket etmesidir...
bir şey anlatayım.. eşim bir gün Ankaraya gidecekken uçakta bomba ihbarı yapılmış
bir sürü sorun odlu ben tabi merektan çatlıyorum.. sağasalim gitti akşam dönücek
ben gözüm kulağım kapıda onu bekliyorum.. bu arada kayınvalidemlerdeyiz..
herkes orada ve biz yeni evliydik.. benim kucağımda bi akraabanın bebği vardı..
kapı çaldı ben gidene kadar hemen kapıyı açmışlar... eşimin sesini duyan annesi
ahh çocuğum gel bakıym çok özledi m seni gel bi öpiym diye içeriden seslendi..
ben bu arada kapının arkasında kaldım.. eşim beni görmeden annesinin yanına gitti
ve ogün bugündür kıskanırım.. ni tekim oda oğlunu kıskanır...
bu arada Ankaraya sabah gidip akşam döndü.. ve her akşam oğlunu görür...
Bir erkek herne olursa olsun annesi ve karısı arasında ki mesefeyi iyi ayarlamalı..
ve önceliklerini bilmeli... şimdi söyleyin haklımıyım haksız mı?

bende anneyimsengözlerimebaksanab annesinden asla kiskanmama.s ama annesi benden kiskanirmi onuda bilemem.:sm_confused:

evet cok haklısın canım beımkıde öle bu sehıt olaylarında felan ağlıyordu en son ben oğlumusz naparım felan uzuluyordu mahvolurum felan dıyor benm yanımda akrabalarının yanında evet haklı tabı ama bana sordunmu ben nasıl yasarım onsuz..benım oğlumda kızımda gelinimde oğlum demek ne demek yaa:KK43:polis olucakmıs dusun oğlundan ayrılamadığı ıcın polis bıle olamamıs benide cok sevıyor kayınvalidem ama ben suan nısanlıyım duğunemede az var annem kesınlıkle onaylamıyor evliliğimi ama sevdiğim iiçin karısmıyorlar cok sevıyorum nısanlımı ben ama annesını:KK43: nişanlımda annesıne çok duskun anlatılmaz derecede kocasıyla kucuk oğlu ılgılenmıyor herseye benımkı kosuyor kaynana gelin rakipmiş derler ama ben onla bu rakipe girmicem susucam hergun bır ınsan hasta olurmu arkadaslar yaa oğlumu ben paylasırım dıyor kadınlar kocalarını kıskanır dıyende kendısı ama benm yanımda oğlunu sevmekler oğlu onun takılarını takmaklar haksızmıyım ya kocamı paylaşamıyorum ıstee:KK43:

sanki inadına yapar gibi... diğer oğlunun üstüne bu kadar düşmez ama
benimkinin dibinden ayrılamz..

asla ve asla iyi değildir. ana kuzusu oluyorlar. evliliği, eşi, kabullenemiyorlar. her konuda yapılan her işte annelerini arama gereği duyuyorlar. nedense, evlenmeden önce ailesinin yanında o kadarda önemli olmayan saygıdeğer eşlerimiz, evlendikten sonra pek bi kıymetli oluyorlar canım. ana-oğulun birbirlerine düşkünlükleri tavan yapıyor. eee nede olsa el kızı girdi aralarına.. tecrübeyle sabittir. gitsin görsün anasını, koklaşsınlar. biz taş deliğinden çıktık ya, hiç annemize olan düşkünlüğümüzü kimse düşünmez :KK43: zavallı annecim, oda özlemezmi kuzusunu:KK43:

ya aslında kıskanmak değilde ne zaman kayınvalidenin yanına gitsek sanki 4 yıllık kocamı bilmiyomuşum gibi hala bana yok o onu yemez yok şunu giymesin bunu giysin gibi direktif vermesi asabımı bozuyor sanki karısı değil oğlunun bakıcısıymışım gibi bi tavır almasına uyuz oluyorum

arkadaşlar bende nişanlımı ailesinden annesinden kıskanırdım işte ne bilim beni ararsa onuda arardı sürekli bana bişey almışsa bir şehirden onada alırdı ve ben hep bu yüzden kızardım sorun yapardım ilgisini sadece bana vermesini isterdim ama şimdi o yaptıklarımdan çok pişmanım ve nasıl bu kadar bencilmişim diyorum
çünkiiiii
kayınvalidemi kaybettik keşke yaşasaydıda daha fazla ilgilenseymiş sizsiz olun eşinizi sevdiğinizi böyle şeyler için asla üzmeyin problem yapmayın yarın neler olacağını bilemeyiz ....

