Göz Makyajı goz kaleminin akmamasi icin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
kizlar ben gözüme sürme kalem yerine eyeliner sürüyorum, gercekten hic akmiyor ve herkes cok begeniyor, kalem sürdügümü zannediyorlar ama eyeliner aslinda...
yalniz dikkat etmek gerekiyor sürerken gözün icine kacmamasi icin...
hic akmiyor, agladigimda bile akmiyor yani, biraz icine biraz disina tasiriyorum cok güzel oluyor, yani ben demiyorum gören herkes cok begeniyor...

ay canım yaptıgın sey cok mantıklı hemen yarın alcam bend walaa cok saol sekrrŞeniz

eyelinerı gozun ıcıne surerken ıcıne kacarsa nolurkı??? ben kacırıyorum gozume gıdıyo

Bende göz makyajına çok dikkat ederim ve severim,tek kullandığım renkte siyah göz kalemidir,bu yaşıma kadar bir çok göz kalemi aldım,hatta eşim takılır arada iki tane gözün var bu kadar çok göz kalemine gerek var mı diye :89:
en pahalı markadan en ucuzuna kadar iyileri vardı aralarında ama hiç birinde istediğim sonucu alamamıştım,en son altı ay önce kadar nivea'nın kalemini aldım o kadar memnun kaldım ki sabah işe giderken bir sürüyorum akşama kadar ne bir bulaşma ne bir akma,özellikle göz kapağında diğer kalemler gözü açıp kapadıkça gün sonuna doğru kaşlara yakın iz yapıyordu sürekli temizlemek zorunda kalıyordum ama nivea'nın asansörlü göz kalemini herkese tavsiye ederim.

Kızlar kirpik dibine ve gözkapağınza hafif pudra sürüp kalemi çekerseniz uzun süre dayanır

bende hıc goz kalemı kullanmıyorum altına ve ustune dıplıner suruyorum ve cok basarılı duruyor

Benimde Hep Akar Siyah Kalem.

Ama Ben Yolumu Buldum.. Artık Siyah Kalem Sürmüyorum..
Far Sürmek İçin, Uzun Far Fırçaları Var Uçları Kalem Gibi..
Hem Makyajım Gölgeli Oluyor..

Onunla Sürüyorum Siyah Far, Harika Oluyor..

Tabi Eyeliner Sürebilsem O Daha Güzel Ama O Da Akıyor Bir Zaman Sonra..

slm herkese bende göz makyajını çok seviyorum ve hiç birşey yapmazsam bile hergün mutlaka gözüme kalem sürüyorum daha güzel görünüyor ama şuan yaz olduğu için kalemlerin uçları sıcaktan yumuşadı ve akma yapıyor ben havalar ısınınca kalemlerin uçları yumuşamaya başlayınca kalemlerimi buz dolabına koyuyorum hemen kalemliğime koyup sürerken soğuk soğuk çok güzel oluyor gerçekten :21: vede farkettimki akmıyor o şekilde sürünce gün boyu idare ediyor beni :KK34:

Normal kalem kullanıyorsanız göz altına pudra işe yarıyor.
Maybelline'in Colossal Kajal göz kalemini deneyin şu çevirmeli olan.
Kendisi siyah kapağı sarı olandan alın.
Ben çok memnunum asla akmıyor.
O kadar kalıcı ki 2 defa göz makyaj temizleyici ile silip üzerine banyo yaptığım halde parmağımla dokunduğumda hala siyahlık geliyordu parmak ucuma :)))

X