en erken kalp atışları ne zaman duyulur?

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
5+1 gunluk hamileyim......ilk kalp atışları ne zaman duyulur çok merak ediyorum..hamile arkadaşlarr yardım lütfennnnnnnnn:1hug:

canım tebrik ederim...
ben 6 haftalıkken duymuştum vajinal ultrasonla...
umarım sende duyarsın az kalmış zaten...

tatlım normal ultrasonla baktı dr ilk gittiğide ve 6 hafta 2 günlük hamiş olduğumu öğrenmiştim ve kalp atışlarının başladığını söylemişti.....

kizlar benim 8 aralikta ultrason icin randevum var ilk kez gorucem bebisimi..tam 7+3 gunluk olucam o zaman sizce duyabilirmiyim kalp atislarini??

tabiki duyarsın mehaycım....
aaayyyy şimdi ne heyecan vardır sende...

o biraz bebeğin durumuylada alakalı 4 haftadan itibareb 9. haftaya yada bu haftanın sonuna kadar ümit var demektir.bu dönem hamileleikte bence en zor ve sitresli dönem.allah kolaylık versin.inşaallah hayırlısıyla bebeğinin o muhteşem sesini duyarsın.dualarım seninle:Saruboceq::ecrin_bebek:

arkadaşlar ben 5 hafta 2 günlük hamileyim doktor bugün kalp atışlarını görmemiz lazım dedi gittim vajinal ultrasonla görülmedi perşembeye tekrar çağırdı perşembe tam 6 haftalık oluyor.doktor hcg değerine göre kalp atışlarını görmemiz lazım dedi görmeyince kafam takıldı

bende yarın gidicem 6+5 olucak bn duyabilir miyim sizce hem çok heycanlıyım hemde çok korkuyorum duyamamaktan

Gitigim dr da kalp atislarini duyamadik ama dr gostertmesiyle 5. Haftamda kalp atislarini gozle takip edebildik suan 9 haftalik olduk ve kalp atislarini nihayet duyduk 156 sanirim bi kizim olucak

X