Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evanur nasıl anladın hamile olduğunu kaçıncı gün beta hcg kanında ölçüldü canım?benim 14.günü verdi kan tahlilini..656 çıktı..senin kaçtı??

tebrik ederim bitanem darisi ugrasanlarin basina insallahhhhh...

canim ben ilk idrar yaptim sonra dr.a gittim kan tsti yapti burda beklemiyorsun hastahanede sonra eve geldim dr.um tel acti hersey normal dedi 16gunluk hamilesin demisti bana ama sormaya unuttum betam kac diye...nasil gidiyor hamileligin insallah zor degildir...noramlde benim dogum ayim 9aralik olarak soyledi dr.uim tamda esimin dogum gununde allah kurtarsin artik yardimcimiz olsun rabbim

canım senin nasıl ağır geçiyormu peki hamilelik?ben biraz zorlanıyorumda:KK43:(çok ekşime varr...batmalarım çok fazla..gece uykumdan uyanabiliyorum..sağa sola dönemiyorum...bel ağrımda çok fazla..yemek pek yiyemiyorum..bu hafta hep böyle geçti...aşılamadan sonraki haftada da batmalarım vardı ama bu hafta çok şiddetlendi:18::18::18:

gecmis olsun canim ama sukurler olsun ki benim hic yokmigdemle ilgili sorun kusma falan sadece halsizim ve surekli uykulu -haldeyim okadar egerki cok dayanamiyorsan bu agrilar dr.unla konus mutlaka bir ilac yazar sana buarada vitaminlerini sakin unutma icmeye

gecmis olsun canim ama sukurler olsun ki benim hic yokmigdemle ilgili sorun kusma falan sadece halsizim ve surekli uykulu -haldeyim okadar egerki cok dayanamiyorsan bu agrilar dr.unla konus mutlaka bir ilac yazar sana buarada vitaminlerini sakin unutma icmeye

benimde normal şartlarda 22aralıka geliyor doğumum.. gününü doldurursa:))vitaminimi içiyorumda bi tane progestan diye bi ilaç verdi 8saat arayla normalde hap ama ben onu fitil gb kullanıyorum..bebek düşmesin diye onu kaçırıyorum işte yaaa...bide çocuk aspirini içiyorum..bu arada şeker ilacıma da devam ediyorum..

kızlar nolur yardım edin,

süreç hakkında hiçbir bilgim yok,
eşim ve benim aşılama için uygun olduğumuz söylendi ama doktor hiçbir bilgi vermedi, adet sürecinde gel dedi.
bu doktor tahlillerimi yaptırdığım devlet hastanesinde idi ancak 28 inde kendi özel doktoruma gideceğim ancak aşılama nasıl yapılıyor, beni neler bekliyor yardım edebilir misiniz?

naptın canım gittinmi kendi doktoruna??

evanurcumm nbr sesin çıkmıyor hiç??iyimisin??

ahhh tatlim evde cok buyuk calismalar var bizim haftalardir usta bulmaya calistik kismetse pazar gunu boya yapilacak evime sonra mutfak dolaplarimi degistirecem daha sonrada laminant yaptiracam analayacagin bir suru is guc turkiyeye gitmeden once bunlari yapmak zorundayim cunku geldikden sonra 5aylik oluyorum karin buyudukce nasil bir hamileleigin beni bekledegini bilmiyorum sadece daha da agirlik olurmus oyuzden bunlari iki ay icin de yapacaz insallah geldikden sonrada sadece cam silme islerim kaliyor okadar zaten o islerede kadin tutacam ona temizletecem cam silemem bu halimle...anlayacagin bnm isler yogun bu aralar bir sure bazen oyle bir kosusturuyorum ki aksam olunca hemen gidiyorum birde surekli uyku halimde var bitkinlik falan da cabasi....

