Cilt Bakımı Ürünleri Dermokil kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende bugun karma cıltler için olan nemlendırıcısını aldım işe yarar umarım. 21 tl ye aldım daha önce ddf kullandım 3 lü set halınde 340 tl para vermiştim evet güzel bı urun ama öyle aman aman bişeyı yok. ama şimdi onun on da bir fiyatına dermokili aldım umarı pişman olmam

ben 5 ytl ye aldım çoooookkkk memnunum ..dermokilin neden ucuz derseniz hakkariden bi arkadaşa getirttim malum orada herşey kaçak vergisiz ve ucuz ....harika bişey 3 haftadır hafta 1 bazen 2 kez uyguluyorum süperrrrrr...aktardaki killerden kullanıyodum ama kesinlikle bu daha ii arkadaşlar tavsiye ederim ...kullandığım kil maskesi sadece krem falan değil bu arada ...

kaçak ürün getirtiniz diye sevinmeye devam edin, o kaçak ürünlere verdiğiniz para teröre gidiyor,biz ağır vergiler verirken onalrın vergisinide vermiş oluyoruz onların elektiriğinide ödemiş oluyoruz ve daha bir çok şey ayıp ayıp kınıyorum sizi !

dermokil nemlendiricisi berbat asla almayın derim yüzümü sivilce doldurdu .. satan kozmetikçi kadına lanet yağdırıyorum insanları kandırıp zorla satıyolar malları:KK47:

ben de 10 gündür yüz temizleme jelini kullanıyorum ama memnun değilim. yüzümü ıslatıp sürmeme rağmen hiç ama hiç köpürmüyo:KK43: dolayısıyla da temizlenmemiş hissi veriyo bana.
canım sodium laureth sulfate diye bir madde katıyorlar şampuan,yüz temizleme jeli vb. içlerine bu madde köpürmeye neden oluyor ama aynı zamanda bulaşık deterjanı,çamaşır deterjanı gibi ürünlerede katılıyor bu madde.pek yararlı değil hatta hiç yararlı değil cildi yıpratıyor ve bulaşık deterjanıylada yıkasan aynı etki olur.sanırım dermokilin yüz temizleme jelinde bu madde yok onun için köpürmüyor bu güzel ve yararlı birşey dermokilin ürünlerinin doğal olduğunu gösterir.bende maskesini kullanıyorum ve çok memnunum temizleme jelinide almayı planlıyorum.

dermokilin kil maskesini kullanıyorum 5-6 aydır. maskeyi uyguladığın andan itibaren yüzdeki tüm siyah noktalar uçup gidiyor, gerçi bir sonraki gün bana tekrar merhaba diyorlar. ama bir günlük bile olsa mucize bir ürün kendisi, uyguladığım gün yüzüme makyaj yapmaya kıyamıyorum :)

merhba kızlar . uzun süredir takip ediyordum yazılarınızı ama aranıza katılmak yenı nasip oldu :)
sizden yardım istiyorum yüzüm karma bi bölgesi yağlı bazı yerleri aşırı kuru ama ne denediysem sivilce yaptı nemlendirici kullanmadan da olmuyor . bugün kozmetik dükkanında ki bayan şöyle iyi böyle iyi diye ısrar etti bende dayanamdım aldım dermokil yağlı ciltler için nemlendirici ama suratıma sürmeye çok korkuyorum . yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım .)

Bende dermokil'in yağlı ciltler için olan nemlendiricisini kullandım cildim karma olduğu için ama 14 gün sonra cildimin sivilcelendiğini ve siyah noktalarımın sıkılacak hale geldiğini gördüm. o yüzden bıraktım. maskesi fena değil.

