Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya

bende de aynı sorun var imexi izmirli bi arkadas tavsiye etmişti hatta saolsun gidip kendi karnesiyli almıstı bile kullandım faydasını gördüm. aynı zaman da isotrexin diye bi jel de kullanıodum o jel cok etkili ama arkadasın dediği gibi yüzüm soyuluo cok kullanamıorum..S:

bende ısotrexin ve imex kullanıyorum ama çok yanıyor cildim nemlendirici bile çok yakıyor artık

Ben d e imexi kullandım.İlk kullandığımda iyi gelmişti.Benim yüzümde pek sivilce yok ama mutlaka ki çıkıyor.Biri gidiyor biri geliyor.Ama bir ara tekrar kullandım yüzümü tahriş etti dışarı bile çıkamadım.Yüzüm kaşınıyordu ve cildimden sıvımsı şeyler akıyordu.Yüzüme hametan sürüp oyle eski haline getirebildim.O yüzeden kullanırken dikkatli olnu derim.

kızlar imex sadece basit sivilceler ıcın hepsıne ıyı gelmez.bence dermatologa gıtmeden hıcbrsy kullanmayınnn...

arkadaşlar bende kullanıyorum ımex.1 hafta oldu başlayalı ve çok memnun kaldım.sabah dışarı çıkarken pudra sürmüyorum artık.fondoten gibi kapatıyo ve yumuşacık yapıyo.ayrıca yüzümdeki kırmızılıklarada iyi geldi.sabununu kullanıp memnun olan varmı arkadaşlar?efaclerin yüz yıkama jelini kullanıyorum ama ımex sabun düşünmeye başladım.tavsiylerinizi bekliyorum.
MUTLU KALIN

imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya :KK43:

MERHABA AYNI İLAÇLARI KULLANMIŞ VE MÜKEMMEL SONUÇ ALMIŞ BİRİSİ OLARAK YAZAYIM DEDİM. 23 YAŞINDAYDIM VE YAKLAŞIK 10 SENEDİR AKNELERLE BAŞIM DERTTEYDİ. BU İKİ İLACI VE MONODOKS ADLI ANTİBİYOTİK HAPI KULLANDIM. SEVGİLİ DOKTORUMA BURDAN TEŞEKKÜR EDİYORUM. SIRTIMDAKİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE GEÇTİ. YÜZÜNÜ SOYMASINA GELİNCE BU HARİKA BİŞİY. ÖLÜ HÜCRELER, LEKELER GİDİYOR. AZICIK BİR ACI HİSSEDERSİN AMA SABAH İMEX SABUNLA YIKADIĞINDA BEBEK CİLDİ GİBİ OLUR CİLDİN. KISACASI DOĞRU İLACI KULLANIYORSUN. DEVAM ET. SEVGİLER

Imex Ben De Kullandim Ve Memnun Kaldim Pahali Bir Krem Değil Fakat Siyah Noktalari Yok Etmez Onlarin Mutlaka Uzman Tarafindan çikarilmasi Gerekli

bende imex kullanıyorum sivilceleri kapatıyor 2 aydır kullanıyorm ama pek faydasını göremedim

benimde 4 yıl önce filan sivilcelerle başım dertteydi ne yapsam kurtulamıyodum sivilcelerdenbenneyaptımki sonra babam imex qetirdi bana qerçekten baya faydasını qördümm..ayrıca arkadaşların da dediqi qibi fondöten wazifesi qörüoşakkıdı..bide yumuşacık yapıo yüzüyerimseniben

MERHABA AYNI İLAÇLARI KULLANMIŞ VE MÜKEMMEL SONUÇ ALMIŞ BİRİSİ OLARAK YAZAYIM DEDİM. 23 YAŞINDAYDIM VE YAKLAŞIK 10 SENEDİR AKNELERLE BAŞIM DERTTEYDİ. BU İKİ İLACI VE MONODOKS ADLI ANTİBİYOTİK HAPI KULLANDIM. SEVGİLİ DOKTORUMA BURDAN TEŞEKKÜR EDİYORUM. SIRTIMDAKİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE GEÇTİ. YÜZÜNÜ SOYMASINA GELİNCE BU HARİKA BİŞİY. ÖLÜ HÜCRELER, LEKELER GİDİYOR. AZICIK BİR ACI HİSSEDERSİN AMA SABAH İMEX SABUNLA YIKADIĞINDA BEBEK CİLDİ GİBİ OLUR CİLDİN. KISACASI DOĞRU İLACI KULLANIYORSUN. DEVAM ET. SEVGİLER

canım sen ne kadar bir süre kullandın bu ilaçları bende iki ilacı kullanıyorum 1 aydır sanki sivilceler dahada bir arttı ayrıca izler için birşey kullandınmı

merhabalar bede 3 yıldır ımex kullanıyorum ve hiç sivilcm kalmadı hepinize tavsiye edrim.fondöten gibi olması süper cildi çok canlı ve güzel gösteriyor.bu güne kadar hiç bir şikayetim olmadı:)

kızlar siz bütün yüzünüze fondöten gibi mi sürüyosnuz yoksa sadece sivilcenin üzerine m??

arkadaşlar bende bugün son azamanlarda artan sivilcelerim için dr a gittim. imex merhem ve isotrexin verdi. ama kullanımını anlatmadı. bende sormayı unuttum. sonra eczacıya sordum ama verdiği cevap yeterli olmadı. bunları nasıl kullanıyoruz. sadece günde 1 sefer ama sivilcenin üstüne mi genel olarak tüm yüzemi, nasıl yani? bilen cevap verebilirmi lütfen?