canim unutma dikkat et benm anlamadigim sey neden fitil verdiki sana bebek dusmesin diye risk mi varda oyle verdi bnce sen dr.a gittgin zaman bir sor...ben sadece ojeston isminde vitamin ve folik asit bir arada ilac kullaniyorum okadar...zaten birde 15gunde bir gitttim hep dr.a gelismesini dikat etti surekli duzenlimi diye sukurler olsun ki atlattik o bolumu mayisin 20sinde buyuk ekografi cekilecek olasi sakatlik durumu icin allahin izniyle bir sey cikmayacak insalah ben inaniyorum bebegim cok iyi ve cok rahat.....ihmal etme vitaminlerini ama sor dr.a su fitili merak ettim

ahhh tatlim evde cok buyuk calismalar var bizim haftalardir usta bulmaya calistik kismetse pazar gunu boya yapilacak evime sonra mutfak dolaplarimi degistirecem daha sonrada laminant yaptiracam analayacagin bir suru is guc turkiyeye gitmeden once bunlari yapmak zorundayim cunku geldikden sonra 5aylik oluyorum karin buyudukce nasil bir hamileleigin beni bekledegini bilmiyorum sadece daha da agirlik olurmus oyuzden bunlari iki ay icin de yapacaz insallah geldikden sonrada sadece cam silme islerim kaliyor okadar zaten o islerede kadin tutacam ona temizletecem cam silemem bu halimle...anlayacagin bnm isler yogun bu aralar bir sure bazen oyle bir kosusturuyorum ki aksam olunca hemen gidiyorum birde surekli uyku halimde var bitkinlik falan da cabasi....

canim unutma dikkat et benm anlamadigim sey neden fitil verdiki sana bebek dusmesin diye risk mi varda oyle verdi bnce sen dr.a gittgin zaman bir sor...ben sadece ojeston isminde vitamin ve folik asit bir arada ilac kullaniyorum okadar...zaten birde 15gunde bir gitttim hep dr.a gelismesini dikat etti surekli duzenlimi diye sukurler olsun ki atlattik o bolumu mayisin 20sinde buyuk ekografi cekilecek olasi sakatlik durumu icin allahin izniyle bir sey cikmayacak insalah ben inaniyorum bebegim cok iyi ve cok rahat.....ihmal etme vitaminlerini ama sor dr.a su fitili merak ettim

düşük tehlikesi var demedi hayatına normal devam et dedi bana ama o progestan evet düşük için normalde ağızdan alınan bi hap ama bana vajinadan uygulucan fitil gb dedi...düşük riski olsa yat dinlende demezmiydi??bilmiyorum yaaww..nolcaksa olsun ufff..tam içimdelermi kalpleri varmı keseler dolumu düşünmekten yoruldum valla..

düşük tehlikesi var demedi hayatına normal devam et dedi bana ama o progestan evet düşük için normalde ağızdan alınan bi hap ama bana vajinadan uygulucan fitil gb dedi...düşük riski olsa yat dinlende demezmiydi??bilmiyorum yaaww..nolcaksa olsun ufff..tam içimdelermi kalpleri varmı keseler dolumu düşünmekten yoruldum valla..

canım 5 izlerin durumu nasıl neler yaptın merak ettim

canım 5 izlerin durumu nasıl neler yaptın merak ettim

Canımm geçen hafta 6olmuşlardı...yarın gene kontrolüm var ama6numara diğerlerine göre daha minikti:))bakalım yrn da gircem ultrasona sen nasılsın?hiç sesin çıkmadı uzun zamandır??iimisin canım??

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum benimde bu ay aşılamam yapılacak ve çok korkuyorum.benim daha önce 2 kez düşük geçirmiştim tekrar böyle bişey olmasından korkuyorum.bu hafta içinde dr uma gidip ilaçlarımı kullanmaya başlayacağım bakalım neler olacak sizlerle paylaşacağım.sizin fikirlerinizi de alacağım.bu arada hamile kalan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum darısı bizlerin başına inşallahhhh:))

Canımm geçen hafta 6olmuşlardı...yarın gene kontrolüm var ama6numara diğerlerine göre daha minikti:))bakalım yrn da gircem ultrasona sen nasılsın?hiç sesin çıkmadı uzun zamandır??iimisin canım??

maşşallah hayırlısıyla olsun arkadasım bebıslerın
Bende bu ay ılk olucak asılamam
ama sanırım ılaca ve ıgneye gıore fıatlar degısıyor
bugun olacak olan arkadasımla konusdum takıbe baslandı onda dedıgıne gore 275 tl tutuyormus
tum bılgılerı almıs
aynı doktordayız
ama belkı onun dozlarıyla benımkıler farklı olurda farklı ılac kullanırsam dıyede dusunmuyor degılım yanı
Senınkı baya pahalı tutmus ılacların yanı ama sonuc muradına ermıssın
Allah tez zamanda kucagına saglıcakla almayı nasıp etsın

