Göz Makyajı goz kaleminin akmamasi icin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
valla canım ben strawberry den alıyorum 22 dolar falan. zaten türkiyedeki loreal falan almaya kalksanda aynı para. bu waterproof olan. hem arkasında gölge yapmak için aplikatörü var. böyle buğulu falan yapıyosun çok hoş oluyor. ama tekin acarda ne kadar bilmiyorum. bende değer eğerçok kullanıyosan bir yıl gider hatta fazla bile gider.

ama önce şunu yap bi sür gözüne mağazada bak bakalım akıyomu sende sonra al. malum okadar para veriyoruz dimia.s

bende eyeliner kullanıyorum flormar'ın çok memnunum ama benim şöyle bi sorum olucak

gözün alt tarafına nasıl sürülüyo bu eyeliner ben üstüne tamam güzel yapabiliyorum ama altına denemedim hiç cesaret edemedim

bende eyeliner kullanıyorum flormar'ın çok memnunum ama benim şöyle bi sorum olucak

gözün alt tarafına nasıl sürülüyo bu eyeliner ben üstüne tamam güzel yapabiliyorum ama altına denemedim hiç cesaret edemedim
ben bazen kalem bazen far bazen eyeliner sürüyorum. normal kalem çeker gibi sürüp fırçayla yada pamuklu çubukla hafif dağıtıyrum. ama alt göz çizgisinin yarısına kadar çekiyorum. çok doğal duruyor. bide rimel tamamsüprizzzzzama genelde far sürüyorum ben alt kirpik dibine doğal oluyor. ruj fırçasıylada olur far için kesik uçlu fırçaylada olur.

hani angelina jolie gözleri varya üstte kalın eyeliner alt tarafın yarısı boyanmış öle oluyor. çok doğal oluyor

anladım kızlar ama bide foto koysanız yaa

canım sana özleden bi link vereyim orda aklına gelebilecek tüm makyaj uygulamaları var. bazı arkadaşlara yolladım çok beğendiler

kızlar bide şu adres var hani şu makyajla gögüsleri büyüten kadın varya eve pearl onun siteside süper. yani görüyoruzki herşey fırça işi ve iyi malzeme
http://www.evepearl.com/ burdada kadının süper videoları var. youtube a eve pearl yazıncada çıkıyor.

Arkadaslar tulin sahin'in SIRLAR kitabinda goz kaleminin akmamasi icin kullanmadan once yaktiginiz bir cakmagin arasindan kalemi gecirin oyle gozunuze surun diyordu.Ben denedim tabi biraz geciriyorsunuz fazla bekletmiyosunuz yoksa mazallah gozunuze zarar verebilir.Ve kalem gercektende hemen akmadi ve daha uzun dayandi :)

alt kirpiklerinizin diplerine doğru rimel sürün ozman da akmıyor.

denemek lazım :KK70: tşkler. bu arada kızlar ben araştırmalar devam edeyim :KK70: yazarım size daha ne videolar ne markalr bulurum size :dance:

ben 1 sene once almıstım 44lıraya hala kullanıyorum ama dıor akmıyo desem yalan olur
cıldım asırıasırı yaglı ve akmayan kalem arıyorum
okadar para vermıskende bıtıreyım sukalemı sora alayım dıyorum
canım okadra para verme ya,eğer netten alabiliyosan 22$ falan tutuyo dior kalemler falan :1shok: bende akmıyor waterproof dimi seninki

bende şöyle duymuştum kalemi kullanmadan önce yaklaşık 15 dak. önce buzluğa koyun ve sonra sürün aslında işe yarayıp yaramadığı konusunda kararsızım çünkü çok makyaj yapan biri değilim ki bu yüzden çok kez buzlukta unuttum kalemlerimi :)

kızlar bide şu adres var hani şu makyajla gögüsleri büyüten kadın varya eve pearl onun siteside süper. yani görüyoruzki herşey fırça işi ve iyi malzeme
http://www.evepearl.com/ burdada kadının süper videoları var. youtube a eve pearl yazıncada çıkıyor.

ya bunlar photoshop olmasın bana cok inandırıcı gelmedi evt deişirde bu kadar olmaz heraldeefisfisfis

X