Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
selam arkadaşlar ben 22 yaşındayım bugün ilk aşılamamı yaptırdım. tam olarak kaçıncı günde kan tahlilinde belli oluyo hamilelik aşıllamadan sonra daha ilk günden merak ediyorum. allah herkese hayırlı evlat versin.

hayırlı olsun canım..bende seninle aynı gun yaptırdım aşılamamı.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.ben sordum 12 sonra test yaptırabilirsiniz dediler.ama ben adet gunumu beklicem.oda 12 gun bittikden bikaç gun sonra...inşallah hamileyizdir:)

meraba kızlar benim de eşimde sayı problemi var sayı 9 milyon diğer hareketililik ve morfoloji gayet normal aslında iki ay önseci 4,5 milyondu diğer değerlerde düşüktü 2 ay klomen ve trental kullandı ancak 9 milyona ulaşabildk.. ben de hormon tahlili yaptırdım ultrason çektirdim herşey normal çıktı artık temmuz gibi aşlama düşünüyoruz 24 yaşındayım ve 8 aylık evliyim sizce tutma ihtimali nedir..

slm arkadaşlar bende 24 mart 2010 da ilk aşılamamı oldum su anda yaklasık 26 günlük hamileyim ama bebegim ultrasonda görünmedi 9 nisanda kan testimde sonuç 200.87 di 19 nisanda tekrar yaptırdım 353.87di doktor dış gebelik olabilecegini söyledi bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardım kafayı yiycem yoksa

canım öncelikle hayırlı olsun...ilkinde tutması çok buyuk şans darısı benim ve benim gibilerin başına.Umarım dış gebelik değildir.fakat tahlillerde gebelik var fakat ultrasonda gözükmüyorsa dış gebelik olma ihtimali yüksek .dış gebelik ;gebeliğin olması gereken yerin dışında bir yerde oluşmasından kaynaklanır.buda anne için sağlık açısından sıkıntılar oluşturur.başında bu durumu öğrendiğin için şanslısın canım.ama inşallah dış gebelik değildir.

slm arkadaşlar bende 19 04 te yapyırdım ilk aşılamamı inşallah tutar dualarınızı bekliyorum ama çok inanıyorum
:ecrin_bebek:

mehaba arkadaslar bende 5 yıl tedavi oldum normal yollardan hamile kalmak için herseyi denedim ama olmadı sonra asılama yaptırdım cok umutsuzdum doktorum ilkinde tutma ihtimalinin cok düsük oldugunu söylemişti ama tuttu kızım oldu simdi 2 yasında ben cok korkuyordum ama korkulacak gibi degilmiş ama asılamayı yaptırdıktan sonra sizede cok iş düsüyor özellikle hamilelik belli olana kadar ben sürekli yattım kendimi hiç yormadım arabayla yolculuk etmedim doktorumun tavsiyeleriydi bunlar

:QUOTE=melegim_yildiz;12830172]mehaba arkadaslar bende 5 yıl tedavi oldum normal yollardan hamile kalmak için herseyi denedim ama olmadı sonra asılama yaptırdım cok umutsuzdum doktorum ilkinde tutma ihtimalinin cok düsük oldugunu söylemişti ama tuttu kızım oldu simdi 2 yasında ben cok korkuyordum ama korkulacak gibi degilmiş ama asılamayı yaptırdıktan sonra sizede cok iş düsüyor özellikle hamilelik belli olana kadar ben sürekli yattım kendimi hiç yormadım arabayla yolculuk etmedim doktorumun tavsiyeleriydi bunlar[/QUOTE]

slm melegım-yıldız kasıgında agrı oldumu merak ediyorum benım varda:emir_bebek:

slm melegım-yıldız kasıgında agrı oldumu merak ediyorum benım varda:emir_bebek:[/QUOTE]

slm canım evet kasıklarımda agrı cok oluyordu hatta gece 4 te falan cok kalktım agladım tuvalete gitmeye korkuyordum adetim oldu sanıyodum o derece agrıyodu tutmadı diye cok umutsuzlanıyodum kan tahlili yaptırasıya kadarda inanamadım zaten

kızlar hamileymişim......:))))))))))

tebrik ederim canım
slm kızlar ben 10 aralıkta aşılama yaptırdım ilk aşılamamdı ve dış gebelikle sonuçlandı. benden size bir öneri eğer kahve rengi lekelenmeleriniz olursa doktorunuzu mutlaka arayın benim öyle olmuştu ve ve aşılamanın üstüne edet bile gördüm sonradan öğrendim hamile oluğumu ama olmadı. şimdi tüp bebkle hamile kaldım yaaklaşık 3 haftalık hamileyim 5. haftayı bekliyorum keseyi görebilmek için inşallah ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmaz:CüvCüv:

tüm hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum. insallah saglıkla sıhhatle kucagınıza alırsınız Allah size bağışlasın. darısı benim ve tüm isteyenlerin basına alkisalkisalkis

tüm hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum. insallah saglıkla sıhhatle kucagınıza alırsınız Allah size bağışlasın. darısı benim ve tüm isteyenlerin basına alkisalkisalkis

