Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

Biri sıcak için der biri soguk :) ama bende bir yerde okumustum bunu ünlüler falan hep soguk su içermiş vucut o suyu ısıtmak için 30 kalorimi ne harcıyomus bunu duyduguma sevindim valla cunku sıcak suyu hayatta içemem :KK43: ha bide sıcak su iltihap yapıyosa sıcak cay ws içiyoruz aynı sey degıl mı kı ya

Soğuk su içerek zayıflansaydı ben bu yaz içtiğim soğuk sularla çoktan 0 beden olmuştummm

selam kizlar bende kizimin dogumundan sonra 15 kilo verdim su icerek simdi kiizim 14 yasinda ve yine kiloluyum tekrar su icmeye basladim 3 günde 1 kilo vermisim bile :))
benim yasim icin cok iyi su sagliktir icmeye devam :))

soğuk su yağları dondurmaz mı ya bana pek mantıklı gelmedi açıkçası boğaz ağrısıda cabası olur bence bademcikleri olanlar içmesin :KK1:

soğuk su yağları dondurmaz mı ya bana pek mantıklı gelmedi açıkçası boğaz ağrısıda cabası olur bence bademcikleri olanlar içmesin :KK1:

Japonlarda senin gibi düşünüyor ve kesinlikle soğuk su içmiyor damarlardaki yagların donmasına neden oluyormuş ve damar tıkanıklığına yol acıyormuş ılık su içmek daha mantıklı vücut ısısında olmalı sıcak içeçeklerin yemek borusunu tahriş ettiğini reflüye neden oldugunu duymuştum birde bence sadece su içilerek cok kilo veremezsin yanında beslenmeye dikkat edilmeli ve az da olsa spor yapılmalı diye düşünüyorum.:KK9:

ama uzmanlar hep oda sıcaklığında su için dio yani ılık olcak soğuk su bademcikleri şişrmezmii

aynı yöntemle zayıfladım ama ben ılık su içtim çok yemek yediysem çok içtim vücut hemen yediklernizi atıo bağırsaklar acayip çalışıo...23 kilo verdim doğumdan sonra 4 ayda hemde...tavsiye ederim.ben emzziriyorum birazda o sebepten hızlı vermişimdir ama yöntemin işe yaradığı orada...

soğuk su içmiştir tabi ama kaslı vücudunu görünce, kesin günde en az 2 saat trainer ile spor yapmıştır.

Uzmanlara göre, fazla su tükerek daha rahat kilo verebilirsiniz.

Su her insanın hayatında önemli bir yere sahip besin kaynağıdır. Uzmanlara göre fazla su tüketerek, özellikle alkollü içeceklerin yerine su tüketerek fazla kilolardan kurtulmak mümkün.

Ne zaman su içilir?

Bu soru size saçma gelebilir. Ne zaman su ihtiyacım olursa o zaman içerim diyebilirsiniz, Ancak unutmamanız gerekir ki zayıflamak için su tüketimini artırmanız gerekmektedir.

Her şeyden önce su sadece susanıldığı zaman içilmesi gereken bir besin değildir, bunu aklınızın bir köşesinde tutun. Sağlıklı bir bireyseniz, terleme ile birlikte her gün 8 bardak kadar su kaybedersiniz.

Bunu da ancak su içerek geri kazanabilirsiniz.

Su bir insanın enerjisini geri kazandırır ve kişinin dinç olmasını sağlamaktadır.

Günde 4 litre su içerek zayıflamak mümkün

Bir diyete başlamak için, falancı gün diyete başlayacağım ve hiç yemek yemeyeceğim demek yerine, vücudunuzu bu diyete alıştırmanız gerekmektedir. Örnek olarak eskiden nasıl besleniyorsanız o şekilde devam ederek sadece su tüketimini artırabilirsiniz. Günde 3-4 litre su içmek metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayacak ve sizi daha sağlıklı hale getirecektir. Bunun yanında tokluk hissiniz artacak ve su sayesinde daha az acıkacak ve daha az yemek tüketeceksiniz.

Uzmanlara göre, suyun vücuttaki zararlı atıkların atılması ve metabolizmayı hızlandırması gibi etkileri hiçbir zaman tartışılmaz bir gerçek. En basitinden düşünüldüğünde su içmeden yaşamanın imkan sız olduğu bilinen bir gerçek durum böyle olunca fazla suyun hiçbir zaman zararının olmayacağı da tartışılmaz bir gerçektir.

Benim bildigim sicak sudur. Su ne kadar vucud isisina yakin olursa o kadar gec atiyor, ve bunun iyi birsey oldugunu okumustum.

soğuk yada sıcak sabahları aç 4 bardak su yarım saat sonra kahvaltı öğle yıne aynı aksam yıne aynı sekılde ve bırazda gunluk hareket yaparak coook rahat kılo verırsınız ben denedım oluyor ben cok zor kılo verırım ama bu sekılde kolay verdım en az 1-2 ay devame dın farkı göreceksınız

Uzmanlara göre, fazla su tükerek daha rahat kilo verebilirsiniz.

Su her insanın hayatında önemli bir yere sahip besin kaynağıdır. Uzmanlara göre fazla su tüketerek, özellikle alkollü içeceklerin yerine su tüketerek fazla kilolardan kurtulmak mümkün.

Ne zaman su içilir?

Bu soru size saçma gelebilir. Ne zaman su ihtiyacım olursa o zaman içerim diyebilirsiniz, Ancak unutmamanız gerekir ki zayıflamak için su tüketimini artırmanız gerekmektedir.

Her şeyden önce su sadece susanıldığı zaman içilmesi gereken bir besin değildir, bunu aklınızın bir köşesinde tutun. Sağlıklı bir bireyseniz, terleme ile birlikte her gün 8 bardak kadar su kaybedersiniz.

Bunu da ancak su içerek geri kazanabilirsiniz.

Su bir insanın enerjisini geri kazandırır ve kişinin dinç olmasını sağlamaktadır.

Günde 4 litre su içerek zayıflamak mümkün

Bir diyete başlamak için, falancı gün diyete başlayacağım ve hiç yemek yemeyeceğim demek yerine, vücudunuzu bu diyete alıştırmanız gerekmektedir. Örnek olarak eskiden nasıl besleniyorsanız o şekilde devam ederek sadece su tüketimini artırabilirsiniz. Günde 3-4 litre su içmek metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayacak ve sizi daha sağlıklı hale getirecektir. Bunun yanında tokluk hissiniz artacak ve su sayesinde daha az acıkacak ve daha az yemek tüketeceksiniz.

Uzmanlara göre, suyun vücuttaki zararlı atıkların atılması ve metabolizmayı hızlandırması gibi etkileri hiçbir zaman tartışılmaz bir gerçek. En basitinden düşünüldüğünde su içmeden yaşamanın imkan sız olduğu bilinen bir gerçek durum böyle olunca fazla suyun hiçbir zaman zararının olmayacağı da tartışılmaz bir gerçektir.

Yazınızın sonuna katılmıyorum, fazla su böbrek rahatsızlıklarına neden olmakta.

Yazin ortasinda içtiğim zorla içtiğim o ilik sular boşunamiymış :KK43:(( kime inanacağimizi şaşırdık en iyisi insan kendini bilecek teyzem hep derdi insan kendi kendinin doktoru olacak diye :KK66:

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

ilginçmiş daha önce duymuştum :44:

X