Bu Kış Kürk Çok Moda

dj_oznur_0106

sweet_lady
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2007
1.051
3
40
Bu kış hem bedenimiz hem ruhumuz ısınacak. Markoff Kürk kış 2005 kolleksiyonu iddalı modelleri ile dikkat çekiyor. Kadın bedeninin çizgilerini ve kıvrımlarını kolleksiyonuna yansıtıyor. Birbirinden şık ve gösterişli etholler, manşonlar, bolerolar bu yılki Markoff koleksiyonunda dikkat çeken öğeler.

Markoff yeni kürk modelleriyle her zaman farklılığını hissettirirken, her sezon yenilediği kalıplar ve kesimlerle hiç bir yerde bulamayacağınız sıra dışı yaratıcı ve farklı tasarımları ile müşterilerine kışa merhaba diyor

Beklenmedik yerlerde karşımıza çıkan aksesuarlar ve neşeli detaylar kolleksiyonu farklı ve iddalı kılıyor. Soğuk kış günlerinde kadınların vazgeçemediği kürklerle son derece havalı bir kış geçirebilirsiniz. Sezonun olmazsa olmazlarından kürk şallar, kabanlar günlük kıyafetlerinize şıklık katarken, gecelerinizin de vazgeçilmez aksesuarları olacaklar ve Markoff Kürk ile yeni sezonun trendini ilk siz yakalayacaksınız.

Markoff farklı ve iddalı kürk tasarımları ile bu kış kendinden çok bahsettirecek.

Bu yılın kürk modasında, tavşanlar, tilki, astragan kürkler göze çarpıyor. Renklerde kahve, taba ve yeşili toprak tonları takip ederken her sezon olduğu gibi siyah sezonun vazgeçilmezi arasında. Koleksiyonda, nakış ve Osmanlı desenleriyle bezeli modeller oldukça dikkat çekici.

Bu kış kürkünüze tezat yaratacak farklı aksesuarlarla yeni sezonun trendini ilk siz yakalayacaksınız.

Markoff bu kışki kolleksiyonunu ‘Kürkünüzün içinde kendinizi özgür hissediyorsanız başka hiç bir şeye ihtiyacınız yok’ sloganıyla sunuyor.

Firma sahibi Boğaç Gökçaylar ‘dünya modasını iyi etüd edip yorumladığımız kolleksiyonumuzda herkesin kendisine yakışanı bulabileceği çeşitliliği sunuyoruz. Markoff’da model alternatifi çok fazla. Amacımız farklı, alımlı ve kaliteli modeller ile müşterimizi memnun etmek’ diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kürklere çok karşıyım şıklık uğruna hayvanların katledilmesine dayanamıyorum giyenleride kınıyorum:eek:lmaz:

Kolay kolay kimseden nefret etmem; ama kürk giyen insandan gerçekten nefret ediyorum. Gülşen bi klibinde kürk giymişti birisi ordan sordu işte kürk giyiyorsunuz hayvan severlerden tepki almaktan çekinmiyor musunuz dedi Gülşen'in cevabı gerçekten ondan iğrenmeme sebep oldu, cevabı şöyledi: Ben hayvanları çok seviyorum, o yüzden üzerimde taşıyorum dedi ve kahkaha attı.kötükedihüsokötükedihüso

3177940468_1bdd6be8d6.jpg

siziöldürüp derinizi soyup giyseler ne dersiniz. alternatif olaraK çok güzel kumaşlar imitasyon peluşlar varken. arkadaşlarıma katılıyorum.
KÜRKE HAYIR...

fokbaligi.jpg

Şunun sevimliliğine bakın.
ne tatlı bir yavru fok değilmi.
ama belki
son dakikalarını yaşıyor
neden mi,çünkü kürkü için ,insanoğlu gelecek. ve onun ,başına sopayla, vura vura öldürecek.
tüfek yada bıçak kullanmayacak.
kürküne zarar vermemek için.
bir katliam yaşanacak. , ailesi ve diğer foklar,o kürk giyen kadınlar için katledilecekler.
konuyu açan üye,umarım bunları tekrar hatırlarsın.
düşünmediysen de,biraz düşünürsün, belki.

Esas bu hayvanları katledenlere sopayla girişmek gerek :eek:klava: :eek:klava:

Yerin dibine batsın böyle şıklık böyle moda :kızgın:

kürke hayvan katliamına hayııırrr
kürk bence zaten güzel duran bişeyde degil kabarık kabarık
sırf görgüsüzlük yapıp zengin duralım diye giyenler bile var
ama herkes bu konuda bilinçli olsun lütfen arkadaşlar o hayvanlar işkencelerle öldürülüyor bunun modası mı olur

kesinlikle kürke hayir diyenlerdenim
yazik degil mi ya o zavalli hayavncagizlar sirf o kendini bisi sanan gösteris meraklisi kadinlar giysin diye acimasizda öldrülüyo
yazik sizide ayni onlar gibi öldürmelerini isdermiydiniz isdemezdiniz degil mi
O ZAMAN KÜRKE HAYIRR

kesinlikle kürke hayır diyenlerdenim...

o hayvancıkların nasıl katledildiklerini izleyene kadar bihaberdim kürk yapımından..

izlerken ne kadar acı çektim, ne kadar ağladım. rüyama dahi girdi.mafoldumben.

önceden kürklü şeylere hayran olurken , şimdi midem bulanıyor..

benim çin aslanım var.. çinde bir zamanlar bu köpekçiği kürkü için beslerlermiş.. insan kıyabilirmi bu kadar tatlı şeylere..:gitme:

bi yerde okumuştum.. bu vahşiler, bahçeli evlerdeki ev köpeklerini bile çalabiliyorlarmış..kürkü için:KK43:((

bu moda değildir vahşettir....bir vicdan bunu nasıl kabul eder anlamak zor....kürke hayır hayvanların katledilmesine hayır!!! her canlının yaşama hakkı var kendi zevkimiz için o masumlara kıymayalım yazık günah. bu sektöri cıkaranların ve sürdürenlerin derilerini yüzmek gerek asıl canlı canlıkötükedihüso:eek:klava:

ışte bu yüzden kürke,tüye,hayvansal her türlü kıyafete,saçma sapan modaya karşıyım.nekadar şık olsa da,asla giymem :eek:lmaz:

Kolay kolay kimseden nefret etmem; ama kürk giyen insandan gerçekten nefret ediyorum. Gülşen bi klibinde kürk giymişti birisi ordan sordu işte kürk giyiyorsunuz hayvan severlerden tepki almaktan çekinmiyor musunuz dedi Gülşen'in cevabı gerçekten ondan iğrenmeme sebep oldu, cevabı şöyledi: Ben hayvanları çok seviyorum, o yüzden üzerimde taşıyorum dedi ve kahkaha attı.kötükedihüsokötükedihüso

ben de gülşeni seviyorum üzerimde taşıyayım derisini o zaman ? alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

X