Sivilceli Ciltler Sivilce, sivilce izleri için kullanılan kremlerine dikkattttt

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar sivilce kremlerinin çoğu bilirsiniz cildinizi soyar ve kullanımı 2 haftaya kadar uzadığında cildinizdeki gözeneklerin açıldığını göreceksiniz arkadaşlar dikkattli olun sivilcelerden kurtulayım derken toplu iğne başı gibi cildinizde gözenekler olmasın:KK43:

cildinize buz haline gelmiş sodayla masaj yaparsanız gözenek sorununuz kalmaz yerimseniben

arkadaşlar sivilce kremlerinin çoğu bilirsiniz cildinizi soyar ve kullanımı 2 haftaya kadar uzadığında cildinizdeki gözeneklerin açıldığını göreceksiniz arkadaşlar dikkattli olun sivilcelerden kurtulayım derken toplu iğne başı gibi cildinizde gözenekler olmasın:KK43:
teşekkürler -tatlicadiarzu-

Yokk be anacım günde 2 kalıp gezdiriyorum bana mısın demiyor:nazar:

bence cildimize yaptığımız en büyük kötülük,sivilcelerimizle oynamak,sıkmak kısacası tahriş etmek.bu hem gözeneklerin büyümesine,hem derin izler kalmasına hem de sivilcenin başka alanlara da yayılmasına sebep oluyor:KK43: o yüzden öncelikle elimize hakim olmayı öğrenmeliyiz:) (biliyorum çok zorr) illa sıkıcaksak sivilcemizi siyah noktamızı,elimizin temiz,tırnaklarımızın kısa olmasına özen göstermeliyiz.bi de fazla zorlamadan sıkmamız gerekiyor.(sivilcenin ya da siyah noktanın sıkılacak kıvama gelmesi gerekiyor yani)
gözenekler temizlensin diye sık sık peeling yapmak da çok zararlı.gözenekleri daha da büyütüyor.haftada bir kez banyodan sonra yapmak yeterli olacaktır.

organik gülsüyu ve bepanten çok çok iyi geliyor gülsuyu ile iyice temizleyip bepanten sürüp yatın arkadaşlar lekeler bile açılıyor.

X