Evet bende merak ediyorum..sadece çıkan sivilceye sürsek yeterli olur mu?

ben bugün aldım bu kremi doktor yazdı banada ama fiyat küpüründe 20ytl fln gibi bişey yazıyodu yanlış görmediysem.inş bende sonuç alırım sadece çene bölgemde var sivilce.

kızlar bende kullandım imex ama onu fondoten gibi kullanmayın sonradan yüzü yıpratıyo sivilcelerin üzerine geleck sekilde kibrit ucu kadar küçük az sürün.... kullandıgınız fondoten kapatıcı degil sonucta....

arkadaslar gercekten sivilcelere cok etkili bana doktor sana bir krem verecegim deyince ben benzamycin ciltte kirec gibi duruyor evden cikarken suremiyorum demistim o da korkma bu fondoten gibi kapatiyor deyince cok sevinmistim gercektende iyi bir krem ayni fondoten gibi.rengi kivami.ben cok yogun sivilcem oldugu zaman 1 ay falan hergun surmustum.zaten disari cikarken cok avantaj sagliyordu kapattigi icin :)

evet kızlar bende kullanıyorum hergün.geceleri yatmadan önce de benzamycn kullanıyorum faydasını gördüm imex harika zaten fodotenlerimi çok uzun zaman oldu kullanmıyorum.ben sağlık ocağında yazdırıyorum bittiğinde arkadaşlarımda kullanıyor bence doktora gösterip deneyin:teytey:

kızlar bende kullandım imex ama onu fondoten gibi kullanmayın sonradan yüzü yıpratıyo sivilcelerin üzerine geleck sekilde kibrit ucu kadar küçük az sürün.... kullandıgınız fondoten kapatıcı degil sonucta....

nasıl yani yıpratıo ben arada kullanmıyorum dinlendiriyorum mjesela

slm. yaklaşık 10 gün kadar oldu kullanmaya başlayalı. yanında imex sabun ve isotrexin de kullanıyorum. şimdilik sonuçlar iyi. memnunum. özellikle sabunundan. ilk bir kaç gün yalnız extra sivilce çıkardı. hiç ölee iri sivilcelerim olmamıştı. ama şimdi normale dönüyor yüzüm. sivilce için kullanılan kozmetik yada ilaçların hepsi önce ciltte aşırı sivilce yapar sonra normale dönermiş. uzmanlar böyle söylüyormuş.(onların yalancısıyım valla. )
yani biz 2-3 gün kullanıpta , sivilcelere yaramadı daha çok çıkardı deriz ve kullanmayı bırakırız ya , bunu yapmamak gerekiyormuş...
svgler...

slm. yaklaşık 10 gün kadar oldu kullanmaya başlayalı. yanında imex sabun ve isotrexin de kullanıyorum. şimdilik sonuçlar iyi. memnunum. özellikle sabunundan. ilk bir kaç gün yalnız extra sivilce çıkardı. hiç ölee iri sivilcelerim olmamıştı. ama şimdi normale dönüyor yüzüm. sivilce için kullanılan kozmetik yada ilaçların hepsi önce ciltte aşırı sivilce yapar sonra normale dönermiş. uzmanlar böyle söylüyormuş.(onların yalancısıyım valla. )
yani biz 2-3 gün kullanıpta , sivilcelere yaramadı daha çok çıkardı deriz ve kullanmayı bırakırız ya , bunu yapmamak gerekiyormuş...
svgler...

bende 2 gündür kullanıyorum ve suratımdaki sivilceleri arttırdı diye bırakmayı düşünüyodum.bende çene kısmımda yağ bezeleri vardı hepsini sivilce haline getirdi demekki kökten çıkarıp kurutuyo.bugün gidip sabununu da alayım bari.

ya bn bgn doktora gttım bana ımex verdı fakt bn bunu sıvılcememı tum yuzumemı sıyh noktalra fln suruluyomu dıe sormadım aklıma gelmedı oda solemedı lutfen bana yazarmsınz bn bu ımexı tum yuzumemı yoksa sıvlcenın ustunemı surcem
sıyah noktaları gcrıyomu

vakti zamanında imex kullanmıştım,ne yalan söyleyim ben artık o kremi sivilce için değil siyah noktalar için kullanıyorum ve gerçektende iyi geliyor. ben haftada bir kez peeling yapıyorum ve gerektiği vakit imex i sürüyorum, bi problemim yok:dance:
sen genede doktoruna sor =)

X