Cilt Bakımı Ürünleri Dermokil kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
yok tatlım hiç duymadım.
ben bepanthene kullanıyorum bide seba med yüz yıkama jeli kullanıyorum hepsinin özelliği aynı çok para döktüm kozmetiğe artık hiç bişe almıyorum walla.

bepantene başlayalı iki gün oluyo işallah işe yarar sebamedin sabunu kulanıyorum 6 aydır bi işe yaramadı

dermokili biliyorum gördüm markette ama çok pahalı bi kremi 2o mılyondu almadım,bepantenı yüzünüze sürmeyın kızlar tüylenme yapar.

Bende bugün aldım dermokil yüz nemlendiricisi.Yüz kremine ihtiyacım vardı bunu tavsite ettiler içerisinde kimyasal madde yokmuş.loreal'inki daha ucuzdu fakat içinde kimyasal çokmuş.Deneyeceğim bakalım.Fiyatıda çok aşırı değil 25 ytl ye aldım...

arkadaşlar ben cildim için "peloid pelomin" kullanıyorum.doğal kil maskesi bu.içinde hiçbir katkı maddesi yok.Tamamen minerallerden olşuyor.bir çok eczanede var istanbulda ve ankarada.Çok faydasını gördüm.Öyleki yüzümdeki sivilceleri 3 gun duzenlı kullanımda kuruttu.tavsıye ederimm

ben de dermokilin akneli ciltler için kil maskesi var
haftada 3 kez yapıyorum
o gün için cildi güzel yapıyor
onun dışında ekstra bir etkisi yok

merhaba, ben son 6 aydır dermokil kullanıyorum, Önce kil maskesi ile başladım, sonra el kremi ve yüz temizleme jeli derken şimdi nerdeyse bütün serisi var bende. Acayip memnunum hem fiyatları makul hemde inanılmaz iyi geldi cildime. Birçok arkadaşıma kil maskesini hediye aldım, şimdi hepsi kullanıyor. Bide nerden bulabilirim diyorsanız öneririm. buralarda İstanbul (etiler) satan hiçbi yer bulamadım, ama siteden hemen geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bende almak istiyorum bunu hangisini alsam peeling almak istiyorum aslında vichyninki iyimi acaba kullanan varmı

Bu dermokil'in reklamını gördüm televizyonda. İnternetten bir araştırayım dedim. Aslında fiyatları da gayet uygun sonuçta kil yani içeriğini dfe biliyoruz bu yüzden iyidir diye düşündüm.

Ama diğer kil maskelerinden bir farkı var mı? Aktarlarda paket içine kil satılıyor, onu alıp istediğim malzemeyle karıştırıp maske yapabiliyorum?

Tonikleri ve nemlendiricileri nasıl?

Diğer ürünlerini denemek isterim ama internetteki eczanelerden almak istemiyorum çünkü bariz bir fiyat farkı oluyor, insan kendini enayi gibi hissediyor. Kargo parası da cabası. Nerelerde bulabilirim? Eczanelerde mi vardır?

yaglı ciltler için olan cilt maskesini aldım ürün güzel içindeki mentol gereksiz olmuş ferahlık versin diye düşünülmüştür ;ek maddelerini sevmiyorum güzel temizledi düzenli kullanıyorum dermokilde beyazkil var bundan önce bir de yeşil kil maskesi yapıyorum bu ay ilk kez regli dönemi öncesinde komedon,akne oluşumum olmadı saç maskesi ise tek kelimeyle harika dermokili uygun fiyat da gözöününe alınacak olursa avsiye edrim

ben 5 ytl ye aldım çoooookkkk memnunum ..dermokilin neden ucuz derseniz hakkariden bi arkadaşa getirttim malum orada herşey kaçak vergisiz ve ucuz ....harika bişey 3 haftadır hafta 1 bazen 2 kez uyguluyorum süperrrrrr...aktardaki killerden kullanıyodum ama kesinlikle bu daha ii arkadaşlar tavsiye ederim ...kullandığım kil maskesi sadece krem falan değil bu arada ...

X