çok sağol canım.dediğin gibi canım Allah sana ve tüm isteyenlere nasip eder inşallah..

tebrik ederim canım
slm kızlar ben 10 aralıkta aşılama yaptırdım ilk aşılamamdı ve dış gebelikle sonuçlandı. benden size bir öneri eğer kahve rengi lekelenmeleriniz olursa doktorunuzu mutlaka arayın benim öyle olmuştu ve ve aşılamanın üstüne edet bile gördüm sonradan öğrendim hamile oluğumu ama olmadı. şimdi tüp bebkle hamile kaldım yaaklaşık 3 haftalık hamileyim 5. haftayı bekliyorum keseyi görebilmek için inşallah ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmaz:CüvCüv:

çok teşekkür ederim canım.doktora gitmeden inanamıcam sanırım...Umarım sende bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın...

slm arkadaslar bende 3 yıllık ewliyim 1 yıl korunmadan sonra çocuk düşünmeye başladık. altı ay önce eşim varikoselden ameliyat oldu sperm saysında düşüklük vardı ameliyattan sonra hızlı bi şekilde artmaya başladı dr 6 ay bekleyelim dedi bu son ay eger bu ay da hamile kalamazsam adetimde aşılamay gideceğiz. çok korkuyorum eyvahedigeldismile zor oluyormu lütfen yasayanlardan destek bekliyorum rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı ewlat nasip etsin....:a015::emir_bebek:

ilk aşılamamda hamile kaldım,1 hafta sonra kese görmeye gidicez,inşallah hayırlısıyla sorun yoktur,tüm hamişlerede Rabbim yardımcı olsun...

merhaba arkadaşlar.
önümüzdeki ay bana aşılama yapılacak.yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz normal yollardan olsun diye ama sonuç yok.3 ay önce endo. için laporoskopi oldum.cuma günü de sol yumurtalığımda oluşan kisti aldılar.ve doktorum aşılama yapalım dedi.aşılama ile hamile kalmak için durumun çok müsait dedi.ama ben pek emin değilim.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

hiç beklemeden ol ben birsürü ilaçtı iğnetdi molaydı derken vakit geçirdim. biran önce olki durumu gör beklemek zor bende şimdi aşılama olacağım bu hafta hayırlısı bakalım bir arkadaşım aşılamadan sonra hamile kaldı... :CüvCüv: hayırlısı inşallah bebişlerimiz olur :ecrin_bebek: :emir_bebek:

selamlar..

ilk aşılamamı ayın 13 de oldum ..bugun 6. günüm...

hamileleik namına hiç birşey hissemiyorum.. öyle göğüslerim falan filan acımadı hiç..

kesıklarımda ağrı var ve ağrı diz kapağıma vuruyor ve bazen midem bulanıyor gibi oluyor...yürüdüğümde kendimi biraz yorduğumda daha çok kasığıma ağrı giriyor ve tenis topu ile yürüyorum...

bilemiyorum kafam karışık ..

3 yıldır her adet döenemim yıkım umarım daha çok yıkılmak istemiyorum allahım bana ve evlat sahibi olanları evlatsız bırakma..

canım öncelikle aşılaman hayırlı olsun.Rabbim gönlünün muradını versin.sana şunu söyleyeyim öncelikle belirtilere hiç takılma.kasık ağrıların iğnelerin etkisiylede olabilir gebelik belirtiside..herkeste farklı belirti yaşanıyor.hamdolsun Rabbim nasip ederse ben 8 haftalık hamileym 2ci aşılama sonrası oldu.Artık aşılamadanmı yoksa sonraki günlerdeki denemedenmi bilemiyorum tabi.ve inan bana hiiiiç bişey yoktu.sadece test günümü bekledim ilki tutmayınca umudumda yoktu zaten.belirti olmayıncada yine yok dedim.sadece benim kasık ağrım testten bir iki gün önce çok az vardı.İnş hamilesindir.

bu arada bende 3 yıllk evliyim bende senin gibi çok bunalımlı zamanlar atlattım.sakın stres haine getirme birz daha sabret sadce.

slm bende aşılama yaptırcam ne kadar tutuyor aşılama

canım iğneler senin cvp vermene göre değişiyor...eğer gonal f verecekse yumuşların ne kadar erken cvp verirse o kadar ucu oluor.çatlatma iğnesi oviretelle ise 80tl..gonal f 450lik sanırım 600tl.aşılama için 250tl verdim.ki ben 6 kutu gonal f kullandım.25 gün sürdü bi türlü büyümedier.Allah yardmcın olsun.önce pozitif bak olacak de.parayıda çok dert etme imkanın varsa.İnş hayrlı haberlerini alırız.

X