maşşallah hayırlısıyla olsun arkadasım bebıslerın
Bende bu ay ılk olucak asılamam
ama sanırım ılaca ve ıgneye gıore fıatlar degısıyor
bugun olacak olan arkadasımla konusdum takıbe baslandı onda dedıgıne gore 275 tl tutuyormus
tum bılgılerı almıs
aynı doktordayız
ama belkı onun dozlarıyla benımkıler farklı olurda farklı ılac kullanırsam dıyede dusunmuyor degılım yanı
Senınkı baya pahalı tutmus ılacların yanı ama sonuc muradına ermıssın
Allah tez zamanda kucagına saglıcakla almayı nasıp etsın

evet canım ilaçların ismine göre kendi içindede dozajına göre fiyatlar değişiyor..hakkınzda hayırlısı..sakın stres yapmayın rahat olun derim..hep kafanızı ona endekslersenizde olmuyor..ben ilaç tedavisinde anladım bu sefer rahat bıraktım kendimi valla..inşallah böyle tedavi gören herkesin tedavisi kolay olur..allahım bebeklerini kucaklarına sorunsuz almayı nasip eder...

kızzlllaaarr bebeklerim canlıymış hepsii sadece 6.bebek geri kalmıştı Bii onun kalbi duyulmadı diğer 5 ininde kalbinin atışını resmen gördümmm kelebek gibiydiii...allahım hepinize aynı duyguyu heyacanı yaşatsın...

kızzlllaaarr bebeklerim canlıymış hepsii sadece 6.bebek geri kalmıştı Bii onun kalbi duyulmadı diğer 5 ininde kalbinin atışını resmen gördümmm kelebek gibiydiii...allahım hepinize aynı duyguyu heyacanı yaşatsın...

Allah 5nıde kucagına almayı nasıp etsın cnm
beklıyormuydun :KK70:
esın ne dıyor
bır ısterken 5 adet bebıs hazırlıklarına :)
Allah bır omur boyu mu"tluluk versın cnm

evet canım ilaçların ismine göre kendi içindede dozajına göre fiyatlar değişiyor..hakkınzda hayırlısı..sakın stres yapmayın rahat olun derim..hep kafanızı ona endekslersenizde olmuyor..ben ilaç tedavisinde anladım bu sefer rahat bıraktım kendimi valla..inşallah böyle tedavi gören herkesin tedavisi kolay olur..allahım bebeklerini kucaklarına sorunsuz almayı nasip eder...

hayırlısı ınsallah cnm
Allah senınde bes bebısıne bırden guzellıkler versın
travel lıvıng var dsmartta
orda Jon Kate 8 plus var
yanı kadının ıkı cocugu var ucuncu ıcın sanırım onlarda tedavı sonucu 6 hamıle kalıyor ve 6sıda sapasaglam doguyor
sımdı cocuklar 6 yaslarında felan :KK70:

merhaba arkadşlar ben bişey merak ediyorum aşılama ya başlamadan önce ilaçlar kaçıcı gün kullanılıyor ve kaçıncı gün aşılama yapılıyor

Allah 5nıde kucagına almayı nasıp etsın cnm
beklıyormuydun :KK70:
esın ne dıyor
bır ısterken 5 adet bebıs hazırlıklarına :)
Allah bır omur boyu mu"tluluk versın cnm

kuzum doktorum 5ini hem benim açımdan hemde onların açısından sağlıklı olmayacağını söyledi 3hafta sonra operasyonla 2ye indircekler.şim napsınnn şoktaaa bende şoktayım aslında ihtimal vermiyodum bile hepsinin kalbinin olabilceğine..hepsini görünce orda pıtpıt atan bişiler varr çok acayip bişi yaaww..bi canlı var bi atan nefes varrr çok tuhaffmış gerçekten allahım sanada yaşatsın bu güzel duyguyu bir an önce...

merhaba, ben de aşılama düşünüyorum.size birkaç sorum olacak:

bir arkadaşım 2.aşılamada hamile kaldı ama bu sırada yaptırdığı igneler yüzünden çok kilo aldı.sizde kilo artışı oldu mu?
çalışan bayanlar işten izin almakta zorluk çıktı mı? işle bu işi nasıl halletiniz? :)
iğneleri tek başına uygularken zorluk çektiniz mi?
bir de umut tüp bebekte aşılama yaptıran ve fiyatını bilen var mı?
:26:

X