Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

berna87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
785
10
Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

evet şimdi kafam karıştı sıcak su mu daha iyi yoksa soğuk su mu :uhm::uhm:

şu soğuk havalarda soğuk su.şimdiden üşüdüm. kafamçokkarıştıama mantıklı. denesekmi napsak :1shok:

ama bence ''Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. ''
mantıklııı

Banada mantıklı geldi ama benim bir tanıdıgım sıcak su içerek verdi kızlar bilginize yani

a.sevet bende duymuştum soğuk su içmek kilo verdiriyormuş vücut soğuk suyu vücut ısısına dönüştürürken enerji sarfhediyormuş buda kalori yakmasına sebep oluyormuş.denemekte fayda var tabiki...

bende sicak su ile kilo veren birini biliyorum 2,5ayda 9kilo verdi.. yemeklerden sonra iciliyor, ve sabah ac karnina

Ozaman søle yapsak.. øgunlerde soguk su icip, yemek sonrasi sicak su icelim:1rolleyes:

su alt tarafi cok abartmadikca zararida yok:smiley-cool:

soğuk suyun daha faydalı olduğunu biliyorum bende. çünkü soğuk su içtiğimizde vücut onu kendi ısısına indirmek için kalori harcıyor ve matabolizma hızlanıyor bu sayede kilo vermek kolaylaşıyor.
bende çok soğuk içemesemde ofiste sürahimin yarısından çoğunu soğuk dolduruyorum kalanını ılık koyuyorum.

efet ya bi yazıdada çinlilerin sürekli sıcak su içtiğini böylece içlerinin temizlendiğini ve kilo almadıklarını yazmışlardı ben bütün yaz o sıcaklarda boşunamı baygınlık geçirerek 2,5 litre sıcak su içtim yani!

benim tavsiyem ne sıcak ne soğuk orta ısıda su içmenizdir. sonuçta suyun her türlüsü yararlı biliyoruz :)

efet ya bi yazıdada çinlilerin sürekli sıcak su içtiğini böylece içlerinin temizlendiğini ve kilo almadıklarını yazmışlardı ben bütün yaz o sıcaklarda boşunamı baygınlık geçirerek 2,5 litre sıcak su içtim yani!

canım üzülme niye boşuna sıcak su içtim diye düşünüyorsunki. ben 29 kiloyu verirken azmı sıcak su içtim ve faydasınıda çok gördüm.
hem şöyle düşünmemiz lazım değilmi
soğuk su içtiğimiz zaman bünyemiz bunu vucut ısısına getirebilmek için kalori harcıyormuş eee o zaman
sıcak su içtiğimiz zaman da bunu vucut ısısına getirebilmek için kalori harcamıyor mu:uhm::1shok:
ben sıcak suyun çok faydasını gördüm
bu soğuklarda soğuk su içemem valla
sıcak suya devam......:dance:sırnaşık şey

bende katılıyorum bu soğuklarda soğuk su falan içilmez ayrıca bencede suyun sıcağı yada soğuğu farketmez her türlüsü yararlım cildi güzelleştiriyor böbrekleri temizliyor özelliklede benim gibi kronik idrar yolu enfeksiyonu olanlara bire bir ben günde 3 lt su içiyorum ve buna başladığımdan beri idrar yollarım hiç rahatsızlanmadı

Soğuk su tabiiki zayıflatır a.sbu soğukta içilen su faranjiti artırırsenağlama bademcikleri şişirirsenağlama yemek filan gözünüz görmez:1no2: ondan sonra gitsin kilolarşutarafagitti

arkadaşlar sıcak suyu sabah aç karnına içsek içinede limon sıksak olur deyilmi öyle duymuştum ay ya ne olacak bu kilolar her duyduğumu uygular oldum taktım valla ne güzel bir sene önce 56 larda geziyodu kilom nerden çıktı 67 falan yaş gidiyo bundan sonrada alınanlar zor verilir heralde neyse azimle devam mücadeleye :eek:klava: :çok üzgünüm:

ben sabahları aç karnına ılık su ..gün sonlarında yan,i daha sonra larda normal su diye biliyorum....ne bilim ya nasıl ne ne zaman neyi uygulayacağımızı şaşırdık yahu..bakın konuşamadım valla..bende karmakarışığım bu kilolar yüzünden...amaannnnn

aslında her ikisi de mantıklı
suyu ya sıcak yani çay kıvamında ya da soğuk buz gibi içmeği seçmeliyiz

serapcığımın dediği gibi kışın biraz itici geliyor ama yazın ben de hep buzlu su içtim,şimdi bitki çaylarını ya da cattledan kaynar suyu tercih ediyorum,özellikle sabah aç karnına bağırsaklarıma da çok iyi geliyoır

bu arada bilgi için teşekkür ederim canım:))

ben de duymuştum buna benzer bişeyi.... şu ünlü diyetisyenlerden (ama kim olduğunu hatırlamıorum) biri söylemişti... soğuk su içerseniz vücut onu kendi sıcaklığına ulaştırmak için enerji harcıyor... ben de hep soğuk su içiorum ama diyetten ziyade sıcak ya da ılık su içemediğim için :roflol:

X