Cilt Bakımı Ürünleri En mukemmel yuz temizleme jeli

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Arkadaslar en mukemmel yuz temizleme jeli SEBAMED likit.Ben simdiye kadar avon un neredeyse butun temizleme jelleri,oriflame in cogunu (arkadaslarim sattigi icin almistim) neurtogena nin yuz yemizleme jelini,reklamlarda gordugun etkili sandigim ama hic ise yaramayan vichy normaderm temizleme jeli dahil o kadar cok malzeme kullandimki ama sebamed likit kadar hicbiri mukemmel degil.Eger hala denemediyseniz siddetle tavsiye ederim.hem derinlemesine temizliyor hemde cildi hassaslastirmiyor.

sebamedin likit jeli bnm cildime o kdr agır gelmşti ki yüzümü yıkadıgımda yüzüm kıpkırmızıydı ve catır cayır yanıyordu.ben avene kullanıorum ve memnunum şimdi

valla canim benim cildime cok iyi geldi hatta neden baska bir urun kullanmadim simdiye kadar diye hayiflandim.tabiki herkesin cildi farkli birine yarayan digerine yaramayabiliyor.Ama bana sebamed cok yaramisti.zaten diger urunlerin bir ciltte alerji yapma olasiligi milyonda bir sebamed urunlerinin ise 5 milyonda 3 mus.

Diger urunler dedigim dermokozmetikler yani eczanede satilanlar yoksa kozmetik urunlerin alerji yapma olasiligi cok fazladir eminim :)

cnm sebamed çok agır bir üründür yaglı ve normal ciltlere iyi gelir ama hassas ciltleri de haşat eder.htta eczaneden ürün bakmaya gitiğimde kadın keşke kullanmasaydınız sebamedi çok kurutur hassas cildi yakar demişti.ama ben avene geçtm avene fransa da çok ünlü bir yer,kaplıcalarıyla,cilt tedavi merkeziyle ünlü ve cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılan destek ürünleri var.çok çok hassas ciltler içinhazırlanmış.dermatologlarbile sivilce problemi,kuruluk gibi bi sürü problemde bunu öneriolar.yani

izmirlim canım hemşehrim ben de ne yazık ki arkadaşlara katılıyorum...5 sene önce sebamed'in bahsettiğin likid ürününü kullanmıştımda...kokusu falan şahane ama ağır bir ürün.
benim şimdiye kadar kullandıklarım arasında en memnun kaldığım ROC'un sabunu olmuştu...daha hassas cildi olan arkadaşlara tavsiye ederim...

La Roche Posay- effaclar jel çok iyi..özellikle yağlı ve hassas ciltler için.

benim cildim yağlı bana ne önerirsiniz saf sabun iyi geliyo ama hem temizleyecek hemde nemlendirecek bi ürün istiyorum.bide bu jelleri makyajdan sonra mı kullanıyorsunuz ben pek makyaj yapmam da?

benim cildim karma cilt ama hasasta..inanın çok şey kullandım..saymakla bitmez.en iyi gelende loreal pur zonenin seti oldu yıkama jeli tonik ve yagsız bi kremi var harika diğerlerine göre biraz pahalı ama olsun..kızlar tavsiye ederim..

Valla ben daha önce niveanın ürünlerini kullanıyodum ama artık bıraktım şimdi sadece dove sabunu nemlendiricisi en az olanından salatalık özlü galiba kullanıyorum ardındanda gülsuyunu tonik yerine kullanıyorum cildim yağlı doğrumu yapıyorum bilmiyorum ama diğerlerini kullanmak istemiyorum bunun içinde bi ara doktora gitcem makyaj evde olduğum için pek yapmıyorum haftada 1 yada 2 doktor neyi tavsiye ederse onu kullancam artık

vallah ben dove nin sabununu kullanıyom yüzüm pamuk gibi hiç jel mel sürmüyom vallah arada birde bepanten sürüyom missss yumuşacıkkk

