Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

bende sıcak su zayıflatır diye biliyorum,ya bir sıcak diyorla bir soğuk diyorlarki soğuk su yağı donduruyor anlamadım .

ya o mantıkla gidersek kışın da vücudu bütün o soğuk havandan korumak kendi sabit ısısında tutmak için çok kalori harcamamız ve kışları genelde zayıflamamız gerekirdi.oysa biz hep kışın kilo alıyoruz.çünkü soğuk baskın gelip metabolizmayı yavaşaltıyo.sıcaksa tam tersi metabolizmayı arttırıyo oturduğumuz yerde terliyoruz ve genelde yazları kilo veriyoruz.
açıkçası soğuk suyu ısıtmak için vücudun 20dk uğraşıp harcadığı enerjiyi ben 2dk yürüsem harcarım zaten.
bunlar biraz efsane ve asparagas gibi geliyo bana.sonuçta yazın belki 10 bardak soğuk su içiyoruz ööle ddil mi?her soğuk su içen 20 kilo verebilseydi ohooooooo yazları mazallah dört bi yanımız anoreksia dolacaktı:))

:)ya arkadaşlar inanın başım döndü yaaaa.Zaten kiloluyum.ne denediysem fayda gördüm ama arkasından tekrar aldım.Şimdi sıkı durun.Ben buz gibi suyu yaz kış içen biriyim.Demek ki içmeyen biri olmuş olsaydım valla ciddi söylüyorum balina,su aygırı olurdum herhalde....şu bir gerçek boğazımızı tutmak lazım.abatmadan yemek lazım.ben şu sıralar sabahları yarım çay bardağı kekik suyu içiyorum.yağ yakımını hızlandırıyormuş.daha öncede sadece kekik suyu ile 6 kilo vermiştim 1 ayda.ve bunu alışkanlık haline dönüştürüp her zaman kullanmaya çalışacağım.bildiğim bi zararı yok.sadece paylaşmak istedim.etkiler kişiye ve metobolizmaya göre değişiyor bunu unutmayın.sağlıklı günler hepinize...

:)ya arkadaşlar inanın başım döndü yaaaa.Zaten kiloluyum.ne denediysem fayda gördüm ama arkasından tekrar aldım.Şimdi sıkı durun.Ben buz gibi suyu yaz kış içen biriyim.Demek ki içmeyen biri olmuş olsaydım valla ciddi söylüyorum balina,su aygırı olurdum herhalde....şu bir gerçek boğazımızı tutmak lazım.abatmadan yemek lazım.ben şu sıralar sabahları yarım çay bardağı kekik suyu içiyorum.yağ yakımını hızlandırıyormuş.daha öncede sadece kekik suyu ile 6 kilo vermiştim 1 ayda.ve bunu alışkanlık haline dönüştürüp her zaman kullanmaya çalışacağım.bildiğim bi zararı yok.sadece paylaşmak istedim.etkiler kişiye ve metobolizmaya göre değişiyor bunu unutmayın.sağlıklı günler hepinize...

meraba arkadaşım kekik suyunu aç karnına mı içiyosun bi de suyla karıştırp mı içiyosun

bizim spor salonnda da biri kekk suyu içior çünki hiç terleyemior anck kek suyu içtiği zamn terliyebliormş:KK70: bu aarda kızlarrr bn oda sıcklığında her gün 2,5 ltre kadr su içiorum hatat bazen 3 litre oluorrryerimseniben

kızlar anlaşılan 2 tercihimiz var ya sıcak su içicez yada soğuksu normal su içmemek lazım:)

