Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

selam canım nasılsın ben şu lahana suyunu deniycem sabahları okula kızımı bırakıp bi bardak lahana suyu içicem tabi diet le birlikte işallah bi sonuç alırım alamassam lahanaları çiğ çiğ yiycem azeri cim bana şans dile:teselli:

öncelikle herkeze merhaba:) bende şişkoyummm hastada olsam deniycem bunu :KK43: bakalım sonuç ne olacak

canım üzülme niye boşuna sıcak su içtim diye düşünüyorsunki. ben 29 kiloyu verirken azmı sıcak su içtim ve faydasınıda çok gördüm.
hem şöyle düşünmemiz lazım değilmi
soğuk su içtiğimiz zaman bünyemiz bunu vucut ısısına getirebilmek için kalori harcıyormuş eee o zaman
sıcak su içtiğimiz zaman da bunu vucut ısısına getirebilmek için kalori harcamıyor mu:uhm::1shok:
ben sıcak suyun çok faydasını gördüm
bu soğuklarda soğuk su içemem valla
sıcak suya devam......:dance:sırnaşık şey

bende katılıyorum buna!yani sonuçta vücut kullanacağı düzeye getirmeye çalışır ikisinide!ayrıca sıcak su bağırsaklara iyi gelir!sindirim problemi olanlar sıcak suyu tercih etsinler bence ben zaten yazında soğuk su içemem kış bide ısıtıp içiyorum şimdi!zaten bağırsaklarda problemli :) su içinde nasıl olursa olsun

sıcak su hani çay $ekLinde tüketilse nolur yani :KK70::KK70: oLmaz mı :KK70: oh mis kı$ın süper qider he siyah çay ..

Icin Soguk Sulari Bogaziniz Sisisin Nasilsa Hastayken Yemek Yiyemezsiniz Kilolarda Gider Sanirim Nantilimi Sizce Ne Dersiniz??

bence de yemekten önce soguk,yemekten sonra sicak su icelim...soguk su mideyi calstirsin,sicak suda yediklerimizi eritsin sizce??kafam karisti yaa,lahana suyu,form cayi,sicak su,soguk su....göbegimi salladikca cup cup ses cikiyor:)

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

BU KİLOLARI KAÇ AYDA VERMİŞ ACABA MERAK ETTİM

ben de soguk suyun yağları dondurduğunu duymuştum ama demek ki yanlışmış

görende yaglarımızın tereyagı cinsinden olduunu sancak he glmekten öldm yahu yaşa sen emi:-) :KK70:

vücudumuzun sıcaklıgı 36.5 derece diiL mi..içtigimiz su ne kdr soguk olursa vücut dogal olark kendi ısısına çewirmek zorunda kalıcak we dogal olark ENERJİ harcicak..bu enerji harcamalar metabolizmamızın hızıdır we Son kez diyorm dogal olark kelimemi :roflol zayıflarızz :KK70:

soguk suyu içip zayıflayalım derken bogazlarada dikkat edelim de bi yeri yaparken bi yeri hastalandırmayalım demi

eeeeeeeeeeee sonuc su soguk su ic vucudun isnmak icin kalori harcasin

yada
sicak su ic vucudun ,vucudunu serinletmek icin bi klima gibi calissin

yani ikiside vucudu calistiriyor

kisin soguk icmek cesaret ister,yani kisin sicak ic serinlet zayifla yazin soguk ic isit zayifla

galiba boyle

Arkadaşlar doktorum soğuk suyun kabızlık vee kansızlık yaptığını söylemişti,bilginize

bizim bi komşu var , 1.5 litrelik soğuk suyu(buzdolabından yeni çıkmış) kahvaltı yaparken içiyo.cinsiyeti erkek yalnız.alkol de alıyor nerdeyse her gün ama adam tığ gibi.o kadar soğu suyu içersem ben hastalıktan kurtulmam.o ise akşama kadar bilmem kaç şişe su içer durur.
ben de sıcak su içmek daha yaralı diye duymuştum hatta suyu kaynatıp kaynatıp içiyodum sonra bıraktım ağzım yara oldu.

Arkadaşlar sıcak yada soğuk SU İÇMEK LAZIM SUUUUUUUUUUU..............

Su vücutta depolanan yağların metabolize edilmesine yardımcı olur.
Böbrek yeterli su almayınca yükünün bir bölümünü karaciğer alır. Karaciğerin esas görevi depolanmış yağı enerjiye çevirmektir ama böbreğin işini yapmak zorunda kalınca kendi işini yapamaz ve yağlar depolanıp durur...

Normal kilolu birinin günde 8 bardak su içmesi gerekiyormuş ve her 12 kg fazlası olan kişinin 1 sb artı içmesi gerekiyormuş...

Acaba kaçımız yeterince su içiyoruz???

Sevgiler...

ee ben asla ilik veya sicak su icmem hep dolaptan su icerim ve bi zayiflamamda olmadi nedense sırnaşık şey nerde yanlis yapiyorum acaba :uhm: ama arkadaslar soyle bir seyde var ben hastahanede staj yapmistim ve ordaki yemekhanede gördüm doktorlar ve diger personellerin nerdeyse tümü yemegin yaninda sadece koca bardak su (oda isisinda kalmis) icinede bolca limon suyu slklyorlar ve nerdeyse her lokmadan sonra bir yudum iciyorlardi. bende denedim yemegi sindirmesi daha kolay oluyor ve tokluk hissi veriyor. fazla yemeyi önlüyor arti lokmalar arasinda zaman kazanmis oluyorsunuz. bunuda bi deneyin derim ben

su içelim su içelm.vucuttaki toksinleri atalım.sıcak yada soğuk farketmez.bende su içerek günde 3,5 lt.veya fazla baya bi kilo verdim.

X