Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

turandil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
5
0
45
merhaba arkadaşlar.
önümüzdeki ay bana aşılama yapılacak.yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz normal yollardan olsun diye ama sonuç yok.3 ay önce endo. için laporoskopi oldum.cuma günü de sol yumurtalığımda oluşan kisti aldılar.ve doktorum aşılama yapalım dedi.aşılama ile hamile kalmak için durumun çok müsait dedi.ama ben pek emin değilim.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

ben asilamayla hamile kaldim ama ancak 3. asilamada oldu benim ilk ikisi husranla sonuclandi...ama ilk asilamada hamile kalan arkadaslarda var burda kader kismet biraz!!

benim arkadaşım 4 buçuk ay önce senin gibi tedavi aşamasından sonra aşıma oldu hemen ilk aşılama tuttu.hemde 4 üz.2 sini aldılar 2 si çok sağlıklı.çok mutlu.2,5-3 sene kadar bekledi bebeği olmamıştı.en son aşılama oldu...

merhaba arkadaşlar.
önümüzdeki ay bana aşılama yapılacak.yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz normal yollardan olsun diye ama sonuç yok.3 ay önce endo. için laporoskopi oldum.cuma günü de sol yumurtalığımda oluşan kisti aldılar.ve doktorum aşılama yapalım dedi.aşılama ile hamile kalmak için durumun çok müsait dedi.ama ben pek emin değilim.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

merhaba 1 yıl bizde denedik olmadı çok büyük sorunu olmayan çiftlere aşılama öneriliyor.Benim ilk aşılamada tuttu denemek gerekiyor 3 aşıladada tutanların var .dr güvenmen gerekiyor başarıyı buda etkiliyor

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende 6 senelik evliğim hala çocuğum yok.1 ay önce aşılama yapıldı.tutmadı.1 ay ara verildi.şimdi ikincisi deneniyor.klomen kullandım kontrole gittim bugün çarşamba tekrar gidicem
zannedersem bu hafta aşılama olur.inşallah herşey istediğimiz gibi olur.rabbim bu duyguyu hepimize yaşatsın.

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende 6 senelik evliğim hala çocuğum yok.1 ay önce aşılama yapıldı.tutmadı.1 ay ara verildi.şimdi ikincisi deneniyor.klomen kullandım kontrole gittim bugün çarşamba tekrar gidicem
zannedersem bu hafta aşılama olur.inşallah herşey istediğimiz gibi olur.rabbim bu duyguyu hepimize yaşatsın.

merhaba hoş geldin.herşey gönlüne göre olur inşallah.rahat ol fazla kafana takma günlük hayatına devamet.

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.4 yıllık evliyim ilk yıllar bebek düşünmemiştik sonradan vaz geçtik.Eşim muhasebeci olduğu için eczacı bir mükellefi tavsiye ile bebek öncesi bir muayene olmak istedik herhangi bir problemle karşılaşmamak ve önlemini bir an önce almak için.Doktorumuzun istemiş olduğu tüm tahlil ve rahim filmleri neticesinde bir problem olmadığı fakat stres yapmamımızı zaman bırakmamızı söyledi ve böylece 1 yıl geçti fakat hamilelik oluşmadı.Bu ay başımdan itibaren aşılama işlemine başladık ve 24/11/2007 tarihinde ilk aşılamam oldu doktor istirahat vermediği halde ben istirahat ediyorum yediklerime dikkat ediyorum aralık ayının 7 sinde kan tahlili yaptıracağız umarım tutar hepinizin duacısıyım

hoşgeldin canım inşallah herşey istediğin gibi olur.bir an önce bebişlerimizi kucağımıza alırız.

slm bende 1.aşılamamda halile kalamadım 1 ay sonra yine yapılacak dinlenmedeyim umarım olur

cevap yazdıgın iin sagol umarım iyi sonuclarla karsılasırsın size bır dua vermek istiyorum EY ALLAHIM! BENİ YALNIZ BASIMA BIRAKMA CÜNKÜ SEN VARİSLERİN EN HAYIRLISISIN EY ALLAHIM! BANA SENİN KATINDA LÜTUF VE KEREMİNLE TERTEMİZ BİR ÇOCUK İHSAN EYLE MUHAKKAK SEN DUALARI İŞİTENSİN.

allah hepimiz hakkında hayırlısını versin.inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.ama gerçekten çok stresliymiş bu işler.bu arada bana aşılama öncesi iğne verdiler.bacaktan yapacağım.kullanan var mı o iğnelerden

turandil teşekkür ederim cevabın için peki nereden yapılıyormuş bu iğne vede benim gittiğim hastane uzak 45 dakikalık yol.eczaneye mi yaptıracağım bu iğneyi

bana kalem şeklinde iğne verdiler.kendim yapacağım.ilk 7 gün 100 cc sonra dozu tekrar ayarlayacaklar.

Evet kızlar iğneler saatli yapılıyor.Doktorunuz özellikle bir saat belirtmediyse, siz rahat yaptırabileceğiniz bi saati seçin.Evde mi hastanede mi olacak ona göre bi saat belirleyin.

darkinlife valla merak ettim göremiyorum seni.12 saatte bir mi iğneler?birde keçiboynuzu pekmezini nereden aldın aktardan mı?

banada iğne verecekler.saatli mi yaptırılıyor?bilen var mı?

merhaba ben geçen perşembe aşılama yaptırdım doktorum öncesinde yumurtalarımın çatlaması için iğne verdi yumurtaların durumuna göre gününü doktor tespit ediyor aşılamadan 36 saat önce iğne olunması gerekiyor.

cnm benim bende bu ay yaptirdim asilamayi bende senin gibi merakla bkliyorum 1 hafta sonra belli olacak bol bol dua et rabbim dualarimizi kabul etsin hayirli evlatlar versin

darkinlife valla merak ettim göremiyorum seni.12 saatte bir mi iğneler?birde keçiboynuzu pekmezini nereden aldın aktardan mı?

Daha yeni gördüm msjını benim iğnem 24 satte birdi.
Pekmezi eşim bal felan satan bi dükkandan almıştı.Harput pekmezi diğer adı.
Bi de sonradan gördük Adese gibi alışveriş merkezlerinde var.Bal pekmez reyonunda bulabilirsin.
Bu arada ben iyiyim yaramla başbaşa bi ay geçircem :pp

X