kızlar benim böbreklerimde iltahap vardı doktor bol su içemem gerektiğini söylemişti içmessem iltahapın ilerleyebileceğini ve böbreklerimde problem olacağını bende korktum abartısız günde 3-4 lt enaz su içmeye başladım 45 kiloydum o kadar pastalar, börekler ,hamurişleri yememe karşın kilomu koruyodum bu böyle 5-6 yıl gitti. Su içmeyi bıraktım(AYRICA DOĞUMDAN SONRAKİ 4 KG FAZLALIĞIMIDA SU SAYESİNDE 2 AYDA VERDİM)günde en fazla 1 lt su içiyorum ve şimdi okadar çabuk kilo alıyor ve ne kadar aç gezsemde veremiyorum.Bu günden itibaren su içmeye tekrar başladım gerçekten H2O Diyeti işe yarıyor benimki diyet sayılmazdı böbrekler içindi ama herkes şaşırıyodu bu kadar yemek yemene rağmen kilo almıyorsun diye tavsiye ederimm:hooray:

ssoğuk su içerek zayıflamak mümkün olabilir.ama dediği gibi yemek aralarında yani yemek yerken soğuk su içmek miğdeyi dolduracağından ve kanacağından tok tutabilir az yeme şansı doğurabilir.Bazı arkadaşlar hani sıcak su içecektik demiş.aç karnına sabah ılık bir bardak su içmek emin olun zayıflatıyor.ben annemden biliyorum bir ara denedi ve hakikaten işe yaradı sabah aç karnına ılık su içmek.ama sirkeyle içenler olduğunu da duydum ben sirkenin aç karnına vucudü miğdeyi zorlayacağını düşünüyorum tahriş edebilir.ama limon sıkmak daha mantıklı geldi bana.

Kilo almak isteyen biri olarak sizlere tavsiyem aklınızı başka yerlere verin yani açlığınızı düşünmeyin derim.benim yemek yemek aklıma bile gelmiyo zorla çevremde gözümün önünde durmasını sağlayarak yemeye çalışıyorum.ve üç öğün kesinlikle yemek yiyin ama azar porsiyonlar şeklinde yeyin ve saat 19.00 dan sonra bir şey yememeye dikkat edin.ben kilo almaya çalışıyorum gece yemek yediğimde bunun daha çabuk kilo olarak geri döndüğünün farkındayım.bunları tavsiye edebilirim kilo vermek isteyenlere...

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

bende hamileliğimde 22 kilo almıştım. doğumdan üç ay sonra diyet yapmadan 25 kilo vermişim. Hemde bir öğünde 1 ekmek yiyordum. Ama çok su içiyordum ve soğuk su içiyordum. Gece bile 1,5 lt soğuk su içiyordum. Demek bundan zayıflamışım. Yalnız benimki zayıflamak için değildi resmen içim yanıyordu. Şimdide günde bir bardak su ya içiyorum ya içmiyorum.

bencede bende duymuşum soğuk su içerek zayıflayanları ama bbenimde kafam karıştı çünkü sıcak su içerek 1 ayda 12 kilo verene şahit oldum şimdi soğuk sumu yoksa sıcak sumu napıcaz şaşırdık valla neyse bizde ortasını bulalım bunun ılık su içerek zayıflayalım hem havalarda soğudu olmazmı kızlar:teytey:

Kızlar ben şöyle yapmayı düşünüyorum uyanır uyanmaz sıcak cok sıcak olmamak kaydıyla 1 yemek kaşıgı elma sirkesiyle bir bardak su ögün öncesinde de bir fincan sıcak su bunu tadlandırmak icin limon suyuda atılabilir hem daha cok işe yarar diye düşünüyorum ve gün icinde oda sıcaklıgında 3 litre su icmeyi hedefliyorum bugünden itibaren hadi bakalım :dance:

Deneyelim bakalım.Neler neler denemedikki.Bunuda denesek bişey kaybetmeyiz:))

merhaba öncelikle , geçende haberler de soğuk suyun vücutta yağ tuttuğunu o yüzden ılık tercih edilmesi gerektiğini söledi ama :S zaten zor diyet yapıyorum bide kafamı karısıtıryolar :)

soğuk su yararlı gerçekten de
şöyle ki bende kronik kabızlık sorunu var
doktor bana gün içerisinde ve özellikle yatmadan önce soğuk su içmemi söyledi
yazın içiyodum tabi ki gerçekten de yararını gördüm
ama kışın içemiyorum bademciklerim yüzünden :KK43:

X