Doktoru Habibe Seyisoğlu olanlar, tavsiye edermisiniz?

elmalxix turta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.182
4
46
Merhaba,
Gebeliik dönemim için doktor arayışı içindeyim... Acıbadem'de doktor Habibe Seyisoğlu'nu duydum ama sizlerden de tavsiye almak isterim...
İlgilenenlere teşekkürler...:kahve:

CANIM MUHAKKAK SORUNUN CEVABINA ULAŞMIŞSINDIR AMA BEN DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN YAZMALIYIM Kİ.
Habibe SEYİSOĞLU gerçekten muhteşem bir hekim.
kesinlikle güvenebileceğinizi ve işini çok iyi yaptığını göreceksiniz.

Herkesin görüşü kendine, ben habibe'den memnun kalmadım, ama memnun olanlar olabilir. (gerçi bu doktordan memnun kalanların farklı sitelerde aynı cümleleri kurması, acaba hastane veya hemşiresi mi yazıyor die düşündürmüyor değil beni:)
ben yaşadıklarımı anlatıyorum sadece, karar sizin.

ilk hcg mi kendim yaptırdım 181 çıktı. sat'a göre de 4 haftalık gibiydi(bu terimleri bu siteden öğrendim). araştırdık acıbadem habibe hnm gitttik. haftalık sonra 2 günlük hcg değerlerini takip ettik, istenilen kadar artmıyordu ve kese gözükmüyordu. son gittiğimde kesenin görülmemesi artık bir sorun olma olasılığını arttırıyordu,.çok kalabalıktı, kendisi ultrason koltuğuna bile oturbadan baktı yok dedi hcg istedi, ben ne oluo die bakarken sıradaki hastayı çağırdılar, ne yani ne oldu, kanamada var ne yapmam lazım dedim test sonucuna bakalım tamam bakalımda bi anlatsan ne olabilir, ne olursa ben ne yapıyım.. test yaptır, doktorundan randevu alama, yerinde olmasın o ona yönlendirsin..15 gün oldu.. dün gece çok kanama olduğu için acıbadem kadıköy acile gittik, nöbetçi doktor hcg yaptı, keseyi göremedi gebeliğimin başından beri olduğu gibi. bu sabahta çok tuhaf parçalar geldi, hcg de düşmeye başladı...tamam benim gebeliğim normal değildi, hcg artmıyordu kese hiç gözükmedi(okuyanlar endişelenmesin benim hikayem biraz farklı, o yüzden iyi doktor arıyordum). ben burdan öğrendim ulrtason ve hcg nasıl çıkarsa, dış gebelik, geç döllenme, mol gebelik olur. bana kimse bişey anlatmadı, bilmiyordum çünkü beni neyi beklediğini... nihayetinde teşhis, tedavi ilaç hiçbirşey yapılmadan, hiç bir müdahale olmadan düşük yapıyorum..ne yaşadım bilmiorum hala, doktorum yurtdışında, yerine bakan doktorda sıra yok, acildeki doktor sabah nöbetten çıktı yok, başka bir doktora anlatmam gerekiyor galiba:)

dogumumu habibe hanim yaptirdi. bence tek kelimeyle muhtesem bir doktor, inanilmaz pozitif ve guleryuzlu, ki gebelik doneminde bence en onemlisi bu, insan zaten pimpirikli oluyor. kesinlikle tavsiye ederim.

Habibe hanımda normal doğum yapan var mı acaba?Ben evlenmeden önce danışmak için ve kontrol için gitmiştim gayet ilgiliydi.
Ama ileride doğum falan olursa yaklaşımı konusunda net bilgim yok tabi

ben Habibe hanımda başladım kontrollerime eşimde bende çok sevdik kendisini, doğumu Ankarada yapmaya karar verince üzülerek bırakmak zorunda kaldım... ama istanbulda gidilebilecek en iyi doktorlardan birisi....

arkadaşlar bende cok merak ediyorum habibe hanımda normal doğum yapan varmı???[/

Benim de ilk doğumumu habibe hanım yaptırmıştı normal istedim olmadı,zaten kendisinin de bu konuda cok yureklendirici olduguna inanmıyorum,ben de birkaç problem yasadım hakikaten istediğim ilgiyi göremedim hemen bitsin gitsin gözüyle bakıyor bence çünkü cok kalabalık.Gerekli özeni göstermediğini düşünüyorum.

Bende habibe hnmdan memnun kalmadım 20 haftalık hamileyim ve maalesef şuan başka doktor arayışındayım benim yaşadığım sorunlar şöyle hasta takibi iyi deil maalesef miyomlarım olduğu için ilk aylarda ağrım ve ara kanamalarım olmuştu habibe hnm ile de görüşmüştük bunları kendisi biliyordu geçen ayki muaynemde hiç görmemiş gibi bana senin miyomların var ama merak etme takip edicez vs tarzında konuştu bunun dışında benden bazı testler istedi ilaçlar verdi bir sonraki randevumda ilaçları kullandın mı sorunların geçti mi tarzında soruları olmadı muayenesi fix içeri gir nasılsın iyimisin hadi bebeğimize bakalım bebeğe bakıyoruz sonra bi ay sonra tekrar görüşelim tarzında oluyor en son haftasonu tatildeyken kanamam oldu ve doktorumun numarası olmadığı için kendisine ulaşamadım acıbadem hastanesini aradığımda bana ancak pazartesi dönüş yapabiliceklerini söylediler bu sebeplerden doktorumu değiştirme kararı aldım ama iyi yönlerini söylicek olursam odaya grdiğinizde ayakta karşılar öper çıkarkende aynı şekilde Allahın adını ağzından düşürmez güleryüzlü bir doktordur

X