Maske Tarifleri Ciltteki ölu deri ve lekeler icin

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
ciltteki olu deriyi atmak,lekeleri uzun vadede hafifletmek boylece daha taze bir cilde sahip olmak icin ;

yagli ve karma ciltler icin :
misir unu
portakal suyu

kuru ciltler icin:
kahve telvesi
bebe yagi

malzeme karistirilip yuze surulur 5 dakika kadar nazikce parmak uclariyla masaj yapilarak taneciklerin olu deriyi atmasi saglanir.Daha sonra ilik suyla cilt yikanir.Ve tonikle(ben gulsuyu kullaniyorum) silinir.Ve bebek gibi yumusacik ve lekesiz bir cilde kavusulur :)

ölçeklerini yazmamışsın hayatım sen denedinmi benim cildim yağlı ne kadar koymam gerekecek yazarmısın canım

canim ben bir corba kasigi misirunu ve yarim portakal suyu koyuyorum.zaten misirunu erimiyor.nazikce parmak uclarinla masaj yaptiginda erimediginden dolayi bir nevi bu ince tanecikler ciltteki olu deriyi atiyor.portakalda c vitamini ve sitrik asit oldugundan cildi yeniliyor.Ama canim cildi hafifce parmak uclariyla dairesel hareketlerle masaj yapmak gerekli.fazla sert hareketler tahris edebilir.Bu maske haftada bir olu deri atimi icin gerekli :) zaten yapip yuzunu ilik suyla yikayinca farki goruyosun :) yumusacik.ama kesinlikle aktif sivilcelerin uzerine degdirilmemeli cunlu tahris edebilir.

canım sağol payşalaşım için uygulayacağım bir tariff

X