Maske Tarifleri LİMON yagı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
arkadaslar aktar onerdı bunu bana etkılı oldugunu denememı onerdı ama suanda denemedım deneyemem cunku ben madacassol krem kullanıyorum cıldımdekı sıvılce ve lekelere bunuda denıycem sonra ....
***LİMON YAGI sivilcelere etkiliymiş
***Coketkılı bır tonık olarak kullanıyormus
***Cilde cılt temızleme pamuguyla uygulanıyormus
Ben ozellıkle tonık olarak kullanmayı dusunuyorum bunların dısındada bunlara ıyı gelıyormus
***Diş eti kanamalarına dişetı hastalıklarına ıyı gelıyormus kuvvetlendırıyormus
***Böcek ısırmaları kasıntı ve şişmeleri önler
***Grip ve soguk algınlıgına ıyı gelıyormus

madacassol krem mi??? nasıl bi krem bu? benim de sırtımda bazen sivilce çıkar cidden ii geliyor mu? fiatı ne kadar?

gercekten etkılı hem sıvılceye hemde cılt lekelerıne ıyı .eczaneden aldım 6 ytl uygun fıyatıda

bepanten plus bepanten merhem bırde madacassolu karıstırıp kullanan arkadaslar var oda cok etkılıymıs ben denemedım bepanten kremın cıldı yenıleme hucrelerı yenıleme özellıgı varmıs bu benım duyumlarım

evet canım lekeler ve ayrıca sıvılcelerede ıyı gelıyor benım acıldı cıldımın rengı hemde baya baya bı acıldı

mrb arkadaşlar bende de sivilce ve sivilce lekeleri var gerçekten işe yarar mı acaba . limon yağını denediniz mi peki o nasıl

bepanten plus bepanten merhem bırde madacassolu karıstırıp kullanıyorum ben daha bi etkili oluyo

sivilceleri için yüzüne madecassol süren arkadaşlar,bence sürmeyin..çünkü çatlaklar için bacağımda kullandım feci tüylenme yapıyo.daha doğrusu varolan tüyleri çok fazla uzatıyo ve rengini de koyulaştırıyo..bunu çatlak bölümünde birçok arkadaşın da yazdığını görürsünüz ztn..

ama şimdi merak ettim konu limon yağı..acaba bu yağ çatlaklara da iyi gelirmi?
hücre yenileyici falan demişsiniz..bu konuda deneyimi olan varmı acaba?

internette okumustum beyendıgımız her bıtkıyı sısede uzerıne zeytınyagı koyurak yapabılıyoruz bunu da yapsak aktardan aldıgımızdan daha guvenlı degıl mı ne dersınız

limon yagını bende senelr oldu hala kulanırım sıvılcemın cıkdıgı yere suruyorum kızarıklık gıdıyor eger portakal gorunumlu bı cılde sahıp ısenız kalcalrınıza surdugunuzde kayboluyor ben kullanıyordum sonra bırakdım delı gıbı gecıyordu masaj yaparak uyguluyordum lımon yagının kokusu bbıraz agır lımon kokuyor ben kısın sobanın ustune su koyu ıcıne bı kac damla damlatıorum buharla koku yayılıyor

limon yağını dün aldım ben de. cildim yağlı olduğu için cildime uygun bi yağ arıyodum, en uygunu lmon yağıymış sanırım. dün yüzümü yıkayıp azıcık limon yağı sürdüm. sürdüğüm yerde hafif yanmalar başladı ve soyuldu.
acaba benim cildim yağlı değil mi diye düşünmeye başladım :)
belki de soyulması iyi bişeydir. lekeler üzerinde etkili olabilir.

ayrıca kokusu süper ya, zaten limonu çok severim :)

Limon yağı hem cildinizin renk tonunu açar hem tüylerinizin dökülmesine yardımcı olur hemde selülit ve kırışıklık giderir

X