gecelik mi pijama mı?

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
44
merhaba kızlarrr
doğumuma allah nasip ederse 21 gün kaldı ve beni büyük bir heyecan sardı
sizlere bir sorum olacak doğum için ve doğumdan sonra pijama mı yoksa gecelik mi daha uygun olur, ben henüz daha almadım, hangisini almalıyım sizce, yardımcı olursanız çok sevinirimmm

canım hayırlı doğumlar olsun ilk cevabında benden olsun,ben pijama amıstım rahat edemedim sezeryanda olmustum ,şimdiki tecrübeme göre gecelik alırdım...

hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah canım ben iki kere normal doğum yaptım ilkinde gecelik ikincisinde pijama götürdüm ama pijamayı giyemedim çünkü rahat edemedim.Benim tercihim gecelikten yana tuvalet ve temizlik daha kolay oluyor.

ya bende bu konuda kararsızım ama arkadaşların tecrübesine göre gecelik ideal olanı sanırım yedek de pijama alım diyorum ben yanıma ne olur nolmaz...

ben gecelık gıydım hatta doğumda bıle spinal sezeryan oldum dr gecelıkle aldı benı daha rahattı sonrasındada gecelık gıydım ama benımkı agustuos 27 dı hava sıcaktı bence sen pijama al yanına hava soguk olur doğumdan sonra üşütme hayırlısıyla kurtul inşallah canım:1hug:

Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin canım valla ben doğum yapmadım hiç bilmem :)

dogum yaptıktan sonra gecelik giyiliyor cunkü muayene ediliyon hastaneden cıkışta pijama giyersin daha güzel olur

Tatarcım sana katılıyorum...İkisini de al bence. Benim kanamam sürmüştü biraz, geceliği de pijamayı da giydim. Ama gecelik daha rahat.

hım tecrübe olsunbarim banad azaten benim dogumum da yaz a geliyor allah nasip kısmet ederse inşaallahhhhhhhhhhh

hastane odalari sicak oluyor klimali hepsi ben ziyarete gittigimde icerde yaniyorum sicaktan o yuzden sorun olmaz usumeyiz gecelik almak lazim bence!
hayatimda ilk defa gecelik giyicem :eek:)) nasil bi model alsak acaba ! :eek:))

Doğum esnasında gecelik şart çünkü çamaşır olmuyor gecelikle daha rahat edersin bence. Pijama ile doğuma gelen hanımlar, tuvalet ihtiyacı duydukça çarşaf sarınıp yataktan kalkıyordu bunu yaşamamak için mutlaka gecelik bulundur. İkisi birbirinin alternatifi değil ikisi de şart. Allah yardımcın olsun sağlıkla doğur inşallahyerimseniben

merhaba, umarım sağ salim bebeğini kucağına alırsın, ben de şubatta anne olucam. arkadaşlar gecelikten yanalar ancak bebeği emzireceğini de düşünerek yakası açılan bi şey al bence.

merhaba, umarım sağ salim bebeğini kucağına alırsın, ben de şubatta anne olucam. arkadaşlar gecelikten yanalar ancak bebeği emzireceğini de düşünerek yakası açılan bi şey al bence.

sağolasın canımmm, evet gecelik mutlaka düğmeli olmalı, pijama da yanıma alacağım ne olur olmazz

X