kasık ağrısı sebepleri

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.201
193
kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim yaklaşık 1,5 yıldır bebeğim olmuyor bu ay klomene başladım pazartesi kan tahlili yaptırıcam fakat kasıklarımda çok aşırı ağrı oldu ve halen daha devam ediyor sebebi ne olabilir bir fikri olan varsa yarım etsin:çok üzgünüm:

bende bu sancılar yüzünden acile gittim geçenlerde arkadaşım doktorum yumurtalıklarımın çatlıyo olabileceğini söyledi çok umutlanmıştım ama maalesef bugün umudumu mayısa erteledim:KK43: umarım senin olmuştur bu sefer allah hepimize yardım etsin

bu konuyu ben acicaktim ama baktim arkadasimiz acmis bende burdan devam edeyim dedim.bende de birkac gundur bu agri var.kasigimda bacagimla birlikte agriyo.gecen ay igne tedavisi olmustum ama sonuç negatifti.bu ay ara verdik.acaba benimde mi yumurtalarim catliyo?
hamilelik olsa gögüslerim sisme ve agri olurdu.diye dusunuyorum.

ne güzel kızlar eğer yumurtalarınız çatlıyorsa bir çoğumuz bunu bile başaramıyoruz benimde kasıklarımda ağrı var ama benim sürekli geçmek bilmiyor 1 ay boyunca yumurtalar çatlıcak değilya öyle olsa ohoo şimdiye kadar çoktan hamile kalırdım neden olduğunu bilmiyorum amaaaan boşverdim şu yumurta çatlaya çatlaya bir gün kırılacak veeeee içinden civcivim çıkacak sizde fazla takmayın

ne güzel kızlar eğer yumurtalarınız çatlıyorsa bir çoğumuz bunu bile başaramıyoruz benimde kasıklarımda ağrı var ama benim sürekli geçmek bilmiyor 1 ay boyunca yumurtalar çatlıcak değilya öyle olsa ohoo şimdiye kadar çoktan hamile kalırdım neden olduğunu bilmiyorum amaaaan boşverdim şu yumurta çatlaya çatlaya bir gün kırılacak veeeee içinden civcivim çıkacak sizde fazla takmayın
allah iyiligini versin emiii bu sıkıntılı anımda benide güldürdünya helal olsun canımsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:

kızlar moralinizi bozmak istemem ama iltihap olabilir benimde kasıklarım ağrıyo adetten sonra bende yumurtlamadan olacağını düşünüyordum ama bugün doktora gittim bol iltihap varmış sizde de böle olacak değil ama en azından çok ağrınız varsa doktora görünün derim benimde bu şikayetim evlemeden önce de vardı ama evlendikten sonra daha da çok olmaya başladı korunmadığımız hale çocuğumuz olmadı 6 ay olacak bu ay. burda konu açmıştım bazı arkadaşlar tedavisini yapmadan çocuk olmaz dedi çünkü iltihap bebeğin rahme tutunmasını engelliyomuş ve spermleri öldürüyomuş aramızdan bi arakadaşın 1 yıll boyunca bu sebebten dolayı çocuğu olmamış sonuc temiz çıkana kadr tedavi olmuş temiz çıktığı ay da hamile kalmış inş sizde böle sonuç yoktur bende bu ay hastalandığımda ilaçlarıma başlayacağım allah hepimize bi bebiş verir inş öpüyorum sizi

kızlar eğer iltihap varsa süt buharı ve maydonoz iyi geliyormuş bilginize sen denedinmi diyeceksiniz yooo deneyenlerden duydum ama yaparım bende ne çıkar bülent ersoy süt banyosu yaparda bizsüt buharı yapamazmıyız yani:)

agriniz cok varsa (ki benimnde vardi) iltihaplanmistir buyuk ihtimal cocuk olmamasinin en buyuk sebebiymis :bbo:

Kızlar geçen hafta ben de doktora gittim aşırı iltihaplanma var dedi,ornisid diye bi antibiyotik verdi,bir de vajinal fitil,hepsini kullandım,adetimi 5 gün geçti ama hala regli olamadım ve öyle bir kasık ağrısı çekiyorum ki geceleri uykudan uyandırıyor.iltihap zor anlayacağınız ve temizlenmeden de çocuk tutunamıyor maalesef..

ya kızlar benımde agrım var ama dayanılmayacak bır agrı degıl ama bole kasıyo benı sankı alt tarafım gergın gıbı rahat hareket edemıom bazen sızce neden

Benimde 2 çocuktan sonra 3.ye kalamamak kafamı karştırıo bendede yara ve enfeksiyon var demişti doktorum ilaçları kullanmama rağmen geçmedi bu ay tekrar gidicem bakalım ne olucak yarayıda dondurcam bu iltihap ve enfeksiyon illeti çok kötü arkadaşlar 1.5 yıldır korunmuyorum ama genede yok bu durum çok üzüyor beni bu arada 2 tane zaten varmış diceksiniz belki ama bebeklerimi kaybettim

X