Kocalarınıza nasıl cilve yaparsınız ?

bu cilve ve naz işleri yapıdan gelir bence. bazıları doğuştan böyledir... duruma göre herkes az çok bu tarz şeyleri yapıyordur ama bazı kadınlar ya da erkekler daha cilveli ve nazlıdır. bu salt kadınlara özgü birşey değil bence. erkeklerde de naz yapan baya var. en azından benim gördüklerimin bazıları böyle :KK37:

erkeği bağlamanın yolu cılveymıs düğünüme cok az var sımdıden tecrubelerınnızden yararlanılım bir erkeği kendınıze nasıl baağlarsınız cilveli kadın erkeğini elde evde utarmıs ben hıc cılve yapamıyorum bılgılendırrsenız sevınırımnaniknanik

bize ne cilve yapamiyosan cilve yapamasan esinide kaybedersin cunku yapanlar cok canim

ahahaha tam benim uzmanlık alanım :)
Erkek milletine iki cilve yap donunu bile alırsın....Akıllı bir kadın biyolojik silahlardan bile daha tehlikelidir:))))

bir bakış,bir gülüş,hafiften yaklaşıp geri çekilmeler:KK17: ben çok cilveliyimdir
öyle seksi iç çamaşırı hikaye
bunu her kadında bulurlar.bu cilvede değildir zaten
ama cilveyi sadece sizde bulurlarsa gidemezler:KK28:

Geçenlerde ''bir geyşanın anıları'' diye bir film izledim. (geyşa, sanatçı anlamında, hayat kadını falan değiller. eski zamanlarda üst düzey erkekleri eğlendirmek için dans edip belli maharetlerini sergiliyorlar. ama açık giyinmiyorlar, tamamen kapalı giysiler içinde ve erkeklerin dokunmasına bile izin verilmiyor)

işte filmde geyşa olmak için genç kızlar eğitim alıyor ve yoldan geçtiğinde bir bakışıyla bile erkeğin aklını başını aldığında artık eğitimi tamamlamış oluyor. bana çok ilginç gelmişti ama düşündüm gerçek hayatta da bir bakışıyla erkekleri dize getiren hatunlar var. artık eğitimle mi kazanılır yoksa içindeki güç bu şekilde açığa mı çıkartılır bilmiyorum ama cazibenin bu kadarına pes diyorum :KK68:

arkadaşım konuşman yumuşak olsun konuşman hareketin herşeyin cilveli olucak eşim bana çok cilvelisin der.yanlız cilveyi buraya nasıl yazıcam onu bilmiyorum:)

bazen davetkar bir bakış . bazen bir adım gidip geri çekilmek. hatunlar gözünüzün kaşınızın ayrı oynaması değilki cilve. adamın yüreğini hoplatacan.. sonucunu göze alaraktan...:KK70::KK70::KK52:

şekerim sen farkında olmadan yapmışsın zaten cilveni adamı nikah masasına otutturucan daha ne cilvesi şekerim

X