bunalımdayım

S

sevdalinka-21

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sevdalinka-21
arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum..çok bunalımdayım.. bazen ne dediğimi ne yaptığımı bilmiyorum ne yapıyım acayip şekilde huzursuzum
erkek arkadaşım olsun istiyorum ama hiç sevgilim yok... bir erkeği ayarlamam için ne yapmalıyım? ondan hoşlanmam için ne yapayım yardımcı olsanız sevinirim kızlar..........

arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum..çok bunalımdayım.. bazen ne dediğimi ne yaptığımı bilmiyorum ne yapıyım acayip şekilde huzursuzum
erkek arkadaşım olsun istiyorum ama hiç sevgilim yok... bir erkeği ayarlamam için ne yapmalıyım? ondan hoşlanmam için ne yapayım yardımcı olsanız sevinirim kızlar..........

CANIM BU KONUYU ''BİR DERDİM VAR'' SAYFASINDA AÇARSAN DAHA İYİ OLUR DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞABİLİRSİN yerimseniben

bunalımda olup ne yapacagını değil,ne yazacagınıda bilmeyenler var...ya sabır de bakalım nereye kadar:KK43:

canım,bir erkeği ayarlamak için bişi yapma...seni beğenen erkek seni ayarlamak için bişi yapsın...hoşlanmak için de bişi yapma...zaten doğru kişiyi bulduğunda hoşlanacaksın ondan..umarım karşına istediğin gibi biri çıkar da mutlu olursun...

canım ya sen niye yapıyosun bırak erkekler düşünsun şü kızı nasıl ayarlım diye ayrıca bu işler ayarla falan olmaz iki kişi birbirini begenirse olay kendiliginden gelişir :teselli: bence sabırlı ol aceleye ne gereka.s

X