asla ve asla iyi değildir. ana kuzusu oluyorlar. evliliği, eşi, kabullenemiyorlar. her konuda yapılan her işte annelerini arama gereği duyuyorlar. nedense, evlenmeden önce ailesinin yanında o kadarda önemli olmayan saygıdeğer eşlerimiz, evlendikten sonra pek bi kıymetli oluyorlar canım. ana-oğulun birbirlerine düşkünlükleri tavan yapıyor. eee nede olsa el kızı girdi aralarına.. tecrübeyle sabittir. gitsin görsün anasını, koklaşsınlar. biz taş deliğinden çıktık ya, hiç annemize olan düşkünlüğümüzü kimse düşünmez :KK43: zavallı annecim, oda özlemezmi kuzusunu:KK43:

ya ya seldacım bende onu dıyorum bız onlar uruna baba evını terk edelım el kızı olalım sans cok onemlı ya evlilik kumar cok dusunuyorum ana kuzusu bı erkekle yasıcam ben napsam acaba:KK43: annesının hala elleri uzerınde canım sıkılıyor :dilcikar:

ezoönder, aklını çelmek gibi olmasın da sen yol yakınken dön canım yoksa seldaa bana sölemişti dersin ha:)

beyaz melek, kıskandım valla seni. öyle yazılırmı kız, nispet yapar gibi :) benimkide anasına çok düşkündür. aynı evin içinde ben ölsem haberi olmaz, ama anasının nefesini hisseder. benimkide fazla ana kuzusu ya

acık soyleyım bende kıskanırım bı teyzesı bı annesı sebebı ıse onlar esıme cocuk gıbı sankı kıs evlat gıbı duserler ondan ama oyle bellı etmem tepkımı

acık soyleyım bende kıskanırım bı teyzesı bı annesı sebebı ıse onlar esıme cocuk gıbı sankı kıs evlat gıbı duserler ondan ama oyle bellı etmem tepkımı

benmkıde aynısı kız dan farkı yok teyzelerı ve herkesın gözdesı yemek ye sen yıyınce bız doyuyoruz felan sankı kız annesı az hasta olmasın ben olım hıc umrunda değil aynıyız yaaKötü Kazentatlicadiarzu

ezoönder, aklını çelmek gibi olmasın da sen yol yakınken dön canım yoksa seldaa bana sölemişti dersin ha:)

senle tamamen aynı gıbıyız gıbıme geldı bende altlı ustlu oturucamtatlicadiarzuvede benm kayınvalidem amalıyet olmus tumorden dusun ıkı olu var ama benmkı onun herseyı ben hasta olım ılaç al der okadar
ama çok sevıyorum nısanlımıyerimsenibenoda benıı :sm_cool: ama su kıskançlığı nasıl yenıcem su annesıne duskunluğunu ıste o var

beyaz melek, kıskandım valla seni. öyle yazılırmı kız, nispet yapar gibi :) benimkide anasına çok düşkündür. aynı evin içinde ben ölsem haberi olmaz, ama anasının nefesini hisseder. benimkide fazla ana kuzusu ya

AA CANIM ÖYLE VALLA HİÇ SEVMEM BEN ANA KUZUSU ERKEYİ.ANA KUZUSUYSA ANASININ DİZİNDE OTURSUN EVLİLİĞE BULAŞMASIN YANİ.O KADAR.KIZLAR EĞİTİN BİRAZ KOCALARINIZI.SİZİN AYRI BİR AİLE OLDUĞUNUZU 1. SIRADA GELMENİZ GEREKTİĞİNİ DİLE GETİRİN.BEN ÇOK ŞANSLIYIM O KONUDA EŞİM BANA ÇOK AŞIRI DÜŞKÜN.KAZAYLA KAYINVALİDEM BENİM YANLIŞ ANLAYABİLECEĞİM,ALINACAĞIM BİŞEY SÖYLESE SÖYLEDİĞİNE SÖYLEMİŞİNE PİŞMAN EDER EŞİM.ÇOK KIZAR ANNESİNE O YÜZDEN ÇOK RAHATIM.NE KAYINVALİDE,NE GÖRÜMCE,,,VIZ GELİR.KOCAM SONUNA KADAR HAKKIMI KORUYOR BANA TOZ KONDURMUYOR.
DARISI BAŞINIZA:nazar:

X