Şampuan ve Saç Kremleri Sampuana Bal Katmak Saci Onariyor

• Konu Sahibi selmaizmirli
bende denemeyi düşünüyorum
çiçek balı çam balı farketmiyor heralde
1 tatlı kaşığı yeter mi acaba?

arkadaşlar herkes iyi güzel demiş ama piyasada bal bulunmuyor ki, bal diye alıyorum sahta çıkıyor, şeker balı çıkıyor şekerden yapma yani

Bende Elseve sampuan almıştım geçen bal özlü olanından. İçine balda katıcam bu durumda kesin denemeyi düşünüyorum. sengözlerimebaksanab

Dün elseve şampuanıma bal ve birkaç damla kayısı yağı katıp çalkaladım. Kayısı yağı evde vardı aslında badem yağım kalmadığı için kalan son damla halinde kayısı yağını ve balı kattım. Dün akşam ilk kullandım. Gerçi geçenlerde saçlarım baya baya kötülemişti boyalardan vede sık yıkamakdan dolayı elektiriklenmişti. Bende bady shop dan 1 maske vede 1 bakım yağı gibi bişey almıştım. Maskeyi 1 kez kullanmıştım. Bahsettiğim yağıda banyodan sonra sürüyorum kurutmadan önce ve sonra. Dün yıkadığım ballı şampuanımdan sonra saçımın çok çok yumuşak olduğunu farkettim. Kullandığım yağında etkisi varmı yoksa bal tek başına mucizemi yarattı bilemiycem ama gerçekden ben saçımı asla kuruyken tarayamam normalde, hatta elimi şampuan reklamlarındaki gibi aralarında gezdiremem çünkü boyalardan işlemlerden çatır çatır ederken şimdi yumuşacıkk oldular. Geçen hafta panikle gitmiştim bady shop a.. Felaket haldeydi şimdi yumuşacık ve kendinde... Bi dahaki sefere o yağı kullanmadan sadece şampuanın etkisine bakıcam... Bu faydalı bilgiyi paylaşanlara teşekkürler... a.s.

evet doğru bende şampuanımın içine koyuyorum bal..gerçekten işe yarıyor.düzleştirici kullanıodum saçımı fena halde kırmaya başladı bıraktm..sanki kırıklarım azalıyor gbi.süprizzzzz

ben bal çam terebentin susam badem vb çeşitli yağlardanda koydum clear şampuanın içine hiç kepek olmuyor ve saçı çok besliyor bu yağlar gayet memnunum

bende-yaptım-ıkıncı-yıkayısım-ama-ben-baya-bal-koydum-3-kasık-falan:)yumusacık-oldu

ben de şampuanına bal koyanlardanım ..gerçekten onarıyor besliyor saçı..

tesekkurler paylasiminiz icin ben de deneyecegim en kisa zamanda...

kizlar sampuanin icine katilan ampuller veya yaglar sampuanin arindirma ozelligini azaltiyormus..eczaci bayan bana icine katmamami tavsiye etmisti siz yinede bir arastirinnyerimseniben

Ben yaptım zor kurtuldum tarayamadım saçlarımı yapıştı ve sertleşti.küçük şampuan şişesine yapın çok istiyosanız ama büyük şişede karışması imkansız oluyo bi kutu Elseve'im kaldı öyle kullanamadım :kızgın: Memnun kalanlar olmuştur belki ama bende sonuç negatif:1no2:

kizlar merhaba ben yeni katiliyorum araniza. sampuanima bal kattim, sonuc guzel oldu, oyle yapis yapis falan olmadi. belki herkesin sacina cildine uygun olmayabilir bazi seyler mam denemekte fayda var. yikarken de kurudugunda da istedigim yumusakligi hissettim saclarim da, tavsiye ederimm.opuyorumnanaktan

ya bnde tresanın papatyalısı var ondada olur mu acaba bu yöntem bitkisel bir şampuan ya ?

bende tresan ısırgan otlu sampuan kullanıyorum içine ampullerden kattım birazda bal kattım şimdilik iyi yumuşak yapıyor saçı yanlız krem kullanmam gerekiyor balın çok faydası varr

arkadaşlar saçına ii gelenler ya da gelmeyenler acaba saç tiplerini ve durumlarını da yazabilirler mi ona göre bi analiz yapalım sengözlerimebaksanab

arkadaşlar saçına ii gelenler ya da gelmeyenler acaba saç tiplerini ve durumlarını da yazabilirler mi ona göre bi analiz yapalım sengözlerimebaksanab

benim saclarim ve cildim yagli. sampuanima bal katip kullanmam saclarima iyi geldi. hem temiz oldu, hem de uzun sure guzel kokmasina sebep oldu. bi de onceki gibi kecelesmiyo, yumusacikhihoyyyt cici kiz olacam ben de artiiikzemuszemus cunkuuuu:asigim:

Arkadaşlar şampuanlar kimyasal içerikli,balın faydası ne kadar olur.Kaldı ki siz şampuanı saçınız temizlensin die kullanıyosunuz.Bal ya da başka bişey hiç mantıklı değil.Dermotologlar şunu önemle vurguluyor.Yiyiceğiniz ve içiceğiniz şeyler,sürdüğünüz ya da dıştan yapılan uygulamalardan daha olumlu ve hızlı sonuç verir.Bence hergün 1 kaşık bal yiyin.O daha faydalı olur emin olun.Karar sizin

X