Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
imexden kesinlikle çok memnunum. Sivilce problemim yok ama malum dönemlerde illaki bir iki sivilce çıkıyor. O dönemlerde sivilce çıktıktan sonra hatta tam çıkmamışken bile gece yatarken sivilce üzerine sürdüğümde çok etkili oluyor.

ben imex kullanmıştım;kolay kolay bir ürüne kötü demem ama bu gerçekten işe yaramamıştı:KK70:

benmde en yakn arkdşm kullanıyor üstüne pudra sürüp çıkıodu dışarı cildm düzeldi dedi ama ilacın üstüne pudra ne blim?? mantıklı gelmedi bana pek.. nemlendiricide sürmüo fondoten m,sali kullanıodu o ilacı cildi bebek gibi oldu şmdi..

bu krem cok kötu kızlarr,, bir kere ilaç sonucta kozmetik ürün degil, ve doktor kontrolunde kullanılıyor.. bir arkadşımın yuzunu sivilce doldurdu birde bunu uzun sure kullananlarda yaşları ilerlese bile ergenliktenn sonrada sivilcelerin hep devam etmesine sebep oluyor dikkatedin oyuzden.

imex renkli nemlendiriciler gibi. yalnız yüzün büyük bir bölümüne sürüp te dışarı çıkmayın parıl parıl parlıyor :KK70: akşam yatarken ben sivilcelerime sürüyorum sabaha hepsi sönmüş oluyor yalnız tek problem artık nasıl bir kremse bulaştığı yerden çıkmıyor kolay kolay. yastık örtülerim rezil oldu hep :KK70:D

[
QUOTE=selmaizmirli;1529050]Arkadaslar ben sivilcelerime doktor imex yazmisti hemde fondoten gibi kapattici gibi bir krem kapatiyorda sivilceleri :) antibiyotikli bir krem diger sivilce kremleri gibi.ama bende sivilceler gecti simdi Allaha sukur lekelerinide ev yapimi maskelerle gecirdim :)
[/QUOTE]

sn demişsin ya lekelerimi de ev yapımı maskelerle geçirdim diye o maskalerden bahsader misin ne maskaleri lütfen acil ya :KK5:

Son düzenleme:
Ben de yeni kullanmaya başladım. Abim eczacı kalfası, o verdi kullanayım diye. Regl döneminde oluşan sivilcelerim için kullanıyorum. Umarım geçer sivilcelerim.
Paylaşım için teşekkür ederim. :KK71:

ciltlerin sorunu aynı olsada kişiye göre farklılık gösterıor sonuçlar..mesela bana aknefug hiiç yaramadı imex hemen gecıor çıkan sıvılceleri.bazı arkadaşlarda tam tersi olmş..

İmex'i sabah ,aknefug'u akşamları kullanıyorum sizde mi öyle kullandınız
İmex güneşe maruz kalındığında düneş lekesi yapıyor deniyorda merak ettim

arkadaşlar bende kullanıyorum ımex.1 hafta oldu başlayalı ve çok memnun kaldım.sabah dışarı çıkarken pudra sürmüyorum artık.fondoten gibi kapatıyo ve yumuşacık yapıyo.ayrıca yüzümdeki kırmızılıklarada iyi geldi.sabununu kullanıp memnun olan varmı arkadaşlar?efaclerin yüz yıkama jelini kullanıyorum ama ımex sabun düşünmeye başladım.tavsiylerinizi bekliyorum.
Mutlu kalın

benbe 20n gündür kullnyrm ve bayaaa etkili oldu ama imex sabun krem ve alkol karşmını beraber düzenli saatlerde kullndm sonuc süperrrrrrrrrr

Imex kapatıcı değildir. Benim 3. kullanışım. Bu son kullanışımda anladım ki kısa süreli bir tedavi değil ve sadece 3-4 ay kullanıp bırakmak yeterli olmuyor. 2-3. aydan itibaren çevrenizdeki insanlar da fark ediyor yüzünüzdeki değişimi. Ancak ilacı bıraktıktan sonra bir aya kalmadan tekrar sivilceler çıkmaya başlıyor, bu da tam kurtuldum derken gerçekten kötü oluyor. Ben bu ilacı Isotrexin diye bir ilaçla kullandım. Gece Istorexin, sabah Imex kullandım. Gündüz sürdüğüm için hiçbir olumsuz etkiyle karşılaşmadım.

