Şampuan ve Saç Kremleri Sampuana Bal Katmak Saci Onariyor

bende katmak istiyorum ama şuanda sülfatsız bir şampuan kullanıyorum içeriğinde zaten argan yağı falan varmış bir de bal katarsam yapış yapış olur diye korkuyorum sonuçta sülfatsız şampuanların normal şampuanlar gibi aşırı temizleme özelliği yok siz ne diyorsunuz biraz katsam şampuan bozulur mu?

ben hep yapıyorum saçlar harika oluyo..
500l lik şampuana 1 kaşık bal ve bir ampül e vitamini katıp çalkalıyorum farkı ilk seferde bile hissedeceksiniz kızlar..

Uzun zaman geçmiş ama yorum yazmaktan kendimi alamadım. Pardon da, ilk seferde neyi hissettin? Bana uymamış olabilirde, ne harikalık bu yahu?

Dün Bepanthen ve evigen kırdım zaten. Şimdi içine bir de bal koyup öyle kullanacağım bakalım nasıl olacak :)

Sizi dinledim.bal kattim super yumusak ve parlak oldu sacim ama ilik suyla yikamanizi tavsiye ederim :)

Saçlarım kepeğe yatkın olduğu için herşeyi yapamıyorum. Şampuanım azalınca kullanıcam zayi olmasın şampuanım daha yeni aldım

Kullandım çok memnun kaldım teşekkürlerrr. Saçlarıma bakımda yapıyorum yıpranmıştı saçlarımm arkadaşlarım saçların ne güzel parlıyor dedilerr artık sinameki kürümü yoksa şampuana bal karıştırdığım içinmi oldu bilemiyorum..

ben aylardır kullanıyorum bir etkisini göremedim ..

belkide etkisi varsada fark edemedim.

şampuanın içinde balın olmasının bir zararı yok gördüğüm kadarıyla

yapış yapış herhangi bir durum söz konusu değil.

ben saç yapım kuru ve kalın telli bir artısını göremedim eksisiede yok.

selam kızlar,
evde bi kavanoz bal var, pek sevmedik yemedik o yüzden dondu. sulandırıp katsam şampuanın içine olur mu?

Bende duydum hatta birazdan deniycem.ama saclarin cabuk uzamasi ve canlanmasi icin sık yikamayin birde yıpratmadan.hakkaten farkini gordum

Hepiniz bitleneceksiniz kihkihkih :KK70:

Şimdiki ballar hep glikoz şekeri kız :KK70:

X