Cilt Bakımı Ürünleri En mukemmel yuz temizleme jeli

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
hanımlar iyi güzel hoş ürünler önermişsiniz de la roche, clinique, lancome vs. bunlar türkiyede fazlasıyla pahalı olan ürünler bence. tamam kaliteliler kullanıp da memnun kalmayan neredeyse yok ama ben bir yüz temizleyicisine o kadar para veremem mesela. zaten o parayı verebilecek durumda olsam gider güzellik merkezlerinde düzenli cilt bakımı yaptırırım evi bu malzemelerle dolduracağıma. demem o ki bu ülkede uygun fiyata bakımlı olma diye bir dünya yok malesef :)

merhaba kızlar, ben de neutrogena nın neredeyse bütün ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum eğer yeni bir ürün denemek istiyorsanız kullanmanızı öneririm, özellikle deep clean peeling jeli ve el kremi çok iyi.

cnm sebamed çok agır bir üründür yaglı ve normal ciltlere iyi gelir ama hassas ciltleri de haşat eder.htta eczaneden ürün bakmaya gitiğimde kadın keşke kullanmasaydınız sebamedi çok kurutur hassas cildi yakar demişti.ama ben avene geçtm avene fransa da çok ünlü bir yer,kaplıcalarıyla,cilt tedavi merkeziyle ünlü ve cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılan destek ürünleri var.çok çok hassas ciltler içinhazırlanmış.dermatologlarbile sivilce problemi,kuruluk gibi bi sürü problemde bunu öneriolar.yani
Avene dediğiniz ürünün resmini atarmisiniz benim cildimm karma olurmu

X