Son düzenleme:
bence sadece küçük sivilcelere iyi geliyo. ben akniloxla beraber kullanıyorum byaa bi faydalı sivilcelerin çabuk geçmesini sağlıyo
ayrıca kapatıcılığı sayesinde psikolojik yönden de tedavi ediyo. ayrıca dışarıda sürülmesinin bi zararı yokmuş sanırım, başka bi forumda okumuştum. yani dışarıda da fondoten niyetine sürülüp üstüne pudra sürülebilir hem daha sağlıklı.

kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım bugün doktora gittim yıllardır yüzümde sivilcelerim var çok yoğun değiller ama nerdeyse hep varlar doktor sbhları sürmem için nadixa gece yatarken sürmem içinde ımex verdi ayrıca 250 mg azitro verdi bunları kullanıp etksini görenler var mı

Sivilce sorunum yok ama arada çıktığında bundan sürüyorum nokta nokta dağıtmadan daha etkili oluyor.:KK14:gece yatmadan önce sürüyorum

kızlar ya bu imex i sadece sivilcelerin üstüne mi sürcez? öyle de ton farkı oluyo:KK50: sonuçta bir bb cream değil:KK53:

Bu kremi doktor anneme yazmıştı iki yıl kadar önceydi sanırım. Ben de ufak tefek sivilce derdim olduğunda kullandım sürekli, gerçekten etkili ve cilt rengimden kaynaklanıyordur belki, bende güzelce dağıtınca hiç ton farkı olmadı. Ama öyle ahım şahım bir kapatıcılığı da yok tabi. En fazla kızarıklığı önemli ölçüde saklıyor denebilir. Güneşe çıkınca leke yapma ihtimali varsa bile ben yazın da kullanmama rağmen leke yok yüzümde.

Arkadaslar ben sivilcelerime doktor imex yazmisti hemde fondoten gibi kapattici gibi bir krem kapatiyorda sivilceleri :) antibiyotikli bir krem diger sivilce kremleri gibi.ama bende sivilceler gecti simdi Allaha sukur lekelerinide ev yapimi maskelerle gecirdim :)

Bende imex kullanıyorum da,sen uygulama kısmını nasıl yapıyorsun? Kuzenimin dokturu eline bayaa alıp yüzüne sürmesi gerektiğini söylemiş. Yoğun şekilde yani. Sen nasıl sürüyodun? Bir de ne kadar sürede geçti sivilcelerin? tesekkurler simdiden.

Imex krem hiç bir işe yaramıyor sivilcelerde. iyileştrici özelliği yok bence. cildi yağlandırıp bir de yüzün rengini tuhaf bi hale getiriyor. turuncu bişey olup çıkıyosun. başarılı bi ilaç değil. şu an kullandığım bi tedavi şekli var. Aknefug BP5 diye bir losyon. 15 gündür kullanıyorum. cildim eskiye göre çok daha iyi. öncelikle ilk hafta biraz kızarıklık ve kuruluk oluyor ama ikinci haftada bu durum ortadan kalkıyor. sivilcilerim adeta durdu şaşılacak bir şekilde. şu an yüzüm pürüzsüze yakın diyebilirim. izlerin de görünümü oldukça hafifledi.

canım bana da doktr bu gün verdi imex'i. ilk günüm sürdüm yüzüme ama senin de dediğin gbi rengi bi garip:) benim ten rengim çook açık. baya bildiğin beyaz (hatta kansız görünüyorm). bu kremi sürdm yüzüm biraz daha koyu kollaarım boynum daha açık renk bi değişik oldum:):) acaba senin bassettiğin renk değişikliği bu tür bi şey mi yoksa kullanıp bıraktıktan sonra mı cilt rengin değişti? bi de bu kremi doktr bana sabahları kullan dedi leke olur falan yazmışlar gözüm korktu brz.

X