Evde Yapabileceginiz Kolay Manikür

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2006
248
0
İnternette başka birşey ararken buldum denedim gerçekten sonuç mükemmel.
Deneyin derim.
Evde kolay manikür
1.Önce ojelerinizi çıkartın ve tırnak diplerinize krem sürün
2.Elinizi yakmayacak sıcaklıktaki suya yarım limon sıkın ve gliserinli sıvı sabun ekleyip iki dakika elinizi suda bekletin.
3.Daha sonra tırnak dibindeki etleri geri itin.
4.Açığa çıkan ölü deriyi manikür makası yardımıyla alın.
5.Tırnaklarınızı törpüleyin ve el kremi ile elinize ve tırnaklarınıza masaj yapın
5.Ojenizi sürün.
Sonuç :kuaförde yapılmış gibi bir manikür ve yumuşacık eller

slm arkadaslar ben bisi soracam benim yuzumde cikan sivilceleri patlattigim icin izi kaldi onlardan kurtulmam ve cildimin canlanmasi icin hangi kremi kullanmaliyim bilgisi olan yardim edermi :KK43:

ben tırnak kenarlarındaki kütikülleri yumuşattıktan sonra maketbıçağı ile kesiyorum... belki size garip gelebilir ama gerçekten işime yarıyor ve sonuç güzel görünüyor

ben tırnak kenarlarındaki kütikülleri yumuşattıktan sonra maketbıçağı ile kesiyorum... belki size garip gelebilir ama gerçekten işime yarıyor ve sonuç güzel görünüyor

süper zekice bir fikir ya. çok hoşuma gitti. ilk fırsatta deniyeceğim

sagol canım bende yapıyım gercı ellerım oyle guzelkı manıkure falan gerek yok:Roflol: bu test edıldı onaylandıyı da bıyerden hatırlıyorum sankı:çiçek:

pamukcum önceden bende yiyordum ama kendime göre bir teknik buldum tırnaklarıma bakım uyguluyorum başlarda acı oje kullanıyordum ve farkettim ki elim boş kaldığında yapıyorum o nedenle artık boş kalmıyorum elişine merak sardım.bütün bunların üstüne başımda tırnaklarımı kontrol eden bir nişanlım var hele tırnakların biri diğerinden bir milim küçülsün bir düzine azar yiyorum :)) durum böyle olunca yiyebiliyorsan ye artık..

pamukcum önceden bende yiyordum ama kendime göre bir teknik buldum tırnaklarıma bakım uyguluyorum başlarda acı oje kullanıyordum ve farkettim ki elim boş kaldığında yapıyorum o nedenle artık boş kalmıyorum elişine merak sardım.bütün bunların üstüne başımda tırnaklarımı kontrol eden bir nişanlım var hele tırnakların biri diğerinden bir milim küçülsün bir düzine azar yiyorum :)) durum böyle olunca yiyebiliyorsan ye artık..

saol canım umarım bende kurtulabilirim .......

slm arkadaslar ben bisi soracam benim yuzumde cikan sivilceleri patlattigim icin izi kaldi onlardan kurtulmam ve cildimin canlanmasi icin hangi kremi kullanmaliyim bilgisi olan yardim edermi :KK43:

bu kıza neden kimse cevap vermedi yaaa aynı sorun bendede varrrr

maket bıçakları çok keskin... tırnaklara da tırnak diplerine de zarar vermez mi..? en iyisi manikür makasları... ben çok memnunum... maniküre giderken de yanımda götürüyorum... ama bazen kullanmak istemiyorlar; elleri alışkın olmadığı için... :kızgın:

nası maket bıçağı kullanıyosunuz ya ayy içim kötü oldu.
ben zati sakarım kesin bi yerimi keserim:))
iremcim tavsiyen için saol cidden pratik görünüyoo...

canım eline sağlık paylaşımın için teşekkürler bende ilk fırsatta ellerime gereken özeni göstericem yüzüme krem sürmeden duramam ama ellerimi hep unuturum şimdi ii ama bi 5-10 sene sonra ALLAH(c.c) bilir

arkadaşım o yaptığın çok tehlikeli ne hastalıklar kapabilirsin maket bıçağı ile haberin var mı??? senin yerinde olsam asla öle bişi yapmazdım :1no2: hem bu kadar cahil olmayın manikürün ne kadar hastalık kapmaya açık bi işlem olduğunu herkes bilir benim teyzem kuaför 30 yıllık ve bana hep der hepatit falan kapabilirsin dikkat et die,maket bıçağıyla manikür mü yapılır nasıl bilinçli insanlarsınız hayretim şaştı

X