Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Arkadaslar ben sivilcelerime doktor imex yazmisti hemde fondoten gibi kapattici gibi bir krem kapatiyorda sivilceleri :) antibiyotikli bir krem diger sivilce kremleri gibi.ama bende sivilceler gecti simdi Allaha sukur lekelerinide ev yapimi maskelerle gecirdim :)

slm canım fiyatı nedir imex kremin ve nekadar sürede sonuç aldın.teşekkürler şimdiden

fıyat nekadar cıdden bende sorun yasıyorum sıvılce yuzunden aynaya bakmak ıstemıyorum

Canim bana doktor yazdi ben emekli sandigi oldugum icin ilacin hepsini odemedim.Bu krem bir dermokozmetik degil bir ilac yani saglik karnesine doktor yazabiliyor.zaten bu ilac tetrasiklin turevi bir antibiyotikli krem.ama mukemmel olan kismi fondoten ve kapatiici renginde olmasi yani sivilceyi tamamen kapatiyor o yuzden sivilcem varken nasil kapatsam zararli olurmu diye dusunmuyorum cunku tedavi edip kurutan antibiyotikli krem zaten kapatici islevi goruyor :) canim bence sen bir eczaneye sor tam fiyatini dedigim gibi benim saglik karneme yazdigi icin doktor hepsini odemedim zaten aczaneden de babam almisti.

arkadaslar gercekten sivilcelere cok etkili bana doktor sana bir krem verecegim deyince ben benzamycin ciltte kirec gibi duruyor evden cikarken suremiyorum demistim o da korkma bu fondoten gibi kapatiyor deyince cok sevinmistim gercektende iyi bir krem ayni fondoten gibi.rengi kivami.ben cok yogun sivilcem oldugu zaman 1 ay falan hergun surmustum.zaten disari cikarken cok avantaj sagliyordu kapattigi icin :)

20milyon falan fiyatı.ama aklınızda bulunsun bütün yüzünüze sürmeniz gereken oran kibrit başı kadar.1-2 ay kullanın.aktif sivilceleri geçirir.lekeler için soyucu bir krem kullanmak gerekir.aktif sivilceler geçince o kullanılır.ama soyucu krem kullanırken güneş koruyucu kullanmak lazım yoksa bu sefer de güneş lekeleriniz çıkar.bir dermatologa gitmek tabii ki en iyisi

evet sivilceler için birebir ben kullanıyorum cokta memnunum

Son düzenleme:
20milyon falan fiyatı.ama aklınızda bulunsun bütün yüzünüze sürmeniz gereken oran kibrit başı kadar.1-2 ay kullanın.aktif sivilceleri geçirir.lekeler için soyucu bir krem kullanmak gerekir.aktif sivilceler geçince o kullanılır.ama soyucu krem kullanırken güneş koruyucu kullanmak lazım yoksa bu sefer de güneş lekeleriniz çıkar.bir dermatologa gitmek tabii ki en iyisi

imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya :KK43:

imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya :KK43:

cnm acilen bir güneş koruma faktörlü krem al en az 30spf olsun.cildin soyulurken güneş leke bırakır.doktor nasıl bunu söylemezz:1no2:

ben imeksi burnumdaki sıyah noktalar için kullandım ve halada kullanıyorum yaklasık 1 aydır ama hıc bır faydasını görmedımmm:KK43:

imeks antibiyotikli bir krem .maksat sivilce etkeni bakterileri öldürmek ve aktif sivilceleri söndürmek.siyah noktalara nasıl bir faydası olabilir kii.bilmediğimiz ilacı kullanmayalım:kahve:

cnm acilen bir güneş koruma faktörlü krem al en az 30spf olsun.cildin soyulurken güneş leke bırakır.doktor nasıl bunu söylemezz:1no2:

canım demedi hiç böyle bişey bana..
birde bi solüsyon tarifi verdi eczaneye hazırlattırıyorum onu.. yakıyo yüzümü..
kafayı yicem ya.. geçende hastaneyi aradım dr ayrılmış ordan.. bi kere sirağda yüzümde yanık yapmıştı yine o dr ilaç vermişti ve geçmişti 3 günde.. iyi bi dr olduğunu düşünüyodum ama vermedi nemlendirici felan...

