Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

Slm. Bir arkadaşımın çalıştığı yerde göbekli kilolu bir müdür sürekli sıcak su içiyormuş. Kız diyor göbeği falan gitti inceldi adam. Hiçbirşey yapmıyormuş günde 7-8 bardak sıcak su içiyormuş. Bilgilerinize.

keşke sadece su içerek zayıflansada hepimiz zayıflasak biraz diyet yapmak gerekiyor bence benim vakti zamanında uyguladığım program hatta şimdi bile k flakes'in karışık meyveli olanında günde 2 defa yiyorum tabi soğuk suda çok içerim hatta buzlu öğle yemeği salatalık yağsız yoğurt, 2 saat sonra formun ürünlerinden mesele çubuk kraker yanınada papatya çayı soğuk tabi içtim akşamda sadece bildiğiniz az yağlı kıvırcık salata gece meyve karpuz kavun felan birazda yürüyüş evde müzik açıp dans etmekde baya kalori harcar

önemli olan başlamak bence başlayınca alışılıyor ama hayat tarzı haline getirmemek lazım arkadaşımda buna yakın bişey denedi 18 yaşındayken 25 kilo verdi :KK19:

soguk suy icerek zayiflamayi hic denemedim de ben sicak su ictigimde midem de bulaniyor hafif .istahim kesiliyor bir muddet bisi yiyemiyorum oyle bir avantaji oluyor.dolayisiyla biraz zayifliyor insan.

Ben de tam tersi ılık su içerek zayıflamıştım bir dönem.Rejim yapmaktan yorulmuştum artık.Birinden duydum ve içmeye başladım.Herkes çay,nescafe içer bende çay içer gibi ılık su içtim.Sonra farkettim ki resmen erimişim.Belim incecik oldu, yağlarım resmen eridi...Artık soğuk su nasıl gelir hiç bilmiyorum:26:

bende denedım soguk suyu bı fark goremedım :KK43:
sıcak su ıcıyorum ve cok faydası var
bırde bı ıkı damla lımon sıkıyorum ıyı geldı
olcumlerde hep yagdan verdım
metabolızmayı baska sekıldede calıstırırız bence nacızane...

Ben de tam tersi ılık su içerek zayıflamıştım bir dönem.Rejim yapmaktan yorulmuştum artık.Birinden duydum ve içmeye başladım.Herkes çay,nescafe içer bende çay içer gibi ılık su içtim.Sonra farkettim ki resmen erimişim.Belim incecik oldu, yağlarım resmen eridi...Artık soğuk su nasıl gelir hiç bilmiyorum:26:

nasıl gelsın kafayı yedı vucutlarda nasıl reaksiyon göstereceğini şaşırdı:)))

metabolızmayı baska sekıldede calıstırırız bence nacızane. ayrıca dıyet uyguladınız dımıııı :KK69:

metabolızmayı baska sekıldede calıstırırız bence nacızane. ayrıca dıyet uyguladınız dımıııı :KK69:

ben dıyet yapmadım ama yasam tarzım degıstı
suan yagsız ve tuzsuz yıyorum
forumda actım bakabılırsınız 40 kılonun uzerıne cıktım

bir yerde okumuştum soğuk su ılık sudan daha geç sindiriliyomuş.yani midede kalma süresi ılık sudan daha fazla olduğu için mideyi dolduruyomuş ve böylece fazla yeme gereksinimini azaltıyomuş.hangisi doğrudur bilemicem tabi denemedim...

Ben hep soğuk su içerim soğuk duş alırım bilmiyorum vücudum bu sebeple mi sıkı ama ılık su içince su içtiğimi anlayamıyorum nedense :/

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

Böyle birsey imkansiz, her ögün soguk su icerek zayiflamak! Ben en sisman halimdeyken bile buz gibi su icerdim özellikle yemegi susuz icemezdim zaten ancak zayiflamak sözkonusu bile olmadi.

Su icmek faydalidir elbette, Soguk su ictikten sonra vücud o siviyi vücud ölcülerine getirmek icin calisiyor ama Diyet yapmadan sadece su icerek 20 kilo verilseydi, herkez kolayca verirdi fazla kilolarini. Maalesef emek vermeden, ter dökmeden gitmez o kilolar, keske okadar kolay olsaydi.

Hergün 3 lt su içen birisi olarak hiç kilo verdirdiğini fark etmedim benim bünyede mi problem anlamadım:KK59:

tamam bu sayede kilovermiş olabilir ama 20 kilo vermesi de çok inandırıcı değildir onun doğumdan sonra şişlikleri inmiştir ayrıca bebeği emziriyorsa onun da kilo vermesinde çok katkısı var yani tek soğuk su içmekle bu iş olmaz bence :KK50:

Bir sürü de spor yüzme her şey yapıyordur tamam diyet yapmıyordur malum emzikli bayan. bence tek başına yeterli değil

kızlar sakın sıcak su içmeyin benimde arkadaşım vardı sıcak su içerek çok kilo vermişti. bana söyledi bende her duyduğuma atlıyorum. yaparken bi teyzem var ona söyledim sakın içme kızım dedi vücutta iltihaplanma yapıomuş dinlemedim kadını ne alakası var dedim yaptım. ayy neler çektim bi yıl boyunca içmediğim antibiyotik kalmadı. üstelik o arkadşımda aynı sorunu yaşıyodu ama sebebinin bu olduğunu bilmiyordu bu sebepten bebeğini bile düşürdü... SAKIN DİYORUM BAŞKADA BİŞE DEMİYORUM. normal sıcaklıkta için. herşeyin normali iyidir:))

X