bende merak ederek minik boy maskelerinden almıstım bitane yaglı cildim arada sivilce cıkar ama siyah noktamda cok degil ama var, 22 yasıma kadar da bise kullanmadm pek zarar verir die sadece peeling yapıodm onlarında kimyasal oldugunu düşünüp bıraktım dermokil sivilcelerimi siyah noktalarımı ucurdu bidahada cıkmadı diye birşey yok bunu herhangi bir ürün zaten yapamaz ama ben bu ürünü 6 aydır falan kullanıyorum cildim gün gectikce daha ii oluyor sivilceler adet öncesi cok cıkardı bende simdi bir tane cıkıyor yada iki onlarda büyümeden maske yaparsanız asla kocaman olmuyor kuruyor, siyah noktalar banyodan sonra yapacagınız maskelerde gerçekten küçülüyor asla büyümüyor çünkü peeling gibi gözenekleri büyütecek şeyler yok aksine sıkılaştırıyor cildi, ben kreminide normal günlük krem olarak kullanıyorum ama şunu unutmayalım cildimiz temiz olmalı kremi sürmek için temizleyici jel aslında bu yüzden aldım bende makyaj yağ falan kalması yüzümüzün mahvolmasına sebep oluyor aslında maske ve jel zaten bir nevi temizlik için :) kremse bendeki parlamaları ciddi oranda azalttı bide cok hos kokusu var kremin yumusacık yapıyor ve asla yaglı değil, diğer cilt tiplerini kullananları bilemem kardeşimde ben kullandıktan sonra kuru cilt kremini aldı oda denesin yazarım sonucları, cildim mükkemmel oldu diyemem ama 6 ayda cidden farkediyor ki maskesini düzenli kullanamıyorum birde en önemli nokta önceden fondotensiz pürüzsüz görünmedigini düşünürdüm cildin artık öyle düşünmüyorum aksine doğallık hepsinden güzel ve inanıyorum bu ürüne doğal olduğu için:)

merhba kızlar . uzun süredir takip ediyordum yazılarınızı ama aranıza katılmak yenı nasip oldu :)
sizden yardım istiyorum yüzüm karma bi bölgesi yağlı bazı yerleri aşırı kuru ama ne denediysem sivilce yaptı nemlendirici kullanmadan da olmuyor . bugün kozmetik dükkanında ki bayan şöyle iyi böyle iyi diye ısrar etti bende dayanamdım aldım dermokil yağlı ciltler için nemlendirici ama suratıma sürmeye çok korkuyorum . yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım .)

benimde cildim karma aslında ama yağlı ciltler uygun geldi banada onu aldım kimse ısrar etmedi bana doğal oldugunu düsşündügümden aldım hatta kadın nivea peeling önerdi ama yanasmadim kimyasalları sevmiorm sana önerim jelini maskesini ve kremini kullanman olur ben öyle yapıyorum fark ediyor yada bir temizleyicin olsun ama dermokilnki gerçekten güzel su gibi renksiz doğal oldugunu hissediosn zaten digerleri gibi mavi kırmızı tanecikli diil, ardından kremini sürersen süper olur siyah noktalar azalıor parlamalarda maske cildi beslemesi acısından icinde mineraller var yararlı olcaktr bende işe yarıyor ama 6 ay kullandm 2. paketteyim ben öle sürekli bakım yapamıorm banyoda jel sora maske krem böyle yapıorm tonigide varmıs gecen kadın söyledi ama almadım zaten bu üçü bile baya tuttu 60 lira falandı sanırım toplam üçü ama işte ucuz ürünlerde cildi mahvedior ne yazıkki :KK43:

bende akneli ciltler için olanı kullanıyorum ben beğeniyorum arkadaşlar tabi lekeleri falan geçirir diyor ama gerçeklik payı varmı acep...

Bu akşam banyodan sonra maskeyi yaptık kuruyana doğru kaşınınca hemen yıkadım suratım hala kıpkırmızı
kaşıntı yok ama baya kızardı içeriğinde mentol var omu böyle kızarttı ürtiker mi oldum bilemedim maskeyi uyguladıktan sonra sizinde bu şekilde kızarıyormu?

Benim babamda vücut losyonu için olanından almış, açıkçası pek kokusunu beğenmedim. Bacaklarıma sürüyorum çatlaklar için artık neyi deneyeceğimi şaşırdım

dermokilin special serisinden olan tüm cilt tipleri için yüz jelini kullanıyorum
abartmıyorum şu ana kadar kullandığım en muhteşem yüz yıkama jelidir kendisi
kokusu biraz tıraş sabunu gibi koksada değer...kili ayrı bir muhteşem zaten
yağlı ciltler için olan nemlendiricisini de merak ediyorum
ya varya bu kadar memnun kalcağıma ummazdım

Dermokil el kremi aldım ben de. Gerçekten aldığımda çok ümitsiz almıştım ama cok beğendim.
Daha önce neutrogena kullanıyordum ama dermokil ondan kat ve kat daha güzel.

X