Ben Loreali Pure Zone Diye Bir Temizleme Jelini Kullaniyorum çokta Güzel Tavsiye Ederim Brde Oriflamenin Temizleme Jelleri çok Iyi Ikisi Arasinda Pek Fark Yok Ama Hangisini Istersen

cnm sebamed çok agır bir üründür yaglı ve normal ciltlere iyi gelir ama hassas ciltleri de haşat eder.htta eczaneden ürün bakmaya gitiğimde kadın keşke kullanmasaydınız sebamedi çok kurutur hassas cildi yakar demişti.ama ben avene geçtm avene fransa da çok ünlü bir yer,kaplıcalarıyla,cilt tedavi merkeziyle ünlü ve cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılan destek ürünleri var.çok çok hassas ciltler içinhazırlanmış.dermatologlarbile sivilce problemi,kuruluk gibi bi sürü problemde bunu öneriolar.yani

aksine canım yaaa. sebamed hassas ciltler içindir. hatta bebeğime bile cildi çok hassas olduğu için sebamedin ürünlerini tavsiye etti doktoru.

arkadaşlar yaa benim cildimde çok hassas.bişi sürmeye korkuorum wala..yüsümü temisleyemiorum yane o derece ne önerirsinis bana?bide son bikaç aydır yüsümde o kadar çok siwilve çıktı ki..ne ii gelir sizce eer sizin cildinisde bnmki gibise bana kullandıınıs ürünü fiyatlarıyla yasar mısınıs?

La Roche Posay- effaclar jel çok iyi..özellikle yağlı ve hassas ciltler için.

kesınlıkle evlenmeden once almısdım bıraz pahalı ama cok ıyı cozum bence hala kullanıyorum dıbı geldı gercı de yerıne loreal aldım ama sevmedım yıne almak ıstıyorum o jelı

aksine canım yaaa. sebamed hassas ciltler içindir. hatta bebeğime bile cildi çok hassas olduğu için sebamedin ürünlerini tavsiye etti doktoru.

tabi ki bebek ürünleriyle cilt bakım ürünleri farklı olacak:kahve:

sivilceli ve yaglı ciltlere avene i şiddetle öneririm hem dermokozmetik bir marka hem de dermatologlar öneriorr

sebamed i de her cilt doktoru oneriyor.zaten bana da doktor onermisti.ve o kadar mukemmelki yani benim cildime cok yaradi.zaten sinlar yaziyor ve bencede aynen oyle cok iyi bir urun :)

Sebamed Likit (Liquid Face & Body Wash)

Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde güvenle kullanılır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlerken cildin doğal nemini korur. Ciltte hücre yenilenmesini hızlandıran Allantoin ve doğal bir nemlendirici olan Saccharide isomerate(Pentavitin) sayesinde cildi nemlendirir.Makyaj temizliğinde suya dayanıklı rimel haricinde tüm makyajı ciltten uzaklaştırarak,gözeneklerin nefes almasını sağlar.Ayrıca aşağıda belirtilen branş ve hastalıklarda tedaviye yardımcı ürün olarak kullanılır.

Dermatoloji: Egzama,Akne, seboreik dermatit, Mikotik enfeksiyonlar (Candidiasis, Tinea pedis, Tinea ingualis vs),Bakteriyel enfeksiyonlar (Erizipel, İmpetigo, Folliculite, İntertrigo, Furonkül vs),Ter bezi disfonksiyonları (Hiperhidrosis, Hipohidrosis, Maliaria rubra),Diabetes Mellitus’ta görülen dermatomikozlarda (mantar hastalıklarında)

Pediatri: Dermatitis ammoniacalis (Çocuk bezi dermatiti),Egzama,Seboreik dermatit,Alerjik reaksiyonlar,yeni doğanlarda Candida albicans’a bağlı enfeksiyonlarda

Plastik Cerrahi: Ameliyatlardan sonra cildin hijyeninin sağlanmasında (deri transplantasyonları gibi)

Ortopedi: Ülsere ve ampütasyonlara bağlı enfeksiyonlarda, Ortopedik malzemelere bağlı alerjilerde,Ortopedik kaynaklı egzama

Cerrahi ve Mesleksel Kullanımda: Antiseptik maddelere ve deterjanlara karşı oluşan kontakt dermatitlerde,Mesleki egzamalarda,El yıkama ajanı olarak (mesleksel kullanım)

Onkoloji: İmmunosupresyonlu hastalarda, kemoterapi tedavisi görenlerde

Diş Hekimliği: El yıkama ajanı olarak

antiseptik amaçlı kullanılabiliyor çünkü çok güçlü bir ürün.ki bu da hassas ciltlere yaramıyor zaten.yazdıgın bakterileri öldürebilen bir ajan bnm cilt bakımım için oldukça agır kaçıyor cnm.sebamed yüz temzliğinde agır bir markadr.hassas cildi yorar,yıpratır.

X