ikinci çizgi silik cıktıı

laluz1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
160
0
39
kıslar bu aksam test yaptım dayanamadım 4 gün gecmişti adetim çizgi silik pembe cıktı yarın sabah ilk idrarlada yapcamm

kız dayanamamaası mı kalmış hamilesin işte tebrikler pek yeni hamişsin bende 4 günden sonra yapmıştım oda zorla dayanamayıp değil yani...hamiştim bende

kız dayanamamaası mı kalmış hamilesin işte tebrikler pek yeni hamişsin bende 4 günden sonra yapmıştım oda zorla dayanamayıp değil yani...hamiştim bende

eşim okadar heycanlandıki anlatamam cok mutlu ondan böle tepki beklemiyodum hep istemiyom diyodu çünkü sabah erkenden test alcak bi de sabah idrarıyla deniycem umarım hayal kırıklıgına ugramam sen ne zaman yaptın testiii

hayırlı olsun canııım. sende bu ayki patlamaya katıldın demek.

bak yeni hamiş olarak bizlere de dua ediyosun canım tamam mı?

Allah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım. a.s.

tebrik ederim canımmm bence de hamişsindir hade bekletme artık bizi yap şu testi emin olalım artıkın...

:1hug:laluz nerdesin kız bencede hamişsin yapmadınmı testi haber ver merak ettim canım inşaalh hamişsindir çok sevindimmmmmmmmmmmm:dance::teytey::dance:

ya kıslar eşim gelirken testi almamış ben gidip alıyım yada git al dedim olmaz dedi daha yeni dısarı cıktı gelirken alırım dedi testi gelirken alcak şimdi alıncamı yapsam sabahımı beklesem yani yarını

laluuuuzzz tebrikler canım....Allah kucağına aldığın günleride gösterir inşallah...çok sevindim bacım...hadi Allah analı babalı büyütsün............

ya kıslar eşim gelirken testi almamış ben gidip alıyım yada git al dedim olmaz dedi daha yeni dısarı cıktı gelirken alırım dedi testi gelirken alcak şimdi alıncamı yapsam sabahımı beklesem yani yarını
4 saat idrara çıkma....ayrıca biraz yap idrarını ortalara doğru numuneyi al....bu 4 saat içinde fazla su içme...a.s.

4 saat idrara çıkma....ayrıca biraz yap idrarını ortalara doğru numuneyi al....bu 4 saat içinde fazla su içme...a.s.

tamam canım saol sen ne yaptın varmı hayır haberrr bu arada benim belim cok agrıyo ve idrarım turuncu resmen bi aksilik olmasınn

X