eşime

S

SSDS

Ziyaretçi
Hayat akıp giderken avuçlarımdan
Eğilip yerden toplayamıyorum parçalarımı
Artık herşey için çok geç demek için
Belkide çok geç

Şimdi ellerim bom boş sözlerim sarhoş
gönlüm olmuş bin parça
çoktan terkedip gitmiş içte bu sevda
gözde olsa ne fayda

oysa bir umuttu hep gönlü besleyen
dayan yüreğim diyen amam kapkara bir yer heryanı sardı bende bir tek can kaldı
Coşkun ırmaklardan tozlu yağmurlardan taşlı yollardan geçtim
Yalan olmuş zerden nar kokulu yardan herşeyimden vazgeçtim
oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen
ama kapkara bir yer heryanı sardı bende bir tek can kaldı

gönlüm olmuş bin parça
gözde olsa ne fayda

anlıyormusun umut kalmadı yürekte sevda kalmadı acı ve gözyaşı var artık.
ssds benim, senin, bebeğimin ve soyadımızın başharfiydi.
istediğim sadece huzurlu bir yuvaydı olmadı olamadı ama her son bir başlangıçtır. içim kan ağlayarak verdim bu kararı belki de bebeğim ileride bunun için beni suçlayacak ama sen demezmiydin bana kararlı ol ve ne olursa olsun verdiğin kararın arkasında dur diye ben de öyle yapıyorum. sana da ileride seni anlayacak seni dinleyecek sana boşver bu da geçer diyecek bir hayat arkadaşı diliyorum. ve tanrımdan şunu istiyorum ki sen bana bu birliktelikte ne verdiysen mutluluk, huzur, gözyaşı, acı, ızdırap vb. bu hayat sana iki katını yaşatsın. Tanrım yolunu açık eylesin. hoşcakal.

eee esınden mı ayrıldın canımya yoksa oyle bı sıtem duygu fırtınasından cıkan sozlermı

yaaaaaaa çok üzüldüm şimdi ayrıldın mı yoksa öyleyse hayattta herşey gönlünce olsun.

bu yazıya bakınca boşanma kararı almışın.umarım doğru karardır.

hayırlısı olsun arkadaşım.allahım güç kuvvet versin.

canım çok üzüldüm yaa. kendini yıpratma.. herşey insanlar için.. bende sana dua edicem.. :KK43:

gönlüm olmuş bin parça
gözde olsa ne fayda
Ne güzel şarkı, kulaklarımda şu anda...Çok acıklısenağlama

seninle ilk tanıştığım günü anımsıyorum da ne kadar çok zaman geçti üstünden...Dalga geçerdik birbirimizle sizli bizli,hanımlı beyli konuşurduk.. geleceği görmeden ileride bir hayatı beraber yaşayacağımızı bilmeden.
Sonrasında diyaloglar ilerledi benim ellerimden tuttun ve aramızdaki yaş farkına rağmen ben inatla senden hayatı ve yaşamayı öğrettin acısı ve tatlısı ile..candostum oldun bende senin tatlıbelan oldum...ve artık birbirimize iki deli aşık olduk ve 2 yıl geçti aramızdan artık ayrı kkalamıyor evlenmek için ilk adımları atmaya karar verdik...
Ailem vermedi aradaki 11 yaş farkı çok gördüler ama inat ettim olcak dedim...önüme çok engel koydular ,olmaz dediler, beni red bile ettiler..ama ben her ne olursa olsun gözüm karardı ve kaçtım..o benim biricik candostuma bir yuva kurmak için kaçtım...

5 yılımız dolacak bu haziran ayında...bir tanede oğlumuz var,ikimizin parçası bizim parçamız hayatımızın anlamı Berke Umut'umuz var...Berke dedik birde hayattaki umutlarımız sönmesin dedik Umut'ta olsun isminde dedik..
İşte ben ,eşim ve oğlum bir çıtır aile olduk...Allah kimsenin yuvasını yıkmasın..

Beni büyüten
Ellerimden tutup beni hiç bırakmayan
Bütün zorlukları beraber omuz omuza göğüslediğimiz
Yaşlanacağım adam hey sana söylüyorum
Seninle bu yaşadıklarımızı torunlarımıza anlatacağım
İleride torunlar benden hikaye istiyor hanım ne anlatayım deme..

yazını okudum çok guzel yazmış yaşadıklarını, hayal kırıklıklarını anlatmışsın .Hayatın bızlere ne getırecegını hıç bırımız bılemeyız ama karşımaza çıkan zorluklara elımızden geldıgınce gucumuz yettıgınce gögüs germeliyiz .Bellıkı hıç umudun kalmamış çok zor bir durum ama genede yuvanı dagıtma derım herşeyınle karşı koyabıldıgın kadar karşı koy zorluklara ve emın ol en sonunda onlar senın yakanı bırakacaklardır.iyi haberlerını okumak dıleğiyle

üzülme doğru karalar ver 2 kere düşün hayat zor yaşamak isee daha zorr

X