birde onu nasıl kullanıcam? sabah zaten imexi sürüyorum imexin üstünemi sürücem güneş korumasını?senağlama

canım demedi hiç böyle bişey bana..
birde bi solüsyon tarifi verdi eczaneye hazırlattırıyorum onu.. yakıyo yüzümü..
kafayı yicem ya.. geçende hastaneyi aradım dr ayrılmış ordan.. bi kere sirağda yüzümde yanık yapmıştı yine o dr ilaç vermişti ve geçmişti 3 günde.. iyi bi dr olduğunu düşünüyodum ama vermedi nemlendirici felan...

birde onu nasıl kullanıcam? sabah zaten imexi sürüyorum imexin üstünemi sürücem güneş korumasını?senağlama

cildin imexi emdikten sonra,dışarı çıkacagın günlerde hava kapalı bile olsa sür cnm.eczaneden coppertone al 40küsür ytl ama mlsi çok fazla bir senede zor biter.a.s.

şimdi baktım tam 250 ml cnm

canm çok teşekkür ediyorumm:1hug:
doktora sormadan kullanmam bi sorun yaşatmaz umarım..
birde bişey daha sorucam sabah imexi sürüp çıkıyorum ya dışarı..
zaten çalıştığım için sabah erken kalkıp yüzüme sürüp öyle çıkıyorum dışarıya imexi.. öğlen yüzümü yıkayıp öyle sürsem bu güneş korumasını daha mı iyi olur? neden dersen.. imexin içindeki maddelerle güneş korumasınınki karışınca cildime zarar vermesin birde.. :1no2:

ne sorunlusun diceksin ama yüzümü görsen artık herşeyden korkar oldum..

ilgin için çok teşekkür ediyrum.a.s.

canm çok teşekkür ediyorumm:1hug:
doktora sormadan kullanmam bi sorun yaşatmaz umarım..
birde bişey daha sorucam sabah imexi sürüp çıkıyorum ya dışarı..
zaten çalıştığım için sabah erken kalkıp yüzüme sürüp öyle çıkıyorum dışarıya imexi.. öğlen yüzümü yıkayıp öyle sürsem bu güneş korumasını daha mı iyi olur? neden dersen.. imexin içindeki maddelerle güneş korumasınınki karışınca cildime zarar vermesin birde.. :1no2:

ne sorunlusun diceksin ama yüzümü görsen artık herşeyden korkar oldum..

ilgin için çok teşekkür ediyrum.a.s.

imexi sür sabah bekle biraz.15-20dak sonra güneş kremini sür cnm özellikle dışarı çıkcaın günlerde unutmaa.s.

arkadaşlar bende ımex kullanıyorum çok faydasını gordum tavsıye ederım. yanlız unutulmaması gereken bişi var o da kullanmadan once cıldımızı temızlememız gerekıyor

ben de çok memnun kaldım imex'ten... bütün sivilcelerimi kuruttu, arada yenileri çıkınca yine kullanıyorum ve gerçekten çok iyi geliyo

imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya

bende de aynı sorun var imexi izmirli bi arkadas tavsiye etmişti hatta saolsun gidip kendi karnesiyli almıstı bile kullandım faydasını gördüm. aynı zaman da isotrexin diye bi jel de kullanıodum o jel cok etkili ama arkadasın dediği gibi yüzüm soyuluo cok kullanamıorum..S:

imex siyah nokta yada sivilce lekeleri için değil..sadece aktif sivilceler için antibiyotikli bir krem.ama çok etkili o yeşil başlı iltihaplı ağrılı sivilcelerden tut ufak kaşıntılı sivilcelere kadar her sivilceyi kurutuyor antibiyotikli olduğu için..ama sabununu bilmiyordum.Ben sebamed likit kullanıyorum temizleyici olarak ve çok memnunum :)

X