Cilt Bakımı Ürünleri En mukemmel yuz temizleme jeli

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
bnm cildim omrunuzde gorebileceiniz en kotu yapı! karma ve burnumda cok fazla siyah nokta war acaip ama oyle boyle değil! ayrıca gozeneklerim cok inanılmaz derecede acık..:KK43: bnde clean&clear purezone ve avon kullanmıstm ama cokta bana cewap vermedi..yada ben cok fazla sey beklıyorum bilmıyorum..bana onerebileceginiz baska markalar? kürler? fondoten kullanamıyorum bi acaip duruo suratımda :KK43: help !

Aşırı hassas ve alerjik bi cildin sahibi olarak dermatologum ne derse onu kullanıyorum.Şu an Lancome kullanıyorum ama bi ara clinique kullanmıştım.Sadece temizleme jelinden memnun kalmıştım onun.

Fondoten kullanamıyorsan sana bi ürün tavsiye edebilirim ama almadan tester iste ve dene çünkü herkeste fondoten gibi durmuyor clinique moisture sheer tint.Bunun asıl amacı kılcal damarlarım çok belirgin olduğu için cildin rengini düzenlemek ama kapatıcı gibi duruyor yerimseniben

neutrugena dan çok mmenun kalmıştım bgn sebamed aldım ii gelir mi acaba?? ergenlk dönemmde loreal kullandm mahwoldum clean and clearda nefret ettiğim bi marka

Bioderma'nın hassas ve alerjik ciltlere yönelik Sensibio H2 O su mükemmel bir ürün. Şimdi 500 ml.si de çıkmış elimdeki bitince hemen ondan aldım.

ben nivea aldımm cok hoşuma gitti hem yumuşacık yapıoo hemde cok güzel kokuooo :asigim:

arkadaşlar sebamed medical bi ürün fakat yağlı ve karma ciltlere uygun ben ve arkadaşım almıştık ben zaten kullanıordum yağlı cildiim olduğu için bi sorun olmadı ama arkadaşımın normal kuru cildni soydu kıpkırmızı yaptı yara gibi hemen gidip sölyledik şikayet edicektik ama yanlış ürün kullanımı aslında sebamed temizleme sütü verdi ve gerçekten iyi geldi kuru cilt zaten sudan ziyade pamuk ve losyonla temizlemeli.

dr murad portakal özlü yüz temizleme jeli kullanırken değerini anlamamıştım.. sonra bitti ve sebamed sabun kullandım.. ama sanırım hemen tekrar dr murad jeline dönmek istiyorum.. ne kadar güzel oduğunu ara verince anladım

merhaba kızlar ben yüz temizliği için yıllardır dove sabun kullanıyorum hem normal temizlemede hem de makyaj temizliği için.yüzümü yıkadıktan sonra neutrogena göz çevresi bakım kremini ve neutrogena nemlendirici yüz kremini kullanıyorum.haftada 2 kez de nivea peeling uyguluyorum.peelingden sonra yine nivea tonik ve neutrogena nemlendiricimi, göz çevresi nemlendiricimi kullanıyorum.cildim karma ama bu ürünlerden çok memnunum cildim yumuşacık oluyor.hem çok memnunum hem de çok hesaplı hihoyyyt

Birkaç arkadaşımın da dediği gibi bu ürün kesinlikle yağlı cildi olanlar için..

Benim cildim karma hele burnum ve burnumun yanağa giden baya yağlı. Bu sebamed oraları bile feci kuruttu..

Ben duş jeli olarak kullanıyorum bakın vücut için çok güzel. Nasıl oldu bilmiyorum ama bu meret yüzümü kuruttu ama vücudumu nemlendirdi :KK70:

Ben şimdi La Roche Posay alıcam fiyatları da o kadar fazla değil..

Son düzenleme:
clean and clear almayın da ne kullanırsanız kullanın valla.:umursamaz:

Oriflame grape antioksidan face wash yüz yıkama jeli karma ciltler için mükemmelHassas ciltler için ise pure nature organik cay agacı yagı özlü yüz yıkama jeli.

bir sürü yıkama jeli kullandım
sebamed çok fazla kuruttu kii yağlıya dönük karma bir cildim vardır
la roche posay bende öyle aman aman bi etki göstermedi .
loreal o da baya kuruttu
olay bende sivilce yapmıştı ve yeterince köpürmüyo gibiydi.

en sonunda çok ilginçtirki dove sabunla yıkamaya başladım ve inanılmaz memnunum , hem güzel temizliyor hemde zamanla eskiden kalma sivilce lekelerim kayboldu . artık sadece dove kullanıyorum

bu tür ürünler cildiye uzmanı ya da dermotoloji uzmanı kontrolünde kullanılmalı, önce cilt tipinize göre kullanmanız gereken ürünü bir profesyonele danışmalısınız bence.
benim cildim de hassas ama oldukça yağlı, ergenlik dönemimin başlarında sivilce tedavisi sırasında tanışmıştım Sebamed ile, ve yaklaşık 12 senedir hiç bırakmadan kullanıyorum. hem kremlerini hem de yüz ve vücudum için sabun ya da likid sabununu.
likid sabunu kullanırken abartmadan az miktarda kullanmak gerekiyor ve sabun ve likid sabunu kullanırken önce elde köpürtmek gerekiyor.
eğer likid sabunu alıp direk yüzünüze sürüp sonra suyla köpürtürseniz acayip derecede kurumaya yol açar :)
bilgilerinize arkadaşlarrr :)

innova kullanıyorum - çok yumuşak bazlı bir temizleyici , şu ana kadar kullandığım temizleme jellerinin en iyisi diyebilirim..

nivea nın oxygen power nasıl? bilmiyorumkismile

ben de 3 yıldır vichy mavi olanını kullanıyorum güzel temizliyor. benim cildim de hassas kızarık kızarık yapmıyor

bende sebamedden memnun kalmıştım ama pahalı diye almadım bu kez garnier inkini aldım çok güzel kokuyor ve cildim çok hassas olmasına rağmen yanmadı kızarmadı memnun kaldım

X